Eladó ingatlanok 60 millióig (49828 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlanok 60 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 49 828 db
Eladó Budapest XIX. kerületi panel lakás hirdetés (41367661)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Kispesten zöldövezeti garzonlakás, akár befektetésre! ! ! Eladásra kínálok a XIX. kerületben Kispest zöldövezetében egy...
51 900 000 HUF
1 922 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dömsödi hétvégi ház hirdetés (37453725)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: 213 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
*Dömsöd vízpart***saját stég****szigetelt, vakolt FAHÁZ! ! ! ELADÓ a Dömsödi rsd parton egy 33 m2-es Jitka faház egy 213 m2-e...
51 900 000 HUF
1 730 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kiskunlacházai családi ház hirdetés (92447226)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 121 m2
Telekterület: 850 m2
Szobaszám: 4
Pest vármegye, egyik legkedveltebb részén Kiskunlacházán, eladó egy 850 m2-s telken lévő, 2 generációs, téglaépítésű duplakomfo...
59 900 000 HUF
495 041 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Véméndi családi ház hirdetés (99464291)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: 914 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Véménden egy 79 m²-es, vegyes falazatú családi ház. Az ingatlan jelenleg 3 szobás, de kis ráfordítással akár ...
22 500 000 HUF
284 810 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Véméndi családi ház hirdetés (77379839)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 914 m2
Szobaszám: 4
Véménden eladó egy felújított, vegyes falazatú, jelenleg 3 szobás, de még egy szoba könnyedén kialakítható parasztház, csendes,...
17 000 000 HUF
212 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (34745781)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Miskolc belvárosának egyik legkedveltebb részén kínálunk megvételre egy 83 nm alapterületű, három tágas szobával rendelkező lak...
59 900 000 HUF
721 686 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (57443447)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Egy lakás, ami nem felújított hanem újragondolt és most pont úgy fejezheti be, ahogy mindig is szerette volna! Eladó Újdiósgyő...
17 800 000 HUF
468 421 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszalúci családi ház hirdetés (49497456)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 600 m2
Szobaszám: 4
Eladó tiszalúcon négyszobás családi ház! Eladó Tiszalúc kulturált csendes részén egy 180 nm-es, négyszobás, 2007-ben teljes kör...
42 900 000 HUF
238 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (32459494)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Miskolc kedvelt városrészében, Dél-Kiliánban eladó egy 7. emeleti, tehermentes 57 m2-es 2 szobás, erkélyes lakás. Az ingatlan á...
31 900 000 HUF
559 649 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ricsei családi ház hirdetés (37414857)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 1437 m2
Szobaszám: 4
B. -A. -Z. Vármegye, Ricse település központi részén családi ház eladó. Az 1990-ben épült lakóingatlan alapterülete: 200 m2, am...
32 900 000 HUF
164 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sajószentpéteri családi ház hirdetés (79347249)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
Eladó Sajószentpéteren 100 nm-es, 4 szobás, családi ház, 1000 nm-es telken. Az ingatlan felújítandó, de jó statikai állapotban ...
28 500 000 HUF
285 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (46298745)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecen Belváros közelében Hajnal utcán eladó egy 52 nm alapterületű társasházi lakás. Az ingatlan főbb jellemzői. : - 2005...
53 900 000 HUF
1 036 538 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi egyéb lakás hirdetés (43343979)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
*** Eladó 2 szobás lakás Pesterzsébet központjában! ***Megvételre kínálok egy 1967-ben épült, 55 négyzetméteres, 3. emeleti, 2 ...
53 990 000 HUF
981 636 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Pákozdi családi ház hirdetés (29414445)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 786 m2
Szobaszám: 4
Eladó családi ház Pákozdon, csendes helyen, mégis közel mindenhez! Pákozdon, boltokhoz és buszmegállóhoz közel, de nem a főút...
58 000 000 HUF
644 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai ikerház hirdetés (24488949)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 438 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Nyíregyháza-Nagyszállás övezetében, földszint+tetőteres, 1+1 szobás, kb. 40 Nm. -Es hétvégi ház ELADÓ! A házban előszoba, für...
15 500 000 HUF
387 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Halászteleki tégla lakás hirdetés (44247758)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Halásztelek központi részén eladó egy felújítandó, 60 m²-es, tégla építésű, magas földszinti lakás, rendezett 12 lakásos társas...
52 900 000 HUF
881 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyulai családi ház hirdetés (69451235)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 168 m2
Telekterület: 708 m2
Szobaszám: 5
Eladó két szintes családi ház Gyulán, a csendes Máriafalvi városrészen Gyula egyik nyugodt, családbarát környékén, a Máriafalv...
45 900 000 HUF
273 214 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vásárosnaményi családi ház hirdetés (65733393)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 5800 m2
Szobaszám: 3
Vásárosnamény–Gergelyiugornyán eladó egy 160 m²-es családi ház, amely teljes körű belső és gépészeti felújításon esett át. A ...
45 000 000 HUF
281 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (65427263)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó egy teljeskörűen felújított galériás garzon a VIII. kerületben, a Baross utcában Szép állapotú társasház 1. emeletén, a ...
43 600 000 HUF
1 211 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (44472445)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted