Település:
Városrész: Budapest XVI. kerület - Rákosszentmihály

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 15 db
Budapest XVI. kerületben további eladó lakások közül is válogathatsz.
Összes eladó lakás Budapest XVI. kerületben
Eladó Budapest XVI. kerületi tégla lakás hirdetés (21972616)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kedves Érdeklődő! Budapest egyik legkedveltebb kerületében és azon belül Rákosszentmihályon a Zöldmező Lakóparkban kínálok meg...
85 000 000 HUF
1 148 648 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi panel lakás hirdetés (64982536)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Világos, erkélyes, jó állapotú lakás a Centenáriumi lakótelep új részén Budapest XVI. kerületében, a közkedvelt Centenáriumi l...
69 900 000 HUF
1 205 172 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XVI. kerületi tégla lakás hirdetés (37632526)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Napfényes, loggiás téglalakás rákosszentmihályon – zöld, családias KÖRNYEZETBEN Budapest XVI. kerületében, Rákosszentmihályon,...
63 490 000 HUF
1 220 961 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi tégla lakás hirdetés (33422591)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kertkapcsolatos, újszerű fiatalos otthon eladó. Új lakóját keresem egy 2 szobás teraszos és kertkapcsolatos, fiatalos lakásna...
85 000 000 HUF
1 545 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi tégla lakás hirdetés (65462516)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Új! Modern lakás fiataloknak, diákoknak, egyedülállóknak erkély, extra felszereltség, azonnal költözhető! Egy hely a XVI. ker...
67 900 000 HUF
1 697 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi panel lakás hirdetés (24785714)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Világos, erkélyes, 3 klímás lakás zöld, nyugodt környezetben XVI. kerületben a Pálya utcai lakótelepen. Ha egy tágas, jól élhet...
94 900 000 HUF
1 171 604 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi tégla lakás hirdetés (46282649)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Zebra Lakópark - Saját Kert - 3 Szoba - Prémium Állapotú Zebra lakóparkban, 6 éve épült, 4 lakásos társasházban kínálok eladás...
159 000 000 HUF
1 673 684 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi tégla lakás hirdetés (35321993)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest XVI. kerületében, Rákosszentmihályon, a Szent Korona lakótelepen kínálok megvételre egy 52 m²-es, 2 szobás, loggiás, k...
63 490 000 HUF
1 220 961 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi tégla lakás hirdetés (56939526)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
63 490 000 HUF
1 220 961 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi tégla lakás hirdetés (94538259)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
63 490 000 HUF
1 220 961 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi panel lakás hirdetés (87461393)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó a XVI. kerületben (Rákosszentmihály) kertvárosi környezetében, Pálya utcai lakótelepen egy 4 szobás, 81 nm-s, erkélyes kl...
94 900 000 HUF
1 116 470 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi tégla lakás hirdetés (38553975)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 176 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
High-tech kertvárosi rezidencia: professzionális oktatótérrel, teljes körű gépesítéssel a 16. kerületben! Eladásra kínálunk e...
249 000 000 HUF
1 414 772 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi tégla lakás hirdetés (74393684)
89 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Rákosszentmihály szívében, a József utca Bercsényi utcához eső részénél 8 lakásos, 2000-ben épült társasház pinceszintjén lévő,...
64 900 000 HUF
649 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi tégla lakás hirdetés (33189625)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Modern lakás Rákosszentmihály csendes részén – első lakóját keresi Budapest XVI. kerületében, Rákosszentmihály kertvárosi, nyu...
67 900 000 HUF
1 940 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi egyéb lakás hirdetés (59457973)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 136 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
XVI. kerület kertvárosi részén, Rákosszentmihályon, második emeleti, újszerű állapotú, nettó 136 m2-es, nappali+3 hálószobás, d...
139 900 000 HUF
1 028 676 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
A megadott feltételekkel 15 hirdetést találtunk, ezért a kereséshez kapcsolódó további ingatlanokból kerestünk Neked olyanokat, amik érdekelhetnek.
Eladó Budapest XVI. kerületi tégla lakás hirdetés (27363427)
86 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 50 nm-es, kertkapcsolatos tégla lakás a 16. kerület kertvárosi részén. Az ingatlan előnye, hogy a ház előtt közvetlen k...
39 900 000 HUF
798 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (33123772)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Mátyásföldön a Jókai lakótelepen csúszózsalus házban eladó egy Jó adottságú 33 nm-es kitűnő elrendezésű kis rezsijű kislakás. ...
49 999 000 HUF
1 515 121 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Tulajdonostól!
Eladó Budapest XVI. kerületi tégla lakás hirdetés (13427963)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó ez a 44 nm-es, két szobás, saját kis kertrésszel és zárható tárolóval rendelkező, csendes lakás. a kertrészben lehetőség ...
51 000 000 HUF
1 159 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (85773694)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Mátyásföldön, a Naplás tó mellett, a madárcsicsergős Petőfi kertre néző, gyönyörűen felújított, napfényes, 33 nm-es, 1. 5 Szobá...
54 900 000 HUF
1 663 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi tégla lakás hirdetés (76945394)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
XVI. kerület Zsemlékes úton, 3 szintes, jó állapotú iroda/társasház földszintjén eladó egy irodának vagy lakásnak is tökéletese...
59 900 000 HUF
868 115 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Budapest XVI. kerületben?

Hasznos tudnivalók

Eladó lakás Rákosszentmihályon? Rákosszentmihály településen egy jó lakás aranyat ér – itt érhetők el az eladó Budapest XVI. kerület Rákosszentmihályi lakások (tégla lakások, panel lakások, csúsztatott zsalus lakások). A kerület lakásállománya kis létszámú társasházakból és új építésű lakásokból áll. Ha már tisztában vagy azzal, milyen típusú lakást keresel, érdemes kiválasztani az alkategóriát a könnyebb szűréshez.
Neked ajánlott kerületek oldalai: Budapest I. kerület   Budapest II. kerület   Budapest III. kerület   Budapest IV. kerület   Budapest V. kerület   Budapest VI. kerület   Budapest VII. kerület   Budapest VIII. kerület   Budapest IX. kerület   Budapest X. kerület   Budapest XI. kerület   Budapest XII. kerület   Budapest XIII. kerület   Budapest XIV. kerület   Budapest XV. kerület   Budapest XVII. kerület   Budapest XVIII. kerület   Budapest XIX. kerület   Budapest XX. kerület   Budapest XXI. kerület   Budapest XXII. kerület   Budapest XXIII. kerület