Eladó lakás Baranya megye 40 millióig (233 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás Baranya megye 40 millióig

Rendezés:

Összes találat: 233 db
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (26293392)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Mecsekszabolcs nyugodt, átmenő forgalomtól mentes utcájában kínálunk megvételre egy tágas, 1 szobás sorházi lakást, amely kivál...
18 500 000 HUF
616 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (79257429)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Költözz be azonnal álmaid pécsi lakásába! Pécs belvárosának közvetlen közelében, a közkedvelt Liget lakópark nyugodt, modern, c...
35 500 000 HUF
1 075 757 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Mohácsi tégla lakás hirdetés (34597484)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Mohácson a lakótelepen (Ete János utca, a Spar mögött) eladó 71 m2-es, erkélyes, felújított, 3 szobás átalakított, klimatizált ...
39 000 000 HUF
549 295 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (83174798)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kiváló befektetés! Befektetők figyelem! Eladásra kínáljuk ezt a kiváló befektetésnek számító 3 szobás lakást. A lakás egy t...
24 900 000 HUF
452 727 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mohácsi tégla lakás hirdetés (37324149)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
39 000 000 HUF
549 295 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Komlói tégla lakás hirdetés (84343232)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Frissen felújítva eladó! ! ! Komlón, a Belvárosban egy teljes körűen felújított, 3/3. Em-i, bruttó 54 nm-es, 2 szobás téglalaká...
29 900 000 HUF
553 703 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (35895552)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pécs Budai városrészében kínálunk megvételre egy 52 nm-es, két szobás, erkélyes lakást, amely egy szigetelt, rendezett tégla tá...
27 980 000 HUF
538 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (91871759)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Liget Residence Lakóparkban kínálunk 2 db 28, 4 nm-es új építésű lakást eladásra. Az ingatlan kertkapcsolattal rendelkezik, k...
39 260 000 HUF
1 402 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (42366377)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pécs, Fehérhegy, Pákolitz István utcában – jó állapotú, 54 m²-es lakás eladó! Csendes, parkosított, barátságos környezetben t...
29 900 000 HUF
553 703 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Komlói tégla lakás hirdetés (17492764)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Azonnal költözhető, felújított 52 nm-es tégla lakás Komlón! Kökönyös városrészben, 1. emeleten eladó erkélyes, 2 hálószoba + a...
35 400 000 HUF
680 769 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentlőrinci panel lakás hirdetés (97744235)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó egy napfényes, 57 négyzetméteres, 2 és fél szobás panel lakás, mely egy 4 emeletes társasházban található. a lakás eloszt...
32 900 000 HUF
577 192 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentlőrinci panel lakás hirdetés (98486457)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
32 900 000 HUF
577 192 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentlőrinci panel lakás hirdetés (95575334)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
32 900 000 HUF
577 192 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentlőrinci panel lakás hirdetés (74114927)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó egy napfényes, 57 négyzetméteres, 2 és fél szobás panel lakás, mely egy 4 emeletes társasházban található. A lakás elos...
32 900 000 HUF
577 192 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (67486193)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó világos, napfényes lakás Pécsett a Tildy Zoltán utcában! Kiváló elhelyezkedés, alacsony fenntartás, és remek lehetőség ...
35 900 000 HUF
897 500 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (55829942)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó pécsi 1. emeleti lakás! Eladó Pécsen a Pákolitz István utcában egy 1. emeleti, 36 nm-es 1 szobás téglalakás. Ez az ing...
28 500 000 HUF
791 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (15393474)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
28 500 000 HUF
791 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (94434763)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
28 500 000 HUF
791 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (27568236)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Világos, napfényes lakás Pécsett, a Tildy Zoltán utcában kiváló lokációval! Pécsett, a Tildy Zoltán utcában kínálunk megvétel...
35 900 000 HUF
897 500 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Komlói tégla lakás hirdetés (79345784)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
A lido home ingatlaniroda eladásra kínál egy Komlón földszinti tégla lakást. A lido home ingatlaniroda által kínált Komlón tég...
34 900 000 HUF
671 153 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való lakást Baranya megye területén?
Találd meg álmaid otthonát a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó Baranya megyei lakások között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes lakás típus (tégla lakás, panel lakás, csúsztatott zsalus lakás) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.