Eladó új építésű ingatlanok Kecskemét (1 060 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 1 060 db
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (35817656)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Azonnal költözhető belvárosi lakások eladók garázs és vagy beálló vásárlási lehetőséggel! Kecskemét belvárosában prémium, egye...
112 500 000 HUF
1 308 139 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (55344222)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
95 300 000 HUF
1 305 479 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (34345334)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
94 500 000 HUF
1 312 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (38976872)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: 575 m2
Szobaszám: 4
Kényelmes, nagy, új építésű családi ház egy remek lakóparkban ELADÓ! Alkalmas 3 %-os hitelre és csok-ra is. - 96, 9 m2 nettó...
85 000 000 HUF
885 416 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (99833459)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: 575 m2
Szobaszám: 4
Kecskeméten az egész család számára tökéletes kényelmet biztosító, remek elrendezésű, új építésű családi ház csak önre vár. A ...
85 000 000 HUF
885 416 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (57457791)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
95 300 000 HUF
1 305 479 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (38691234)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Belvárosi, belső udvaros újépítésű társasházban eladó prémium/luxus kivitelű lakások! A mindössze 9 lakásos társasház modern, ...
79 500 000 HUF
1 303 278 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (79237552)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Egyszobás újépítésű lakás 4 szintes, liftes társasházban Belváros 3 perc sétára Jó elrendezésű, praktikus lakások Tökéletes ha...
62 500 000 HUF
1 358 695 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti ikerház hirdetés (47232523)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: 374 m2
Szobaszám: 4
* Alsószéktóban épülő ikerház eladó *Kecskeméten 2026 tavaszán elkészülő ikerház bal oldala, 93 nm-es, amerikai konyha nappali ...
89 995 000 HUF
978 206 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (24327773)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 4
Kecskeméthez közel új építésű házak még elérhetőek! Kecskemét központjától rövid úton megközelíthető családi házak eladók! Ki...
67 000 000 HUF
893 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (53563737)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
91 000 000 HUF
1 358 208 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (25689343)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
91 000 000 HUF
1 358 208 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (35329374)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
95 300 000 HUF
1 305 479 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (57973849)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Azonnal költözhető belvárosi lakások eladók garázs és vagy beálló vásárlási lehetőséggel. Kecskemét belvárosában prémium, egye...
79 500 000 HUF
1 303 278 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (31367693)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kecskemét egyik ikonikus épülete végre újjászületik! Kecskemét belvárosának szélén, mégis pár percre a főtértől, kiváló közlek...
96 900 000 HUF
1 226 582 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (63934497)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2