Eladó ingatlanok 50 millióig (39869 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlanok 50 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 39 869 db
Eladó Csorvási családi ház hirdetés (86944336)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 119 m2
Telekterület: 1081 m2
Szobaszám: 4
Eladó Csorvás szívében, az Árpád utcában egy jó adottságokkal rendelkező, 119, 7 m2-es családi ház. Az 1960-ban épült, egy szin...
8 500 000 HUF
71 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőkovácsházai családi ház hirdetés (44478933)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 1759 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálunk Mezőkovácsháza városában egy nagy telekkel rendelkező 2+1 félszobás ingatlant. Az ingatlan klasszikus paraszt...
3 000 000 HUF
36 585 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (29979784)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Egyetemvárosi, második emeleti, 1 hálószobás + nappalis, alacsony rezsijű lakás eladó. Az ingatlan felújításon esett át, mely...
42 500 000 HUF
1 214 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (71724927)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Egyetemváros kedvelt részén, a Kerényi Károly utca egyetemekhez közelebb eső szakaszán eladó egy földszinti, 40 m²-es, teljes k...
42 500 000 HUF
1 062 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunszentmártoni tégla lakás hirdetés (46635697)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 168 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Ritka lehetőség a központban - két lakás egyben, akár 168 nm-es otthon! Kunszentmárton központjában, mégis csendes utcában kín...
11 000 000 HUF
65 476 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Orosházai családi ház hirdetés (58529599)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 712 m2
Szobaszám: 4
Nyugalom, tér és lehetőség: otthon a Szőlőben! Eladó egy kivételes adottságokkal rendelkező családi ház Orosháza Szőlő városr...
36 900 000 HUF
369 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (97656177)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kedves Érdeklődő! Szeretettel ajánlom figyelmedbe ezt a 31 m²-es, harmadik emeleti polgári garzont Ligetváros szélén, az István...
46 900 000 HUF
1 512 903 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (52332435)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kis lakás, saját kerttel nyugodt környezetben, a XVIII. kerületben Budapest XVIII. kerületében, Újpéteritelepen, az Ady Endre ...
34 450 000 HUF
1 187 931 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Aranyosgadányi családi ház hirdetés (83934374)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1712 m2
Szobaszám: 3
Pécstől 12 km-re Aranyosgadányban eladó egy 100 nm-es, jelenleg konyha-étkező-nappali+2 szoba elosztású, felújított, klímával é...
39 900 000 HUF
399 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (33449657)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladásra kínálunk Miskolcon az Észak-Kilián kedvelt részén egy 48 nm-es, 1 + 1 szobás, nagykonyhás (gépesített), teljeskörűen f...
29 900 000 HUF
622 916 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (34473493)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Miskolc Diósgyőr városrészében kínálok megvételre egy 54 nm alapterületű, 1+2 félszobás erkélyes lakást, panelprogramos épület ...
29 990 000 HUF
555 370 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (46392343)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 20 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Állógalériás duplex lakás eladó a Blaha Lujza térnél, kiváló befektetés! (NEM hitelezhető! Ügyvédi megosztással kerül értékesí...
38 600 000 HUF
1 930 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (89311434)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 21 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Egy igazán különleges lehetőség Budapest 7. kerület belvárosának szívében! Ez a frissen, teljeskörűen felújított, egy 21nm-es...
44 500 000 HUF
2 119 047 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunavarsányi egyéb telek hirdetés (14447659)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 371 m2
Szobaszám: n/a
****Közvetlen vízparti telek dunavarsányban**** Csodás panorámával, valóban közvetlen vízparti telek bontandó vagy erősen felú...
49 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (31239771)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 24 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
41 800 000 HUF
1 741 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (43344927)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 16 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
35 800 000 HUF
2 237 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Enyingi családi ház hirdetés (33335934)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1010 m2
Szobaszám: 2
Enying város központjában eladó egy 90 m2-es, összkomfortos családi ház. Az ingatlan helyiségei: egy szoba, gardrób helyiség, e...
34 900 000 HUF
387 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sáregresi családi ház hirdetés (99272723)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted