Eladó új építésű ingatlanok 70 millió alatt (4 095 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó új építésű ingatlanok 70 millió alatt

Rendezés:

Összes találat: 4 095 db
Eladó Jánossomorjai tégla lakás hirdetés (73344934)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Földszinti kertkapcsolatos és 1. emeleti erkélyes lakások Jánossomorja központjában. Jánossomorja 6100 lakosú, rohamosan fejlő...
35 723 600 HUF
992 322 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jánossomorjai tégla lakás hirdetés (66475335)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
40 875 600 HUF
973 228 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Jánossomorjai tégla lakás hirdetés (76744938)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
52 964 400 HUF
1 038 517 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jánossomorjai tégla lakás hirdetés (66477429)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
42 609 800 HUF
1 092 558 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sárvári egyéb lakás hirdetés (88822979)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Sárváron a termálfürdő közelében épülő 6 lakásos társasházban kínálunk vételre egy nettó 53 nm alapterületű földszinti lakást 1...
56 040 500 HUF
1 057 367 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sárvári egyéb lakás hirdetés (77848594)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Sárváron a termálfürdő közelében épülő 6 lakásos társasházban kínálunk vételre egy nettó 53 nm alapterületű első emelti lakást ...
58 662 500 HUF
1 106 839 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sárvári egyéb lakás hirdetés (38894765)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Sárváron a termálfürdő közelében épülő 6 lakásos társasházban kínálunk vételre egy nettó 29 nm, bruttó 40 nm alapterületű tetőt...
38 194 750 HUF
954 868 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pétfürdői családi ház hirdetés (88892833)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 3215 m2
Szobaszám: 2
Eladó 70 m2 faház Pétfürdő központjában Medencével, sok lehetőséggel! Pétfürdőn, zöldövezeti, központi elhelyezkedéssel eladó...
40 000 000 HUF
571 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunlacházai egyéb lakás hirdetés (76523535)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Exkluzív lakópark épül Kiskunlacháza szívében! Hamarosan egy vadonatúj, modern otthonokat kínáló lakópark kivitelezése indul ...
53 600 000 HUF
1 116 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kaposvári családi ház hirdetés (75464277)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 760 m2
Szobaszám: 3
Kaposváron, a csendes és rendezett Lonkai közben kínálunk megvételre egy félkész családi házat. Az ár a jelenlegi állapotot t...
66 000 000 HUF
507 692 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (83426442)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Prémium minőségű, újépítésű lakások a Corvin negyed szélén, a Kálvária térnél! A belváros szívében, a Corvin negyed szélén, a...
57 000 000 HUF
1 628 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (48943471)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
49 000 000 HUF
1 689 655 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (35923567)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
49 000 000 HUF
1 689 655 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (69998579)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
49 000 000 HUF
1 689 655 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászberényi ikerház hirdetés (83687836)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: 700 m2
Szobaszám: 4
Új építésű, hőszivattyús ikerház Jászberény kedvelt LAKÓPARKJÁBAN! Megvételre kínálok Jászberényben, a Szatmári lakópark csende...
58 900 000 HUF
709 638 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászberényi ikerház hirdetés (53325946)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: 700 m2
Szobaszám: 4
Jászberényben a Szatmári lakóparkban Eladó Csodás Környezetben Ikerházfél! A hátsó ikerfél 420 m2 kizárólagos használatú tele...
59 900 000 HUF
721 686 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (88392752)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Újépítésű garzon, alacsony áron! Hamarosan átadásra kerül ez az újépítésű, 35 nm-es, 1 szobás, 2. emeleti, udvarra néző lakás...
52 750 000 HUF
1 507 142 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (37738316)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Újépítésű lakás alacsony áron! Hamarosan átadásra kerül ez a 35 nm-es, 3. emeleti, udvarra néző újépítésű lakás a Keleti pály...
51 100 000 HUF
1 460 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (43174759)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Hamarosan átadásra kerülő újépítésű lakások eladók a Keleti pályaudvar közelében. Kínálatunk 33nm-es garzontól a 98nm-es 4 szob...
51 300 000 HUF
1 315 384 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonfenyvesi egyéb lakás hirdetés (56784644)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Balatonfenyvesen üdülőegység eladó. Fenyves felső, üdülőparkban, ősfás, ligetes környezetben, 3 épületben összesen 21 üdülőegys...
54 900 000 HUF
1 770 967 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való új építésű ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal