Eladó ingatlan Tolna megye 40 millióig (876 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Tolna megye 40 millióig

Rendezés:

Összes találat: 876 db
Eladó Simontornyai családi ház hirdetés (84147397)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 521 m2
Szobaszám: 2
Fedezze fel álmai otthonának lehetőségét Simontornyán, ahol a nyugalom találkozik a kényelemmel egy 70 nm-es, bájos téglaházban...
19 900 000 HUF
284 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tamási családi ház hirdetés (22443886)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 4427 m2
Szobaszám: 4
Tamási festői környezetében eladó egy kivételes lehetőség, egy újszerű állapotú zártkert. Az ingatlan alapterülete 120 négyzetm...
39 000 000 HUF
325 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Cikói családi ház hirdetés (26745263)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 1267 m2
Szobaszám: 4
Bonyhádtól 7km-re Cikón, gyönyörű, csendes környezetben, eladásra kínálok két különálló ingatlant, egy áráért! a családi házak ...
29 990 000 HUF
187 437 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi panel lakás hirdetés (87293962)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Van egy hely a város déli részén, ahol a nyugalom és a praktikum találkozik. Egy első emeleti, 59 m²-es, erkélyes lakás, ami ...
38 100 000 HUF
645 762 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaföldvári ikerház hirdetés (73687299)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 549 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálok Tolna vármegye, Dunaföldvár központi részén található ikerházrészt. A telek 549 m2 osztott közös tulajdonú, ...
29 900 000 HUF
439 705 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi családi ház hirdetés (48222424)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: 685 m2
Szobaszám: 1
Tolna vármegye, Szekszárd Palánkon eladó sorház szélső háza. a 41 nm-es tégla ház 685 nm területen fekszik. Benne 1 szoba, kony...
12 500 000 HUF
304 878 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaföldvári ikerház hirdetés (41194499)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 549 m2
Szobaszám: 3
29 900 000 HUF
439 705 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi családi ház hirdetés (23275944)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: 2922 m2
Szobaszám: 1
Tolna vármegye, Szekszárd Csomorika dűlőben eladó 2922 nm területen lévő 42 nm-es lakhatásra alkalmas tégla szerkezetű ház. Ben...
29 900 000 HUF
711 904 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi tégla lakás hirdetés (62395238)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Tolna vármegye, Szekszárd központ közelében eladó 51 nm-es, erkélyes, 2. emeleti lakás. a házban lift nincs. a lakásban 2 szoba...
38 900 000 HUF
762 745 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi családi ház hirdetés (92556785)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: 1470 m2
Szobaszám: 1
Tolna vármegye, Szekszárdon Hosszúvölgy utcában eladó 1470 nm területen lévő 35 nm-es, 1970-ben épült tégla, felújítandó lakóhá...
29 000 000 HUF
828 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tolnai családi ház hirdetés (44789434)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1296 m2
Szobaszám: 2
Tolna vármegye, Tolna központjában, fő utcán eladó jó állapotú, vegyes falazatú családi ház. 1296 Nm területen 70 nm-es lakóter...
36 900 000 HUF
527 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi egyéb lakás hirdetés (24784821)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Tolna vármegye, Szekszárd központ közelében eladó 51 nm-es, 2. emeleti, felújítandó lakás. Benne 2 szoba, konyha, kamra, fürdő,...
31 900 000 HUF
625 490 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tolnai tégla lakás hirdetés (44369859)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Tolna vármegye, Tolna központhoz közeli utcában eladó osztatlan közös 44 nm-es, szigetelt lakás. a lakás egy családi ház hátsó,...
18 800 000 HUF
427 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaföldvári családi ház hirdetés (94437574)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 107 m2
Telekterület: 578 m2
Szobaszám: 4
Eladó felújítandó családi ház Dunaföldváron, Tolna megye szívében! Ideális lehetőség azoknak, akik saját ízlésük szerint szer...
24 900 000 HUF
232 710 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tolnai ikerház hirdetés (29852549)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 126 m2
Telekterület: 617 m2
Szobaszám: 4+ 2 fél
Tolna vármegye, Tolna városában a víztorony közelében eladó egy tetőtér beépítéses, téglából épült 4+2 szobás ház / ikerház egy...
30 990 000 HUF
245 952 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi házrész hirdetés (86541729)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: 318 m2
Szobaszám: 2
Szekszárd történelmi belvárosában, a Béla tértől csupán 2 perc sétára található ingatlan. Az épület több mint 100 évvel ezelőtt...
15 000 000 HUF
294 117 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi családi ház hirdetés (33258385)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 1330 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
Tolna vármegye, Szekszárd Bartina utcában eladó 1330 nm területen 2 db erősen felújítandó vagy bontandó, vegyes falazatú család...
27 000 000 HUF
329 268 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi családi ház hirdetés (23155725)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 1227 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
Tolna vármegye, Szekszárd város szélén, Béketelepen eladó belterületi, felújítandó, tégla szerkezetű 60, 5m2-es családi ház 122...
28 500 000 HUF
475 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi tégla lakás hirdetés (44676537)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: + 2 fél
Tolna vármegye, Szekszárd Újvárosi részén eladó 1. emeleti 45 nm-es, jó állapotú lakás. Benne két félszoba, főzőfülke, nappali ...
38 000 000 HUF
844 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tolnai családi ház hirdetés (31665822)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 117 m2
Telekterület: 226 m2
Szobaszám: 3
Tolna csendes részén eladásra kínálunk egy 117 nm-es, vegyes falazatú családi házat, amely 226 nm-es telken helyezkedik el. A...
32 500 000 HUF
277 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Tolna megye területén?
Találd meg álmaid otthonát, telkét, nyaralóját stb. a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó Tolna megyei ingatlanok között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ingatlan típus (ház, lakás, telek, nyaraló stb.) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal