Eladó kertkapcsolatos lakás (2771 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 2 771 db
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (54473399)
87 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Energiatakarékos, modern újépítésű lakások Budapest XIII. kerületének legkedveltebb részén, Angyalföldön! Ha olyan otthont ker...
144 296 500 HUF
1 781 438 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (53339959)
87 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
137 896 500 HUF
1 745 525 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (22477465)
87 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
124 092 500 HUF
1 772 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi tégla lakás hirdetés (54545682)
87 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó a 16. kerületben egy 69 nm alapterületű, földszinti, kertkapcsolatos, teraszos tégla lakás a kerület kedvelt részén, az E...
110 900 000 HUF
1 607 246 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi egyéb lakás hirdetés (36637525)
88 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 106 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4+ 1 fél
Otthon, ami nem csak lakás – életérzés nagytétény szívében! Csak a The Hunters iroda kínálatában! Képzelje el, ahogy reggel m...
191 556 000 HUF
1 807 132 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi egyéb lakás hirdetés (28757296)
88 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 114 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4+ 1 fél
205 236 000 HUF
1 800 315 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi egyéb lakás hirdetés (63994742)
88 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 129 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4+ 1 fél
232 488 000 HUF
1 802 232 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi tégla lakás hirdetés (19443393)
88 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
XVII. kerület, Rákoshegyen a Helikopter lakópark egyik csendes mellékutcájában eladó egy 60 nm-es, amerikai konyhás nappali + 2...
89 900 000 HUF
1 498 333 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni tégla lakás hirdetés (41846368)
88 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 201 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 7+ 1 fél
Panorámás kertkapcsolatos lakrész Sopron lőverekben – természet közelében, DUPLAKOMFORTTAL! 9400 Sopron, Felső-Lőverek Sopro...
144 900 000 HUF
720 895 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (73776744)
88 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 103 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Privát kert, tér és nyugalom Újpest egyik legzöldebb részén – különleges otthon, ritka adottságokkal! Budapest IV. kerületébe...
109 900 000 HUF
1 066 990 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (74319747)
88 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 124 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Kedves Érdeklődő Szeretném bemutatni Önnek ezt a kertkapcsolatos társasházi lakást Óbuda hegyvidékén. Éljen a természettől ka...
219 900 000 HUF
1 773 387 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (97689541)
88 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Új lakások, ahol élni jó a 13. kerületben: Angyalföld! Kedves Érdeklődő! Készen áll élete új kalandjára? Ha praktikus, modern é...
73 044 000 HUF
1 826 100 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (24433777)
88 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kivételes lehetőség Újpest kertvárosi részén! Eladó egy belső kétszintes, kertkapcsolatos otthon nagy terasszal és tárolóval. a...
84 500 000 HUF
1 408 333 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (43174991)
88 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Eladásra kínálunk egy egyszintes, 130m2-es, tégla szerkezetű, kertkapcsolatos lakást, amely nem csak egy lakóhely, hanem egy ot...
99 000 000 HUF
761 538 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi egyéb lakás hirdetés (43895793)
89 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Megvételre kínálok Kispesten az Esze Tamás utcában egy btto 75 nm-es, belső 2 szintes, 2+1 félszobás, félig felújított, jó álla...
66 900 000 HUF
892 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi egyéb lakás hirdetés (76642138)
89 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Megvételre kínálok a XVIII. Ker. Erzsébet telepen egy 530 nm-es, 4 lakásos telken elhelyezkedő, 63 nm-es, 2+1 félszobás, előker...
59 900 000 HUF
950 793 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci egyéb lakás hirdetés (49327892)
89 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 129 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Miskolc kedvelt részén, Martinkertvárosban új építésű sorházi lakás eladó! Exkluzív kertkapcsolatos otthonok: Martinkertváros...
99 490 000 HUF
771 240 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi tégla lakás hirdetés (53327459)
89 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Dunakeszi központjában kínálunk eladásra egy kivételes adottságokkal rendelkező, földszinti, saját 300 nm kertel rendelkező lak...
64 900 000 HUF
1 138 596 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (23586744)
89 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kertkapcsolatos új építésű lakás! Budapest XIV. kerület Alsórákos városrészén épül ez a 203 lakásos társasház, mely korszerű ...
93 400 000 HUF
1 831 372 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (52219376)
89 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
92 820 000 HUF
1 751 320 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való kertkapcsolatos lakást?