Eladó ingatlan Tolna megye 40 millióig (876 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Tolna megye 40 millióig

Rendezés:

Összes találat: 876 db
Eladó Bátaszéki családi ház hirdetés (73343846)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 499 m2
Szobaszám: 4
Alkalmi ár! 4 Szobás családi ház 11 MILLIÓÉRT! Ne maradj le! Eladó egy felújítandó 100 nm-es, napfényes családi ház kiváló he...
11 000 000 HUF
110 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tolnai ikerház hirdetés (79977683)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 126 m2
Telekterület: 617 m2
Szobaszám: 4+ 2 fél
Tolna vármegye, Tolna városában a víztorony közelében eladó egy tetőtér beépítéses, téglából épült 4+2 szobás ház / ikerház egy...
30 990 000 HUF
245 952 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Szekszárdi családi ház hirdetés (27121443)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: 2922 m2
Szobaszám: 1
Nyugodt vidéki otthon vagy hangulatos hétvégi ház Szekszárd kedvelt részén! Tolna vármegyében, Szekszárd Csomorika dűlőjében ...
29 900 000 HUF
711 904 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tolnai családi ház hirdetés (32184538)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 117 m2
Telekterület: 226 m2
Szobaszám: 3
Tolna csendes részén eladásra kínálunk egy 117 nm-es, vegyes falazatú családi házat, amely 226 nm-es telken helyezkedik el. A...
32 500 000 HUF
277 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bölcskei családi ház hirdetés (44329693)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 860 m2
Szobaszám: 2
Természetközeli otthon Bölcske szívében, nagy kerttel, közvetlen erdőkapcsolattal! Eladó egy bájos, 2 szobás családi ház Bölcsk...
34 500 000 HUF
345 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaföldvári családi ház hirdetés (74784343)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 107 m2
Telekterület: 578 m2
Szobaszám: 4
Tolna vármegyében, Dunaföldváron eladásra kínálunk egy felújítandó családi házat! Ideális lehetőség azoknak, akik saját ízlés...
21 900 000 HUF
204 672 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi családi ház hirdetés (33677994)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 1227 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
Remek lehetőség Szekszárd szélén – felújítandó családi ház nagy telekkel! Tolna vármegyében, Szekszárd város szélén, a Békete...
28 500 000 HUF
475 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi családi ház hirdetés (33248953)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: 1470 m2
Szobaszám: 1
Tolna vármegye, Szekszárdon Hosszúvölgy utcában eladó 1470 nm területen lévő 35 nm-es, 1970-ben épült tégla, felújítandó lakóhá...
29 000 000 HUF
828 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sárszentlőrinci hétvégi ház hirdetés (37833258)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 24 m2
Telekterület: 1798 m2
Szobaszám: 1
Tolna vármegye Sárszentlőrinc külterületén 1798 nm terület - fásított terület, gyümölcsös -, gazdasági épülettel eladó. a terül...
6 500 000 HUF
270 833 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaföldvári ikerház hirdetés (93537248)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 549 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálok Tolna vármegye, Dunaföldvár központi részén található ikerházrészt. A telek 549 m2 osztott közös tulajdonú, ...
29 900 000 HUF
439 705 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Simontornyai családi ház hirdetés (36337645)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 162 m2
Telekterület: 1625 m2
Szobaszám: 4
Tolna Vármegyében, Simontornyán eladásra kínálunk egy felújítandó családi házat. Tágas, napfényes otthon várja új lakóit egy 16...
34 990 000 HUF
215 987 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szakályi családi ház hirdetés (19352733)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: 1954 m2
Szobaszám: 1
Szakály csendes, barátságos részén, rendezett telken kínálok megvételre egy igazán hangulatos házat, amely tökéletes választás ...
7 600 000 HUF
211 111 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dombóvári egyedi garázs hirdetés (95595531)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 16 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
A lido home ingatlan dombóvári irodája kínálja eladásra ezt a kitűnő adottságokkal rendelkező dombóvári GARÁZST! A lido home D...
6 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyönki családi ház hirdetés (57459772)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 113 m2
Telekterület: 1680 m2
Szobaszám: 3
Központi helyen lévő 113 m2 családi ház 1680 m2 telken. Az ingatlanon állapot megörző felújítások elkezdődtek, Az ingatlanban...
18 500 000 HUF
163 716 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miszlai családi ház hirdetés (31874379)
33 napja a megveszLAK-on
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 5000 m2
Szobaszám: 4
Tolna megyében, Miszlán, eladó családi ház, szántóterülettel, erdőrésszel.
22 000 000 HUF
275 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Paksi családi ház hirdetés (39124965)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: 132 m2
Szobaszám: 2
Pakson az Ősz utcában lakhatásra is alkalmassá tehető belterületi ingatlan eladó. Eladó egy téglából épült, azonnal birtokba ...
28 900 000 HUF
555 769 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi panel lakás hirdetés (94422742)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Szekszárdon, a kedvelt Kadarka lakótelepen egy 52 nm-es, 2 szobás, földszinti lakás! A lakás jó elosztású, világos, ide...
35 000 000 HUF
673 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi tanya hirdetés (37843337)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: 2277 m2
Szobaszám: n/a
Szekszárd közkedvelt, csendes részén, a Csatári völgyben, közel az úthoz, beépíthető tetőterű tanya, külön épített garázzsal eg...
19 600 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Tolnai családi ház hirdetés (67533355)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1296 m2
Szobaszám: 2
Tolna vármegye, Tolna központjában, fő utcán eladó jó állapotú, vegyes falazatú családi ház. 1296 Nm területen 70 nm-es lakóter...
36 900 000 HUF
527 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pörbölyi családi ház hirdetés (53524439)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: 1438 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Pörbölyön – nyugodt környezetben! Pörböly csendes, rendezett utcájában kínálunk eladásra egy 1947-ben épült...
9 900 000 HUF
112 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Tolna megye területén?
Találd meg álmaid otthonát, telkét, nyaralóját stb. a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó Tolna megyei ingatlanok között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ingatlan típus (ház, lakás, telek, nyaraló stb.) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal