Eladó ingatlan Érd (1109 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 1 109 db
Eladó Érdi tégla lakás hirdetés (43413754)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 164 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 6
Megvételre kínálunk Budapest-Diósd-Érd hármas határánál elhelyezkedő Érdligeten, a mai kornak mindenben megfelelő társasházi la...
248 000 000 HUF
1 512 195 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (77741458)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 266 m2
Telekterület: 1446 m2
Szobaszám: 5
Közel nulla rezsis családi ház tágas terekkel – napelem + medence + kész KERT Eladó Érden egy 266 nm-es családi ház, ahol a na...
249 000 000 HUF
936 090 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Érdi családi ház hirdetés (42515449)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: 523 m2
Szobaszám: 2
Érd kedvelt részén, Vincelléren eladó ez az otthonos, gondozott családi ház! Otthon startra, Csok pluszra nem alkalmas! Térké...
64 900 000 HUF
889 041 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi ikerház hirdetés (63548734)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 125 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 5
Nagy telek, csend, béke, nyugalom! Érd Ófalu Városközponthoz közeli részén újszerű, megújuló energiával ellátott ikerház hátsó ...
138 000 000 HUF
1 104 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (13799138)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 210 m2
Telekterület: 511 m2
Szobaszám: 2+ 5 fél
Érden a Riminyáki út közelében (főútvonal), mégis csendes, félig zsákutcában eladó 511 nm.-Es telken 210 nm.-Es kétszintes, nap...
63 500 000 HUF
302 380 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (72283967)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 250 m2
Telekterület: 553 m2
Szobaszám: 7
Érd Bajcsy közelében eladó! Három generációs, 3 szintes családi ház, teljes mértékben felújított, 5db klímával, kamerával, digi...
160 000 000 HUF
640 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (74785474)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 182 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Érden, Érdliget városrészen eladó egy sokoldalú, 182 nm nettó lakótérrel rendelkező körben óriási teraszokkal, családi ház minő...
180 000 000 HUF
989 010 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (53836554)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 126 m2
Telekterület: 708 m2
Szobaszám: 4
Eladó új építésű családi ház, amely 2025-ben épül, kiválóan alkalmas azok számára, akik új és modern otthont keresnek. Ez a len...
129 900 000 HUF
1 030 952 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (78832144)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 165 m2
Telekterület: 548 m2
Szobaszám: 6
Érd postástelep keresett részén! Érd Postástelep fiú neves utca részén, mindenhez közel eladó egy önálló családi ház. Az ingatl...
124 900 000 HUF
756 969 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi ikerház hirdetés (82732442)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 138 m2
Telekterület: 671 m2
Szobaszám: 4
Júniusban már költözhető – foglald le most új otthonodat Érd egyik legjobb részén! Érd Parkváros csendes, zöldövezeti, mégis ...
149 000 000 HUF
1 079 710 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi egyéb telek hirdetés (86922331)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 958 m2
Szobaszám: n/a
Érd, Tusculánum forgalom és zajmentes részén, 958m2-es építési telek eladó. CSAK irodánk KÍNÁLATÁBAN! A 958m2 terület, a Ba...
29 990 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi lakóövezeti telek hirdetés (73592944)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 572 m2