Eladó ingatlan Szigetszentmiklós környékén (24971 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Szigetszentmiklós környékén

Rendezés:

Összes találat: 24 971 db
Eladó Budapest XXII. kerületi családi ház hirdetés (39169377)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 250 m2
Telekterület: 549 m2
Szobaszám: 4+ 3 fél
Lehetőségek (tár)háza budafok KERTVÁROSÁBAN Eladó ház Budafok kertvárosi részén – 7 szoba, 3 szint, egyedi lehetőségek! Ár: ...
120 000 000 HUF
480 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (53574174)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 730 m2
Szobaszám: 4
Új építésű, energiatakarékos családi ház két terasszal? Most még ön választhatja meg a belső KIALAKÍTÁST! 3%-Os Otthon Start P...
144 900 000 HUF
1 035 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Érdi családi ház hirdetés (43795378)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 350 m2
Telekterület: 1604 m2
Szobaszám: 6
Érden eladó luxus, energiahatékony családi ház fűthető medencével és 0 Ft áramszámlával Eladásra kínálok Érden, aszfaltos, ren...
530 000 000 HUF
1 514 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budaörsi családi ház hirdetés (32449944)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 300 m2
Telekterület: 530 m2
Szobaszám: 6
Budaörs Naphegy részén eladó egy bruttó 368 m2-es, 3 szintes családi ház. Az épület egy 530 m2-es telken található, mely 2002...
385 500 000 HUF
1 285 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi üzlethelyiség utcafronton hirdetés (34743312)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladó egy teljes körűen felújított, utcára nyíló, 80 nm-es üzlethelyiség a Bartók Béla út közelében! Kiváló elhelyezkedésű, a...
84 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (21383274)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 192 m2
Telekterület: 714 m2
Szobaszám: 5+ 2 fél
***Kizárólag az OTP Ingatlanpont kínálatában! *** XVIII. kerületi családi ház ELADÓ! Budapest, XVIII. kerületének Liptáktele...
109 000 000 HUF
567 708 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (95632246)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó tágas, világos lakás a Ferenc téren liftes házban, 105 m², 3 szoba, kiváló elhelyezkedés! Budapest IX. kerületének egyi...
122 000 000 HUF
1 161 904 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (75438437)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
73 Nm-es, világos lakás fejlődő városrészben, kiváló befektetés! Eladó egy 73 nm-es, első emeleti lakás dinamikusan fejlődő k...
92 000 000 HUF
1 260 273 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (17493573)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 260 m2
Telekterület: 585 m2
Szobaszám: 8
3 Generáció számára is ideális családi ház Szemere TELEPEN! Eladó egy 260 nm-es, téglaépítésű, emeletes, körbejárható családi...
269 000 000 HUF
1 034 615 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (31854343)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
A VI. kerületben, a Szépművészeti Múzeum és a Város liget szomszédságában, a diplomata övezetben, volt bárói villában lévő laká...
136 900 000 HUF
1 901 388 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (94314948)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest 6. kerületében pár lépésre a Teréz körúttól az Eötvös utcában, egy kívül-belül szép társasház magasföldszintjén találh...
64 900 000 HUF
1 272 549 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vecsési házrész hirdetés (53893887)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 300 m2
Szobaszám: 4
Vecsésen eladó egy tágas, 100 m²-es kétszintes családi házrész, nagy kerttel! Vecsésen, egy háromlakásos, csendes udvarban kíná...
89 900 000 HUF
899 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Vecsési családi ház hirdetés (28436863)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 127 m2
Telekterület: 549 m2
Szobaszám: 3
Vecsésen eladó kétgenerációs családi ház, akár 3 generáció részére! Az ingatlan 2000-ben épült, tégla szerkezetű, 10 cm hungaro...
120 000 000 HUF
944 881 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vecsési ikerház hirdetés (17674227)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted