Eladó lakás Budapest pesti oldal (18881 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 18 881 db
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (74959425)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
*** XIII. kerület Vizafogón a Dagálysétánynál eladó egy 3 szobás dupla teraszos lakás! *** A lakás egy 2008-ban épült, kiváló á...
109 900 000 HUF
1 592 753 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (23354928)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 108 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladásra kínálom Budapest szívében, ezt a 110 nm felújított, 3+1 szobás, különleges atmoszférával rendelkező, napos, világos bú...
109 000 000 HUF
1 009 259 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (75499368)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 108 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Felújított, bútorozott, 3+1 szobás lakás Budapest szívében – pár percre a Horváth Mihály tértől ENGLISH description BELOW! ! ! ...
109 000 000 HUF
1 009 259 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (38733246)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Újlipótvárosban, a körút közelében, 200+ nm-es komplex ingatlan: üzlethelyiség + lakás + mosókonyha + hatalmas pince ENGLISH de...
88 000 000 HUF
2 588 235 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (83935324)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Azonnal költözhető! Ha egy kertvárosi, csendes, nyugodt környezetben lévő, kis lakószámú, otthonos hangulatú házban lévő, laká...
85 700 000 HUF
1 530 357 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (33248444)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Polgári Elegancia a Falk Miksa utcában Eladó az v. kerület legimpozánsabb részén, a galériák utcájában egy teljes körűen felúj...
135 000 000 HUF
2 547 169 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (76493774)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kinizsi utca – ilyen lakásból nincs sok a belvárosban Van az a típusú lakás, ahol érzed, hogy nem gyors felújítás volt, hanem ...
85 400 000 HUF
1 674 509 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi panel lakás hirdetés (73899491)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
A XIII. kerület egyik folyamatosan fejlődő részén, található ez a kiváló állapotú, 53 nm-es, 3 szobás lakás, egy 4 emeletes pan...
99 500 000 HUF
1 877 358 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (78416364)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Az ingatlanpiac egyik gyöngyszeme várja új tulajdonosát a főváros szívében, Budapest 13. kerületében, Újlipótvárosban. Ez a 9...
119 500 000 HUF
1 271 276 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi panel lakás hirdetés (35843755)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Van az a lakás, ahová belépve egyszerűen azt érzed: itt jó lenne élni – a Angyalföld egyik nyugodt, mégis élhetően pezsgő részé...
78 900 000 HUF
1 315 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (37787338)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Középső Ferencváros szívében, a Dandár utcában található ez a 61 nm-es, 3 szobás lakásként kialakított ingatlan, amely ideális ...
45 000 000 HUF
737 704 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (43355497)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó a Százados negyedben egy akadálymentesen megközelíthető, kiváló állapotú, 55 négyzetméteres lakás, tágas galériás nappali...
59 900 000 HUF
1 089 090 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (92232383)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Vállalkozás vagy otthon, ön DÖNT! Amennyiben Ön a céljai megvalósításához frekventált helyen keres ingatlant, engedje meg, ho...
109 990 000 HUF
1 278 953 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
youtube videó Eladó Budapest XVI. kerületi tégla lakás hirdetés (37532664)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
C I T Y C a R T E L INTERNATIONAL real estate AGENCY bemutatja: Gyönyörű, esztétikusan felújított, barátságos kis lakást kín...
79 000 000 HUF
1 385 964 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (94777283)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Újlipótvárosban a körúthoz közeli részen alagsori lakás utcai ÜZLETHELYISÉGGEL, MOSÓKONYHÁVAL és hatalmas pincével - összesen ...
88 000 000 HUF
2 588 235 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (59168747)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Örök panorámás, nagy erkélyes lakás a marina-parton – portside társasház Budapesten, a XIII. kerületben, a Marina-parton, közv...
169 900 000 HUF
2 359 722 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (72455975)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Befektetők FIGYELEM! Budapest belvárosában, a VIII. kerületben eladó egy földszinti, napfényes lakás, amely akár kétszeres ho...
44 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (46269585)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kossuthfalván a Lázár Vilmos Általános Iskola mellől, rohamosan fejlődő házban lévő 42 nm-es lakás szokásjog alapján használt k...
39 990 000 HUF
952 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (31432464)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok egy 56 m²-es, 2 szobás, duplakomfortos, világos, frissen festett lakást, modern elrendezéssel, azonnal költözh...
63 900 000 HUF
1 141 071 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi panel lakás hirdetés (73473113)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Kispest központjában, Budapest XIX. kerületében egy felújított, erkélyes, klímás lakás egy rendezett, 10 emeletes, liftes...
62 900 000 HUF
1 186 792 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Budapesten?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal