Eladó lakás 50 millióig (9167 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 50 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 9 167 db
Eladó Komáromi tégla lakás hirdetés (18782243)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
✨ Kényelmes, világos otthon Komárom szívében – ide csak költözni kell! ✨ Eladó Komáromban egy 66 nm-es, 2 szobás, földszinti, ...
49 900 000 HUF
756 060 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (64877783)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
A 9. kerület egyik egyre inkább felértékelődő részén, az Ecseri úton kínálok megvételre egy 27 m²-es, világos, praktikus elrend...
42 500 000 HUF
1 574 074 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (26747949)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy kiváló állapotú, 32, 27 m²-es, amerikai konyha-nappali + 1 szobás gépesítetlen lakás Budapest XIV. kerületében, Alsór...
49 490 000 HUF
1 499 696 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (96939484)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kecskeméten, az Árpádvárosban liftes, szigetelt társasház 8. emeletén kínálunk megvételre egy 54 nm-es, felújított, 2 szobás la...
39 900 000 HUF
687 931 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tapolcai tégla lakás hirdetés (93824852)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Tapolca központi, belvárosi részén jó lakóközösségel rendelkező társasházban vált eladóvá ez az 54 m²-es, teljeskörűen felújíto...
45 000 000 HUF
833 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pétfürdői panel lakás hirdetés (95972444)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Pétfürdőn a Liszt Ferenc utcában kínálok eladásra egy szigetelt panelházban lévő 4. emeleti 3 szobás erkélyes lakást. FONTOS!...
48 500 000 HUF
664 383 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Várpalotai panel lakás hirdetés (36743474)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 3 fél
Eladó 1+3 szobás, erkélyes lakás Várpalota kedvelt, csendes, zöldövezeti részén, a Kálvária-dombon (Ady lakótelep) kínálok megv...
50 000 000 HUF
724 637 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (42729329)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Nyíregyházán, Kossuth utcában Azonnal birtokba vehető, magasföldszinti, 1 szobás, 39 nm-es lakás eladó egy szigetelt, csúsztato...
33 500 000 HUF
858 974 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (23734239)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyházán, Örökösföldön, Azonnal Költözhető, 53 nm-es, 2 Szobás, Erkélyes Lakás Eladó. Panel építésű társasház 4. emeletén...
41 900 000 HUF
790 566 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (25343934)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza, Örökösföldön 53 nm-es, 2 szobás felújított lakás, négyszintes társasház 2. emeletén felújított, szép állapotban el...
43 900 000 HUF
828 301 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (54599895)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza - Örökösföldön, 53 nm-es, 2 szobás lakás, négyszintes társasház 2. emeletén, igényesen felújított állapotban eladó!...
43 900 000 HUF
828 301 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyömrői tégla lakás hirdetés (37452258)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Gyömrőn, a vasútállomás közelében egy 2008-ban épült, földszinti, 33 nm-es, azonnal költözhető társasházi lakás! Az lak...
45 900 000 HUF
1 390 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykőrösi egyéb lakás hirdetés (56652821)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nagykőrös belvárosában kínálunk megvételre egy hangulatos, polgári stílusú lakást, amely nemcsak otthonteremtésre, de befekteté...
31 900 000 HUF
375 294 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni tégla lakás hirdetés (79579424)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladásra kínálunk Sopron belvárosában egy 53 négyzetméter hasznos alapterületű, jó elosztású lakást, amely egy külön szobával é...
49 490 000 HUF
933 773 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykanizsai tégla lakás hirdetés (94497486)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó kétszintes, 89 nm-es, 3 szoba + nappalis lakás Nagykanizsa belvárosában! Ha vágyik egy új otthonra Nagykanizsa központj...
39 900 000 HUF
448 314 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykanizsai tégla lakás hirdetés (57971891)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Nagykanizsa közkedvelt részén kínálom megvételre ezt a 42 m²-es, 1, 5 szobás, francia erkélyes lakást, amely egy csendes, rende...
25 700 000 HUF
611 904 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykanizsai tégla lakás hirdetés (22274977)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
2023-Ban teljeskörűen, igényesen felújított két szoba+ nappalis lakást kínálunk most azoknak, akik nem szeretnének bajlódni a f...
26 500 000 HUF
509 615 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykanizsai tégla lakás hirdetés (94443433)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
A 47 nm-es 1 nappali +2 fél szobás tégla lakás 1986-ban épült. Az 5 lakásos társasházban a második emeleten helyezkedik el, köz...
25 800 000 HUF
548 936 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykanizsai tégla lakás hirdetés (49426349)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A városközpontban ritkán elérhető, valóban frekventált elhelyezkedésű lakás keresi új tulajdonosát! Ez az 55 nm-es, 2. emeleti ...
30 400 000 HUF
552 727 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykanizsai tégla lakás hirdetés (93791229)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
A Kisfaludy Sándor utca frekventált részén, a belváros közvetlen közelében eladó egy tágas, világos, nagy belmagasságú (3, 5 m)...
43 500 000 HUF
564 935 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal