Eladó ingatlan Zala megye (4119 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 4 119 db
Eladó Nagykanizsai külterületi telek hirdetés (44339912)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 2188 m2
Szobaszám: n/a
Az Openhouse Nagykanizsa Ingatlaniroda kínálatában eladó a #168279 hivatkozási számú nagykanizsai zárt kert. Nagykanizsa Bagola...
1 600 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Felsőrajki lakóövezeti telek hirdetés (52466468)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1739 m2
Szobaszám: n/a
Az Openhouse Nagykanizsa Ingatlaniroda kínálatában eladó a #157171 hivatkozási számú felsőrajki telek. a Principális-csatorna v...
2 950 000 HUF
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Sandi családi ház hirdetés (35587374)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: 2852 m2
Szobaszám: 2
Az Openhouse Nagykanizsa Ingatlaniroda kínálatában eladó a #166898 hivatkozási számú sandi családi ház. Nagykanizsától 15 km, Z...
9 700 000 HUF
144 776 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Letenyei családi ház hirdetés (34569767)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: 935 m2
Szobaszám: 3
Az Openhouse Nagykanizsa Ingatlaniroda kínálatában eladó a #169881 hivatkozási számú letenyei családi ház. Letenye kistérség, h...
9 700 000 HUF
119 753 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szepetneki egyéb mezőgazdasági ingatlan hirdetés (47624749)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Az Openhouse Nagykanizsa Ingatlaniroda kínálatában eladó a #164986 hivatkozási számú szepetneki mezőgazdasági. Szepetnek kült...
4 700 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Miháldi családi ház hirdetés (38487457)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 102 m2
Telekterület: 4842 m2
Szobaszám: 3
Az Openhouse Nagykanizsa Ingatlaniroda kínálatában eladó a #168037 hivatkozási számú miháldi családi ház. Miháld község a Dol...
17 999 000 HUF
176 460 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Becsehelyi lakóövezeti telek hirdetés (57459529)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 956 m2
Szobaszám: n/a
Az Openhouse Nagykanizsa Ingatlaniroda kínálatában eladó a #151553 hivatkozási számú becsehelyi telek. Nagykanizsától 17 km.-Re...
3 990 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Miháldi külterületi telek hirdetés (28724334)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 3956 m2
Szobaszám: n/a
Az Openhouse Ingatlaniroda eladásra kínálja a 155386. Sz. Csendes nyugodt környezetben hegyi birtokot, jó elhelyezkedéssel Épü...
1 800 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Miháldi hétvégi ház hirdetés (55465426)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 6 m2
Telekterület: 3468 m2
Szobaszám: 1
Az Openhouse Ingatlan iroda eladásra kínálja, a 155033.Számú Miháldi zártkerti birtokot, a civilizációtól tisztes távolságra, ...
2 790 000 HUF
465 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykanizsai egyéb üzlethelyiség hirdetés (12564344)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Frekventált helyen, felújított üzlethelyiség – akár 2 lakássá alakítható + 8 saját PARKOLÓ! Nagykanizsán, az Északi városrész ...
49 000 000 HUF
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalakarosi családi ház hirdetés (43464719)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 300 m2
Telekterület: 645 m2
Szobaszám: 5
Zalakaros csendes részén eladó felújított családi ház. Az ingatlan felosztása:- földszinten, szoba, konyha étkező, és egy fürdő...
78 000 000 HUF
260 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vonyarcvashegyi családi ház hirdetés (38772648)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 254 m2
Telekterület: 786 m2
Szobaszám: 5
Balaton egyik legszebb részén Vonyarcvashegyen, három különálló ( egyenként saját helyrajzi számmal rendelkező ) szomszédos tel...
198 000 000 HUF
779 527 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vonyarcvashegyi családi ház hirdetés (69475814)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 254 m2
Telekterület: 786 m2
Szobaszám: 5
198 000 000 HUF
779 527 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalalövői raktár hirdetés (65412363)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 1050 m2
Telekterület: 4931 m2
Szobaszám: n/a
Eladó Zala vármegyében, Zalalövő középpontjában, frekventált helyen elhelyezkedő volt faipari asztalos üzem. Bármely ipari, ker...
315 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaegerszegi tégla lakás hirdetés (63324337)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 146 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Zalaegerszegen a Gyémánt ház 3. emeletén kíváló állapotban lévő duplakomfortos lakás vált eladóvá! Igényes kivitelezésű, eleg...
89 900 000 HUF
615 753 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Zalakarosi családi ház hirdetés (17334427)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 820 m2
Telekterület: 3600 m2
Szobaszám: 25
Apartmanházunkban 8 apartmannal,16 fürdöszoba 16 wc, erkélyek, és teraszok (az Apartmanok jól felszereltek) és 5 különálló szob...
880 000 EUR
384 349 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Hévízi családi ház hirdetés (18674435)
6 hónapnál régebbi hirdetés