Eladó új építésű ingatlanok 35 millió alatt (293 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó új építésű ingatlanok 35 millió alatt

Rendezés:

Összes találat: 293 db
További eladó ingatlanok közül is válogathatsz.
Összes eladó ingatlan
Eladó Budapest XXIII. kerületi tégla lakás hirdetés (99636938)
10 órája a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 21 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Modern üzlethelyiség, kiváló lokációval eladó! Budapest XXIII. kerületének dinamikusan fejlődő, kertvárosi övezetében megkezd...
30 000 000 HUF
1 428 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balassagyarmati tégla lakás hirdetés (52356442)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Frissen felújított lakás Balassagyarmat központjában. Ide tényleg csak költözni kell! Nógrád megyében, Budapesttől 80 km-re, B...
30 490 000 HUF
762 250 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Pilisi családi ház hirdetés (69318839)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 237 m2
Telekterület: 2601 m2
Szobaszám: 7
Pilis csendes utcájában eladó 2 db építési telek – kész tervekkel, egyik telken szerkezetkész házzal! Pilis nyugodt, családia...
29 000 000 HUF
122 362 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisi családi ház hirdetés (24247526)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 237 m2
Telekterület: 2601 m2
Szobaszám: 7
29 000 000 HUF
122 362 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki tégla lakás hirdetés (91535761)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
A Szolnoki CasaNetWork ingatlaniroda megvételre kínál egy 23 lakásos új építésű társasházi lakást! Az ingatlan főbb jellemzői:...
30 922 500 HUF
997 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszakécskei családi ház hirdetés (27437723)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: 230 m2
Szobaszám: 1
Tiszakécskén a Fürdő utcában lévő építési telkeken 4 db. Családi ház besorolású, Új Építésű családi házak kerülnek kialakításra...
29 300 000 HUF
976 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dorogi egyéb lakás hirdetés (47954452)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Dorogon, új építésű, modern kialakítású 48, 6 m2 földszinti, társasházi lakás családiházas környezetben. A 8 lakásos tár...
55 HUF
1 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Aszalói családi ház hirdetés (37344799)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 1991 m2
Szobaszám: 4
Eladó Aszaló csendes, nyugodt részén egy 140 nm-es, szerkezetkész családi ház, amely ideális választás mindazok számára, akik s...
15 990 000 HUF
114 214 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi teremgarázs hely hirdetés (52772553)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 11 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladásra kínálunk egy 11, 75m2-es elektromos autó töltővel felszerelt teremgarázs beállót a Waterfront City 5. Ütemben. Átadás 2027. 04. 30. Kérdés esetén keressen bizalommal a hét minden napján.
12 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi tégla lakás hirdetés (53378348)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 21 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
***Modern üzlethelyiség, kiváló lokációval eladó*** Budapest XXIII. kerületének dinamikusan fejlődő, kertvárosi övezetében meg...
30 000 000 HUF
1 428 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tassi hétvégi ház hirdetés (86431842)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 956 m2
Szobaszám: 1
Eladó 80% készültségi fokú, befejezendő nyaraló tasson közvetlen csatornaparti telekkel, az rsd-től 80 MÉTERRE! Eladó Tass kedv...
25 000 000 HUF
357 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Törökszentmiklósi egyedi garázs hirdetés (46723321)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
A  törökszentmiklósi  CasaNetWork ingatlaniroda megvételre kínál Törökszentmiklós központjában 1 db új építésű dupla  garázst a...
7 950 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszakécskei sorház hirdetés (44321395)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 3
Tiszakécskén a Bem utcában, megújuló energiával (napelem rendszerrel) ellátva, modern, amerikai konyhás, sorház Eladó! 400 m2-e...
32 800 000 HUF
555 932 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tassi hétvégi ház hirdetés (95926524)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 956 m2
Szobaszám: 1
Eladó 80% készültségi fokú, befejezendő nyaraló tasson közvetlen csatornaparti telekkel, az rsd-től 80 MÉTERRE! Eladó Tass ke...
25 000 000 HUF
357 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Őrimagyarósdi családi ház hirdetés (41634475)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: 553 m2
Szobaszám: 3
Kizárólag a duna house kínálatában eladó egy könnyűszerkezetes 3 szobás ház 2026. Tavaszi átadással! Őrség/őrimagyarósda telepü...
34 900 000 HUF
572 131 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi családi ház hirdetés (76777677)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Irodai használatra kialakított duplakomfortos 2 légkondival, 3 külön helyiséggel rendelkező portaszolgálatos, gépesített beépített konyhával felszerelt, új építésű lakás azonnali költözéssel kiadó.
350 000 HUF
6 862 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (45666433)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 21 m2
Telekterület: 100 m2
Szobaszám: 1
Otthonok és megoldások! Eladó egy prémium minőségű, 4 évszakos használatra tervezett, szigetelt faház, amely tökéletes megold...
8 900 000 HUF
423 809 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (57763894)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 21 m2
Telekterület: 100 m2
Szobaszám: 1
8 900 000 HUF
423 809 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyedi garázs hirdetés (33995449)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
2 Autó beállás, elektromos kapuval, zárt, térkövezett udvarban, elektromos sorompó. Az egyéni használat, bérbeadás nem zavarja a lakóközösséget.
22 200 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (16152431)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1439 m2
Szobaszám: 4
Kecskemét-Borbáson kínálok megvételre egy nettó 100 nm-es félkész családi házat 1439 nm-es telken. a jól átgondolt alaprajzzal ...
29 900 000 HUF
299 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való új építésű ingatlant?
← Előző oldal1 / 15 Következő oldal →

Hasznos tudnivalók

Eladó új építésű ingatlanok? Akkor ezen az oldalon tuti jó helyen jársz, mert itt listázódnak az új építésű ingatlanok. Ha már tudod, hogy milyen típusú eladó új építésű ingatlant keresel, akkor válassz kategóriát a keresőben, hogy még pontosabb találati listából válogathass. Ha úgy gondolod, hogy nem jó oldalon jársz, akkor visszamehetsz a főoldalra, ahonnan kiindulva bármilyen ingatlan hirdetést megtalálhatsz. Esetleg böngéssz az eladó ingatlan aloldal hirdetései között. Érdemes még szűkítened a keresést azzal, hogy választasz egy települést is.
Neked ajánlott keresések: eladó új építésű házak,   eladó új építésű lakások,   eladó új építésű nyaralók,   eladó új építésű ingatlanok 30 millióig,   eladó új építésű ingatlanok 40 millióig,   eladó új építésű ingatlanok 50 millióig,   eladó új építésű ingatlanok 60 millióig,   eladó új építésű ingatlanok 70 millióig,   eladó új építésű ingatlanok 80 millióig

Új építésű ingatlanok – lakások, házak és nyaralók egy helyen

Az új építésű ingatlanok között olyan eladó lakások, házak és nyaralók találhatók, amelyek korszerű műszaki megoldásokkal, modern kialakítással és kiszámítható állapottal rendelkeznek. Ez az oldal azoknak nyújt áttekintést, akik még nem döntötték el, hogy pontosan milyen típusú új építésű ingatlant keresnek.