Eladó lakás Pécs 70 millióig (916 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás Pécs 70 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 916 db
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (46413346)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Uránváros szívében 2 szobás lakás eladó! ! Hivatkozási szám: H511025 Pécs-Uránváros központi részén kínálunk eladásra egy 2 sz...
47 999 990 HUF
786 885 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (94522245)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Pécs belvárosában, a pte mellett egy teljes körűen, extra igényesen felújított 2 szobás lakás! Az ingatlan belső elrendez...
63 900 000 HUF
968 181 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (44759959)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pécs-Mecsekoldal-bálicsi részén eladó egy panorámás, 2/2. emeleti, frissen és teljeskörűen felújított, padlófűtéses, klímás, br...
69 900 000 HUF
1 027 941 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (74641294)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 112 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pécs történelmi városrészében a Barbakán mellett eladó egy bruttó 112 nm-es földszinti felújítandó lakás. A 4 lakásos társashá...
59 900 000 HUF
534 821 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (33892559)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
2. emeleti 2 háló + nappali-amerikai konyhaEladó kertvárosi 47nm-es, keleti tájolású, 2. emeleti2 szoba + nappali-konyhás, prém...
50 900 000 HUF
1 082 978 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (77995354)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
50 900 000 HUF
1 082 978 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (24746314)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó kertvárosi 47. Nm-es, keleti tájolású, 2. emeleti 2 szoba + nappali-konyhás, prémium minőségben frissen-teljes körűen fel...
50 900 000 HUF
1 082 978 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (55937778)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Pécs belvárosában, 85 m²-es, újszerű állapotú lakás! Képzelje el, hogy egy téglaépítésű, 2 szobás, teraszos lakásban él...
69 900 000 HUF
822 352 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (73734348)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
50 900 000 HUF
1 082 978 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (45427941)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
50 900 000 HUF
1 082 978 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (49371445)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pécs belvárosában, a Zsolnay szobor közvetlen közelében, kényelmes és praktikus, jó elosztású, földszinti, teljes körűen felújí...
45 000 000 HUF
1 022 727 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (32734786)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A Derék-Réti utcában kínálunk megvételre egy 39 m²-es, 1, 5 szobás, jó állapotú lakást, mely egy szigetelt társasház 3. emeleté...
42 000 000 HUF
1 050 000 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (62997749)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Akció! Az árból 4. 580. 000 Ft (8%) kedvezmény az első három vevő részére! Új építésű lakások eladók! A lakóparkban az A, B ...
41 123 000 HUF
1 209 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (49643383)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Új építésű lakások eladók! A lakóparkban az A, B és a C épületében lévő ingatlanok már elkeltek. A D épületben 15 db lakás e...
41 123 000 HUF
1 209 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (37533476)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
41 123 000 HUF
1 209 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (71952739)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Pécs keleti részén eladó egy földszinti, 35m2-es garzon, tégla épületben. Az ingatlan teljesen felújítandó állapotú! Az algsorb...
20 900 000 HUF
597 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (29497932)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Pécs keleti részén eladó egy földszinti, 35m2-es garzon, tégla épületben. Az ingatlan teljesen felújítandó állapotú! Az algso...
20 900 000 HUF
597 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (28254414)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Pécs keleti részén eladó egy - földszinti, - 35 m2-es garzon, - tégla épületben. Az ingatlan teljesen felújítandó állapotú...
20 900 000 HUF
597 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (45343942)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Kertváros kedvelt részén, csendes forgalommentes utcában, 4 emeletes szigetelt panel ház 4. emeletén, 52 m2-es eredetileg 2 szo...
47 500 000 HUF
913 461 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (59497944)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pécsett, az Esztergár Lajos utcában, egy liftes társasházban, eladásra kínálok, egy 7. emeleti, 60 nm-es ingatlant, mely rendel...
48 000 000 HUF
800 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Pécsen?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal