Eladó lakás 50 millióig (9171 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 50 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 9 171 db
Eladó Hegyeshalomi tégla lakás hirdetés (67337578)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Új építésű, prémium lakások Hegyeshalomban már leköthetők! Hegyeshalom új lakóparkjában épülő, 18 lakásos társasházi projekt,...
44 250 000 HUF
1 079 268 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri tégla lakás hirdetés (38452493)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Győr-Szabadhegy frekventált, központi részén, csendes belső udvaros környezetben, 9 lakásos társasházban rendkívüli jó adottság...
47 900 000 HUF
647 297 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Berettyóújfalui panel lakás hirdetés (34373793)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Fedezze fel új otthonát Hajdú-Bihar vármegye kedvelt városában, Berettyóújfaluban! Eladó egy 54 m2-es, 2 szobás lakás, amely a...
42 500 000 HUF
787 037 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykanizsai tégla lakás hirdetés (93737349)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Nagykanizsa belvárosi részén eladó 2 lakásból álló ingatlan. a 3 szobás, 105 nm-es, földszinti lakás 6 lakásos társasház földsz...
32 000 000 HUF
304 761 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Turai egyéb lakás hirdetés (73273594)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Pest Megye, Tura, új építésű, könnyűszerkezetes, kertkapcsolatos, sorházi lakás eladó! 60 Nm-es alapterületű, praktikus elrend...
49 900 000 HUF
831 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Turai egyéb lakás hirdetés (29349333)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
49 900 000 HUF
831 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki tégla lakás hirdetés (29789732)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Szolnok városban a Kassai lakótelepen, megvételre kínálunk egy tégla építésű 2 szobás 54m2 es lakást. Az ingatlan egy 4 emelete...
35 900 000 HUF
664 814 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (55829942)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó pécsi 1. emeleti lakás! Eladó Pécsen a Pákolitz István utcában egy 1. emeleti, 36 nm-es 1 szobás téglalakás. Ez az ing...
28 500 000 HUF
791 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (88446342)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Miskolc kedvelt városrészében, Dél-Kiliánban eladó egy 7. emeleti, tehermentes 57 m2-es 2 szobás, erkélyes lakás. Az ingatlan á...
31 900 000 HUF
559 649 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Orosházai panel lakás hirdetés (47456732)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Orosháza városközpontjában, csendes utcában háromszobás, részben felújított, erkélyes, klímás, 59 m2-es lakás panelprogramos há...
22 500 000 HUF
381 355 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (33827874)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kecskeméten a Széchenyivárosban, 53 m2-es, III. emeleti, 2 szobás, erkélyes lakás eladó! Jellemzők: - műanyag hőszigetelt abl...
47 900 000 HUF
903 773 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (54883444)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
***Eladó üzlethelység, mely lakhatásra is alkalmas a IX. kerületben! *** Eladásra kínálok Ferencváros külső részén egy 63 nm-e...
40 000 000 HUF
634 920 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (37352974)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó 54 nm-es, 1 + 2 félszobás erkélyes klímás lakás a középszeren! Eladó a Középszer utcában egy 54 nm-es, egy + két félszobá...
29 990 000 HUF
555 370 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (12634244)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Miskolc egyik kedvelt, csendes és jól megközelíthető városrészében egy 4 emeletes panelépület 4. emeletén található, 51 m...
29 900 000 HUF
586 274 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (37356133)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
31 900 000 HUF
559 649 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri tégla lakás hirdetés (85355735)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Nappali + 1 hálószobás lakás tágas erkéllyel. . Új építésű, magas színvonalon kivitelezett társasházi lakások leköthetőek Szi...
45 400 000 HUF
1 031 818 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri tégla lakás hirdetés (48729332)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Földszinti lakás 23 nm-es saját használatú kerttel! Új építésű, magas színvonalon kivitelezett társasházi lakások leköthetőek...
44 300 000 HUF
1 054 761 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri tégla lakás hirdetés (73791499)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Nappali + 1 hálós lakás nagy erkéllyel! Új építésű, magas színvonalon kivitelezett társasházi lakások leköthetőek Szitásdomb ...
47 630 000 HUF
972 040 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri tégla lakás hirdetés (43998575)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Kis lakás alacsony fenntartással - befektetésnek, vagy indulásnak Győr-Gyárvárosban, az Ipar úton, az Eto parkkal szemben, csú...
44 900 000 HUF
1 044 186 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jánossomorjai tégla lakás hirdetés (39779696)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma