Eladó új építésű ingatlanok Sárvár 80 millió alatt
REGISZTRÁCIÓ

Eladó új építésű ingatlanok Sárvár 80 millió alatt

Rendezés:

Összes találat: 18 db
Sárváron további eladó ingatlanok közül is válogathatsz.
Összes eladó ingatlan Sárváron
Eladó Sárvári tégla lakás hirdetés (34748754)
3 órája a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Várpark Ház modern otthon Sárvár szívében, a vár és a park közelébenSárvár egyik legkedveltebb, központi részén kínálunk igénye...
55 000 000 HUF
1 078 431 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sárvári tégla lakás hirdetés (37197798)
3 órája a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 122 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
67 990 000 HUF
557 295 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Sárvári tégla lakás hirdetés (38343927)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Várpark Ház modern otthon Sárvár szívében, a vár és a park közelében Sárvár egyik legkedveltebb, központi részén kínálunk igén...
59 900 000 HUF
921 538 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sárvári tégla lakás hirdetés (96961373)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
44 900 000 HUF
816 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sárvári tégla lakás hirdetés (69887513)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
39 900 000 HUF
1 078 378 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sárvári tégla lakás hirdetés (32665397)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
67 990 000 HUF
731 075 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sárvári tégla lakás hirdetés (91685792)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
55 000 000 HUF
1 078 431 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sárvári tégla lakás hirdetés (65985476)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 122 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
67 990 000 HUF
557 295 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sárvári tégla lakás hirdetés (75814255)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Sárváron, az ország egyik legdinamikusabban fejlődő fürdővárosában, csendes, átmenő forgalomtól mentes zsákutcában, a Sárvári G...
59 900 000 HUF
950 793 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sárvári tégla lakás hirdetés (79559373)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
38 100 000 HUF
846 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sárvári tégla lakás hirdetés (83442834)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Az Openhouse Szombathely Ingatlaniroda kínálatában eladó a #179811 hivatkozási számú sárvári társasházi lakás. Sárváron csalá...
29 900 000 HUF
808 108 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sárvári egyéb lakás hirdetés (18331523)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Megvételre kínálunk Sárvár belvárosában épülő 10 lakásos társasházban egy nettó 50 nm alapterületű (bruttó 59, 17 nm) tetőtéri ...
73 800 000 HUF
1 085 294 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sárvári egyéb lakás hirdetés (26676159)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Megvételre kínálunk Sárvár belvárosában épülő 10 lakásos társasházban egy nettó 47 nm alapterületű 1. emeleti lakást 5, 58 nm-e...
54 700 000 HUF
1 094 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sárvári egyéb lakás hirdetés (34374732)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Megvételre kínálunk Sárvár belvárosában épülő 10 lakásos társasházban egy nettó 41 nm alapterületű földszinti lakást. A lakás...
45 500 000 HUF
1 109 756 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sárvári egyéb lakás hirdetés (63867345)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Megvételre kínálunk Sárvár belvárosában épülő 10 lakásos társasházban egy nettó 44 nm alapterületű földszinti lakást 10 nm-es t...
53 400 000 HUF
1 112 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sárvári egyéb lakás hirdetés (88822979)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Sárváron a termálfürdő közelében épülő 6 lakásos társasházban kínálunk vételre egy nettó 53 nm alapterületű földszinti lakást 1...
56 040 500 HUF
1 057 367 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sárvári egyéb lakás hirdetés (77848594)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Sárváron a termálfürdő közelében épülő 6 lakásos társasházban kínálunk vételre egy nettó 53 nm alapterületű első emelti lakást ...
58 662 500 HUF
1 106 839 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sárvári egyéb lakás hirdetés (38894765)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Sárváron a termálfürdő közelében épülő 6 lakásos társasházban kínálunk vételre egy nettó 29 nm, bruttó 40 nm alapterületű tetőt...
38 194 750 HUF
954 868 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
A megadott feltételekkel 18 hirdetést találtunk, ezért a kereséshez kapcsolódó további ingatlanokból kerestünk Neked olyanokat, amik érdekelhetnek.
Eladó Sárvári családi ház hirdetés (13589769)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Több évtizedes tapasztalattal rendelkező kivitelezőtől kínálunk megvételre Sárváron, a termálfürdő közelében 2 db kétszintes, e...
99 900 000 HUF
951 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sárvári családi ház hirdetés (48765774)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 200 m2
Szobaszám: 5
99 900 000 HUF
908 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való új építésű ingatlant Sárváron?

Hasznos tudnivalók

Eladó új építésű ingatlanok Sárváron? Akkor ezen az oldalon tuti jó helyen jársz, mert itt listázódnak az új építésű sárvári ingatlanok. Ha már tudod, hogy milyen típusú eladó új építésű ingatlant keresel Sárváron, akkor válassz kategóriát a keresőben, hogy még pontosabb találati listából válogathass. Ha úgy gondolod, hogy nem jó oldalon jársz, akkor visszamehetsz a főoldalra, ahonnan kiindulva bármilyen ingatlan hirdetést megtalálhatsz. Esetleg böngéssz az eladó ingatlan aloldal hirdetései között.