Eladó lakás 40 millióig (4748 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 40 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 4 748 db
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (63448264)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 15 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Stílusos mini otthon a belváros közelében! Befektetésnek vagy első lakásnak is tökéletes választás lehet. ELADÓ a VIII. kerül...
32 000 000 HUF
2 133 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (53939766)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó csepelen a plázához közel egy nagy szeparált terasszal rendelkező 39 nm-es sorházi LAKÁS****Az udvarban 3 lakás van - a m...
39 900 000 HUF
1 023 076 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Gádorosi tégla lakás hirdetés (53117957)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Új tulajdonosát keresi Békés Vármegye egyik kistelepülésén Gádoroson egy 80 nm alapterületű dupla komfortos, 1+2 szobás, 2. eme...
15 500 000 HUF
193 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi tégla lakás hirdetés (94898233)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Dunaújváros, Technikum városrészben eladó zöldövezeti, tégla építésű ház tetőterében lévő 41 m2-es, 1 szobás lakás. A lakás fe...
23 000 000 HUF
560 975 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskőrösi tégla lakás hirdetés (58233572)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Ritka lehetőség Kiskőrösön- eladó újonnan kialakított lakások! 34, 21 Nm Ingatlan jellemzői: - konyha, fürdő+WC, nappali - aka...
40 000 000 HUF
1 176 470 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sajószentpéteri tégla lakás hirdetés (23197182)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Sajószentpéter bév telepen földszinti, 2+1 félszobás, 54m2-es, részben felújított, kívülről szigetelt lakás eladó. a lakáshoz e...
20 900 000 HUF
387 037 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (98332434)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Debrecen belvárosában hangulatos kis lakás eladó! - a lakás 25 nm-es felújított szigetelt tégla építésű. - a lakásban egy sz...
35 000 000 HUF
1 400 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (71952739)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Pécs keleti részén eladó egy földszinti, 35m2-es garzon, tégla épületben. Az ingatlan teljesen felújítandó állapotú! Az algsorb...
20 900 000 HUF
597 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (29497932)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Pécs keleti részén eladó egy földszinti, 35m2-es garzon, tégla épületben. Az ingatlan teljesen felújítandó állapotú! Az algso...
20 900 000 HUF
597 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (28254414)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Pécs keleti részén eladó egy - földszinti, - 35 m2-es garzon, - tégla épületben. Az ingatlan teljesen felújítandó állapotú...
20 900 000 HUF
597 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bátonyterenyei tégla lakás hirdetés (33293967)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Bátonyterenye városközpontjában felújított, erkélyes, 2 szobás lakás eladó! Nógrád megye egyik legkedveltebb részén, Bátonyte...
17 800 000 HUF
329 629 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Békési panel lakás hirdetés (48747344)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Békésen, kiváló elhelyezkedésű, azonnal költözhető lakás eladó! Békésen a Veres Péter téren kínálunk megvételre egy első emelet...
18 490 000 HUF
385 208 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Füzesgyarmati tégla lakás hirdetés (23844744)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 118 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Megvételre kínálok egy tágas, két szinten elterülő otthont Füzesgyarmaton – ritka lehetőség, amit nem érdemes elszalasztani. Va...
36 400 000 HUF
308 474 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békési tégla lakás hirdetés (33397433)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Békésen, városközpontban kínálom eladásra ezt a hangulatos 4. emeleti tetőtéri kis ékszerdobozt! Ezt a lakást fiatal pároknak, ...
21 500 000 HUF
447 916 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bélapátfalvai egyéb lakás hirdetés (16343572)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó könnyűszerkezetes nyaraló Bélapátfalván, a tó közelében! Bélapátfalva egyik legszebb részén, a tóhoz közel kínáljuk megv...
29 900 000 HUF
598 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bonyhádi tégla lakás hirdetés (32571369)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Tolna megye Bonyhád legkedveltebb városközponti részén eladó egy téglából épült polgári típusú társasház első emeletén, 75 nm l...
21 000 000 HUF
280 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bonyhádi tégla lakás hirdetés (92482537)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Tolna megye Bonyhád legkedveltebb városközponti részén eladó egy téglából épült polgári típusú társasház első emeletén, 71 nm l...
21 000 000 HUF
295 774 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (65799323)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
35 000 000 HUF
1 400 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kaposvári tégla lakás hirdetés (29934274)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
A partner ingatlan eladásra kínál Kaposváron a Gróf Apponyi köz 10-es szám alatt egy részben szuterénos, részben földszinti, 1....
34 900 000 HUF
646 296 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki tégla lakás hirdetés (52387834)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A szolnoki CasaNetWork Ingatlaniroda megvételre kínál Szolnokon a Várkonyi téren egy első emeleti két szobás tehermentes lakást...
28 800 000 HUF
600 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal