Eladó ingatlan Tolna megye 20 millióig (384 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Tolna megye 20 millióig

Rendezés:

Összes találat: 384 db
Eladó Hőgyészi családi ház hirdetés (33425373)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: 1136 m2
Szobaszám: 3
Tolna vármegye, Hőgyészen kínálom eladásra ezt a felújított, központi, 3 szobás, 67 nm-es, vegyes falazatú tehermentes ingatlan...
16 500 000 HUF
246 268 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dombóvári tégla lakás hirdetés (68447379)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Tolna Vármegye, Dombóvár-Gunaras üdülőövezetben, sorházi épületben, galériás garzon lakás eladó. Az ingaltan 38, 5 m2, melyben ...
19 400 000 HUF
510 526 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Őcsényi családi ház hirdetés (69726979)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: 1051 m2
Szobaszám: 2
Tolna vármegye, Őcsény központjától nem messze eladó 1051 nm területen 77 nm nagyságú, vegyes falazatú, családi ház. Belsőleges...
14 500 000 HUF
188 311 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kétyi családi ház hirdetés (34935156)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 1570 m2
Szobaszám: 3
Tolna Vármegyében, Kétyen eladó egy 150 négyzetméteres lakóház, amely egy 1570 négyzetméteres telken helyezkedik el. Az ingatl...
18 900 000 HUF
126 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tengelici családi ház hirdetés (45538754)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 125 m2
Telekterület: 2816 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Tolna Vármegyében, Tengelicen 2816 négyzetméteren, 125 négyzetméteres lakóház eladó. a ház felújítandó, de rengeteg lehetőséget...
17 500 000 HUF
140 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Decsi családi ház hirdetés (94344937)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: 664 m2
Szobaszám: 2
Tolna vármegye, Decs központjában eladó 664 nm területen 84 nm-es vegyes falazatú családi ház. Benne 2 szoba, konyha, fürdő wc-...
19 000 000 HUF
226 190 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi családi ház hirdetés (99734636)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: 685 m2
Szobaszám: 1
Tolna vármegye, Szekszárd Palánkon eladó sorház szélső háza. a 41 nm-es tégla ház 685 nm területen fekszik. Benne 1 szoba, kony...
12 500 000 HUF
304 878 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi tanya hirdetés (72922848)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: 807 m2
Szobaszám: n/a
Szekszárd, Bor utcában lakható tanya eladó Kezelhető méretű, 807 m2-es telken áll a nappalival bővített tégla épület. Belső fe...
17 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagydorogi családi ház hirdetés (73312774)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 3900 m2
Szobaszám: 3
Nagydorogon 60 nm-es téglaépítésű családi ház eladó, amelyhez közel 3900 nm telek tartozik. A Pakstól 18 km távolságra lévő i...
17 900 000 HUF
298 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaföldvári lakóövezeti telek hirdetés (38872784)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: n/a
Eladó 1000 m² építési telek Dunaföldváron Leírás:
Kivételes lehetőség építkezésre vagy befektetésre Dunaföldvár csendes, mégis ...
10 000 000 HUF
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Simontornyai lakóövezeti telek hirdetés (34917495)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1640 m2
Szobaszám: n/a
Az Openhouse Siófok kínálatában eladó a #180683 hivatkozási számú simontornyai zárt kert. Eladó zártkerti ingatlan Simontorny...
3 950 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Tolnanémedi családi ház hirdetés (93472433)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: 4568 m2
Szobaszám: 4
Nagy telek, gyümölcsös, akácerdő tornácos ház eladó TolnanémedibenTolnanémedi központi utcájában eladó egy 84 m²-es, tornácos c...
12 000 000 HUF
142 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tolnanémedi családi ház hirdetés (93472433)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: 4568 m2
Szobaszám: 4
12 000 000 HUF
142 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kétyi családi ház hirdetés (18597854)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 1570 m2