Eladó ingatlan Zala megye (4076 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 4 076 db
Eladó Zalaszentgróti családi ház hirdetés (77694776)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: 232 m2
Szobaszám: 2
Zalaszentgróton Családi Ház Eladó! Zalaszentgróton a belvároshoz közel található ez 81nm ingatlan. Tartalmaz 2 szobát, nappa...
35 900 000 HUF
443 209 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nemesapáti családi ház hirdetés (22459737)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 156 m2
Telekterület: 4000 m2
Szobaszám: 4
Zala megyében, Zalaegerszegtől 10 km-re, Nemesapáti településen kínálok eladásra egy 156 m²-es, 2 szintes, 4 szobás családi ház...
36 900 000 HUF
236 538 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Zalakarosi családi ház hirdetés (52776474)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 216 m2
Telekterület: 776 m2
Szobaszám: 7
Ne keressen tovább, itt van Zalakaros gyöngyszeme! Egy ritka lehetőség Zalakaros szívében, egy csendes, forgalommentes utcába...
115 000 000 HUF
532 407 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Letenyei hétvégi ház hirdetés (49294274)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: 1676 m2
Szobaszám: 2
Eladó hétvégi ház Letenye- Julián hegyen! Szépen gondozott 1676 nm-es területen összesen 88 nm-es házat találunk, mely több s...
14 900 000 HUF
169 318 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fityeházi családi ház hirdetés (63857262)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 104 m2
Telekterület: 1187 m2
Szobaszám: 4
Fityeházán eladó családi ház! - Azonnal költözhető - Karbantartott ház - 4 szoba - Mérete: 104 nm - Tégla épület - Melléképül...
19 900 000 HUF
191 346 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykanizsai külterületi telek hirdetés (59768993)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 20846 m2
Szobaszám: n/a
Eladó 2 hektáros zártkerti telek Nagykanizsán – város közeli lehetőség! Nagykanizsán, kiváló megközelíthetőséggel eladó egy 2...
14 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Becsehelyi családi ház hirdetés (47242958)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 99 m2
Telekterület: 2620 m2
Szobaszám: 2
A burkolás és festés még rád vár, ahogyan a konyha és a fürdőszoba kialakítása is így minden részlet pontosan olyan lehet, amil...
24 600 000 HUF
248 484 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Letenyei hétvégi ház hirdetés (47989492)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: 802 m2
Szobaszám: 2
Letenyétől 3 km-re hétvégi ház eladó! Nagyon szép 802 nm-es szőlővel ültetett területen találunk összesen 51 nm-es házat, mel...
14 900 000 HUF
292 156 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Muraszemenyei hétvégi ház hirdetés (82973561)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 24 m2
Telekterület: 204 m2
Szobaszám: 1
Muraszemenyén festői környezetben hétvégi ház eladó! A ingatlan Mura-menti Tájvédelmi Körzetben, Natura 2000 területen helyez...
5 800 000 HUF
241 666 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Lenti hétvégi ház hirdetés (82764526)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: 1288 m2
Szobaszám: 1
Lenti, Lenti-hegyi részén, állandó lakhatásra alkalmas házikó eladó! Az ingatlan 35 nm, melyből az alsó részen egy 13 nm-es p...
14 900 000 HUF
425 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Letenyei családi ház hirdetés (96733423)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: 1183 m2
Szobaszám: 3
Letenyén 3 szobás családi ház várja új lakóit! Letenye csendes utcájában található ez a 105 nm- es ház, melyben helyet foglal...
35 900 000 HUF
341 904 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Letenyei hétvégi ház hirdetés (84874541)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 18 m2
Telekterület: 3264 m2
Szobaszám: 1
Letenyéhez tartozó Julián hegyen birtok eladó! Nagyon szépen gondozott területen eladó ingatlanok. a terület 2 helyrajzi szám...
9 900 000 HUF
550 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Eszteregnyei családi ház hirdetés (58885242)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 243 m2
Telekterület: 1646 m2
Szobaszám: 6
Nagyszerű lehetőség Eszteregnyén! A 243 nm-es, 2 szintes ház bővelkedik a lehetőségekben, mind azok számára, akik egy nagy, k...
62 900 000 HUF
258 847 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Letenyei lakóövezeti telek hirdetés (24769393)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 3947 m2
Szobaszám: n/a
Építkezzen most Zala megye egyik legszebb városában, Letenyén! Itt a lehetőség, hogy megálmodja és megvalósítsa jövőbeli otth...
7 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Lispeszentadorjáni lakóövezeti telek hirdetés (38879952)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1692 m2
Szobaszám: n/a
Eladó telek a Zalai Dombság ölelésében! Lispeszentadorjánban eladó egy 1692 nm- es építési telek. a víz, gáz, villany telek h...
2 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Tornyiszentmiklósi családi ház hirdetés (74577324)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: 2235 m2
Szobaszám: 4
Szuper lehetőség Tornyiszentmiklóson! Eladó családi ház a Szlovén határtól 3 km-re, csendes nyugodt környezetben. Falusi CSOK...
19 900 000 HUF
228 735 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sormási családi ház hirdetés (21332994)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: 1301 m2
Szobaszám: 5
Szereted a város közelségét? Legyen nyertes! Döntsön most és spóroljon milliókat! FALUSI CSOK = vissza nem térítendő támoga...
29 000 000 HUF
315 217 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykanizsai tégla lakás hirdetés (27424793)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a