Eladó lakás Budapest belváros (7126 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 7 126 db
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (83469743)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 122 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Váci utcában, a Vámház körúti szakaszon, műemlék épületben kínálunk eladásra, egy 1. emeleti, nagy belmagasságú, tágas nagypolg...
259 900 000 HUF
2 130 327 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (33496687)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
A Nagymező utcában, a szecessziós stílusban épült Ernst-bérház 4. emeletén kínálok megvételre egy 87 nm-es, konyha étkező + 3 s...
415 000 EUR
1 725 362 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (47672823)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó világos, galériás lakás Budapesten! A lakás a főváros szívében, a Nagy-körúton belül, a 7. kerületben található. Az i...
65 000 000 HUF
1 413 043 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (74677914)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest szívében, az elegáns VI. kerületben, a Gozsdu udvar közelében eladásra kínálunk egy teljeskörűen felújított közel 100n...
145 000 000 HUF
1 479 591 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (27983273)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Airbnb rövidtávú kiadásra engedéllyel rendelkező eladó lakás a Budai Vár mellett i. kerület, Fő utca Kivételes lehetőség az i....
74 900 000 HUF
1 872 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (39659477)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
***Fashion street-en 2. emeleti, világos, 71 nm-es lakás*** Eladásra kínálunk egy igazi KURIÓZUM-ot, egy 71 nm-es napfényes lak...
139 000 000 HUF
1 957 746 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (49482379)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 158 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladásra kínálunk egy egyedülálló lehetőséget Budapest belvárosának egyik legforgalmasabb és legfrekventáltabb utcájában, a Kos...
170 000 000 HUF
1 075 949 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (47774436)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Dohány utcai Zsinagóga szomszédságában elegáns neobarokk műemlékházban 2 szobás 84 nm-es lakás eladó! A ház lépcsőháza és homl...
124 500 000 HUF
1 482 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (27397792)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 106 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
***Kizárólag Nálunk! *** Felújított, világos lakás a Corvin negyedben! 2 Lakás egyben! OSP-vel is! Budapest VIII. kerület, a ...
108 500 000 HUF
1 023 584 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (34899175)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4+ 1 fél
> Eladó a VIII. kerület egyik legkedveltebb részén, a Rákóczi tér közelében egy polgári, lifttel felszerelt társasház 2. emele...
174 700 000 HUF
2 130 487 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (96397969)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Átalakítható, tágas lakás a Teleki László tér közelében Rugalmas elrendezésű otthon befektetésnek, családoknak vagy diákoknak ...
75 900 000 HUF
882 558 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (39358344)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 106 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Felújított, világos lakás a Corvin negyedben! 2 Lakás egyben (Otthon Start támogatásra is alkalmas! ) Budapest VIII. kerületéb...
108 500 000 HUF
1 023 584 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (22737364)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kiváló befektetési lehetőség az Állatorvostudományi Egyetem közvetlen közelében. Budapest VII. kerületében eladó egy 31 nm al...
46 900 000 HUF
1 512 903 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (24638233)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 106 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Felújított, világos lakás a Corvin negyedben, 2 lakás egyben! Otthon Start támogatásra alkalmas ENGLISH description BELOW! ! !...
108 500 000 HUF
1 023 584 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi egyéb lakás hirdetés (64729834)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 127 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Andrássy úton eladó teljesen berendezett tetőteraszos luxus duplex lakások, impozáns KÖRNYEZETBEN! Eladásra kínálunk a belváro...
380 000 000 HUF
2 992 125 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (88948766)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 182 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 6
Prémium ingatlan a Király utcában, pár lépésre a Gozsdu Udvartól! Eladó egy 182 nm-es, teljes körűen felújított, 6 szobás lak...
325 000 000 HUF
1 785 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (73534386)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 121 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Tágas, exkluzív lakás eladó Palotanegyedben! Eladó egy 121 nm-es, teljeskörűen és igényesen felújított lakás egy szép, liftes ...
180 000 000 HUF
1 487 603 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (94345396)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
***Exkluzív luxuslakás az Operához közel, a 6. kerület egyik csendes utcájában*** Eladó egy 80 m2-es, prémium minőségben felúj...
160 000 000 HUF
2 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (44446855)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Hamarosan átadásra kerülő újépítésű lakások eladók a Keleti pályaudvar közelében. Kínálatunk 33nm-es garzontól a 98nm-es 4 szob...
101 380 000 HUF
1 536 060 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (35323926)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A főváros szívében, az v. kerület egyik legkedveltebb részén kínálunk eladásra egy rendkívül nyugodt és világos, kétszobás laká...
83 900 000 HUF
1 678 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Budapesten?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal