Luxus házak (2362 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 2 362 db
Eladó Siófoki családi ház hirdetés (29443567)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 349 m2
Telekterület: 590 m2
Szobaszám: 7
A siófoki lido home Ingatlan eladásra kínálja Siófok, Aranyparton a város egyik legkedveltebb és legértékesebb ingatlanokkal bí...
690 000 000 HUF
1 977 077 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győrújbaráti családi ház hirdetés (83342424)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 155 m2
Telekterület: 700 m2
Szobaszám: 4
Örökpanorámás, új építésű Családiház GYŐRÚJBARÁTON EGYEDÜLÁLLÓ lehetőség kínálkozik Győrújbaráton: új építésű, örökpanorámás cs...
205 000 000 HUF
1 322 580 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Tatabányai családi ház hirdetés (72843297)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 510 m2
Telekterület: 982 m2
Szobaszám: 8
A lux  Ingatlaniroda kínálatából eladó 510 m2 -es családi ház jellemzői: Tatabánya Kertváros csendes, nyugodt utcájában találha...
180 000 000 HUF
352 941 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszajenői családi ház hirdetés (32233234)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 121 m2
Telekterület: 2084 m2
Szobaszám: 4
Csak az OTP Ingatlanpont kínálatában! Jász-Nagykun-Szolnok vármegyében, Tiszajenő településen eladásra kínálunk egy minden ig...
69 900 000 HUF
577 685 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Lábatlani családi ház hirdetés (33321247)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 340 m2
Telekterület: 1146 m2
Szobaszám: 7
Eladó luxus családi ház Lábatlanon! Eladásra kínálok Lábatlanon egy 1950-es években téglából épült, napfényes, luxus családi ...
116 000 000 HUF
341 176 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (33133289)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 304 m2
Telekterület: 1104 m2
Szobaszám: 8
Ilyen otthonból ez az egy van! Hol? Budapest XVIII. kerület Rózsadombján, Lónyaytelep városrészben, ősfás, parkos utcájában ela...
209 600 000 HUF
689 473 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vecsési családi ház hirdetés (46134337)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 159 m2
Telekterület: 890 m2
Szobaszám: 4
Vecsésen, a Kispatak lakóparkban 160 nm-es luxus színvonalú családi ház fűthető medencével, kétállásos garázzsal. A ház 2009-...
219 900 000 HUF
1 383 018 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunavarsányi családi ház hirdetés (64433573)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 169 m2
Telekterület: 950 m2
Szobaszám: 5
Eladó Prémium minőségű álomotthon Dunavarsány központjától pár percre! Ez a modern, energiatakarékos, 171 m²-es alapterületű cs...
199 000 000 HUF
1 177 514 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigethalomi családi ház hirdetés (95464632)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 299 m2
Telekterület: 742 m2
Szobaszám: 7
Eladó 300 m2-es, 3 szintes, dupla nappali + 5 szobás luxus ház, Szigethalmon, a dunapart, a vadaspark és a tököli parkerdő KÖZE...
259 900 000 HUF
869 230 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dabasi családi ház hirdetés (67596861)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 292 m2
Telekterület: 1766 m2
Szobaszám: 8
Modern – excluzív – privát kúria medencével, és egy különálló HÁZZAL! Álomotthont keres? Panziót nyitna? Rendezvényeket szervez...
249 000 000 HUF
852 739 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (65263893)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 500 m2
Telekterület: 26957 m2
Szobaszám: 10
Luxus birtok eladó Kecskemét mellett Fenyőerdő ölelésében, páratlan adottságokkal Eladásra kínálunk egy kivételes, 2, 7 hektár...
359 000 000 HUF
718 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (74439454)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 500 m2
Telekterület: 26957 m2
Szobaszám: 10
Luxus birtok eladó Kecskemét mellett Fenyőerdő ölelésében, páratlan adottságokkalEladásra kínálunk egy kivételes, 2, 7 hektáros...
359 000 000 HUF
718 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonakarattyai ikerház hirdetés (27633281)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 155 m2
Telekterület: 1003 m2
Szobaszám: 4
A Lido Home Balatonalmádi Ingatlaniroda eladásra kínálja az alábbi luxus kategóriájú ikerház felet Balatonakarattya csendes utc...
179 000 000 HUF
1 154 838 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Mogyoródi családi ház hirdetés (97739438)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 299 m2
Telekterület: 1294 m2
Szobaszám: 6
Új építésű, luxus családi ház Mogyoródon, a Lake Forest Villaparkban! Tágas terekkel, 5 hálóval, 5 fürdővel és dupla garázzsal ...
349 000 000 HUF
1 167 224 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi családi ház hirdetés (44579667)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 220 m2
Telekterület: 545 m2
Szobaszám: 6
Különleges kétgenerációs családi otthon Budafok történelmi részén. Ez a háromszintes, nettó 240 nm alapterületű, kiváló állapo...
250 000 000 HUF
1 136 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (57789977)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 350 m2
Szobaszám: 3
Luxus családi ház eladó Debrecenben, az Árpád tér közelében! Egy prémium minőségben megépített, 200 m? -Es, új építésű család...
180 000 000 HUF
900 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vecsési családi ház hirdetés (43498433)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 198 m2
Telekterület: 622 m2
Szobaszám: 5
Vecsésen Luxus családi ház eladó automata szoláriummal, meglévő vendégkörrel! ! ! Eladó 200 nm-es luxus családi ház, teljes b...
245 000 000 HUF
1 237 373 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (95854454)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 405 m2
Telekterület: 5001 m2
Szobaszám: 7
Eladó Kecskemét külterületén, összesen 405 nm-es luxus ingatlan 5001 nm telken! - Lakberendező által tervezett, magas minőség...
185 000 000 HUF
456 790 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dabasi családi ház hirdetés (73456949)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 293 m2
Telekterület: 1766 m2
Szobaszám: 8
Modern – excluzív – privát kúria medencével, és egy különálló HÁZZAL! Álomotthont keres? Panziót nyitna? Rendezvényeket szerv...
249 000 000 HUF
849 829 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (94935574)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 226 m2
Telekterület: 1293 m2
Szobaszám: 7
Modern luxus családi ház medencével és saját wellness résszel érden - nyugalom és kényelem EGYBEN! Eladó egy kivételes adotts...
299 000 000 HUF
1 323 008 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való luxus házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal