Eladó új építésű ingatlanok Vácrátót (185 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 185 db
Eladó Vácrátóti családi ház hirdetés (28245583)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 450 m2
Szobaszám: 4
Eladó családiház VácrátótEladásra kínálok egyszintes családiházat Vácrátót közkedvelt csendes családi házas, természetközeli öv...
88 000 000 HUF
1 100 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vácrátóti ikerház hirdetés (18523925)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 100 m2
Szobaszám: 5
Eladó ikerház VácrátótEladásra kínálok egy két szintes ikerház mindkét felét Vácrátót közkedvelt csendes családi házas övezetéb...
91 000 000 HUF
1 070 588 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Vácrátóti ikerház hirdetés (73994373)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: 363 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladó modern családi ház Vácrátóton nyugodt, zöld környezetbenVácrátót egyik kiemelten rendezett, csendes lakóövezeti részén kí...
111 150 000 HUF
1 277 586 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vácrátóti ikerház hirdetés (36974357)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: 381 m2
Szobaszám: 1+ 3 fél
Új építésű, 3 szobás, duplakomfortos, teraszos ikerházak eladók, tároló kapcsolattal! Otthon a természet szívében mégis közel...
94 500 000 HUF
1 277 027 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vácrátóti ikerház hirdetés (94435282)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 100 m2
Szobaszám: 5
Eladó ikerház Vácrátót Eladásra kínálok egy két szintes ikerház mindkét felét Vácrátót közkedvelt csendes családi házas övezet...
91 000 000 HUF
1 070 588 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vácrátóti családi ház hirdetés (84498386)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 450 m2
Szobaszám: 4
88 000 000 HUF
1 100 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vácrátóti ikerház hirdetés (99992543)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 100 m2
Szobaszám: 5
91 000 000 HUF
1 070 588 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vácrátóti ikerház hirdetés (45233494)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 100 m2
Szobaszám: 5
91 000 000 HUF
1 070 588 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vácrátóti ikerház hirdetés (95755124)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: 381 m2
Szobaszám: 1+ 3 fél
Otthon a természet szívében mégis közel a fővároshoz! Vácrátóton, az arborétum közelében új építésű ikerházak várják leendő l...
105 000 000 HUF
1 418 918 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vácrátóti családi ház hirdetés (67975799)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 108 m2
Telekterület: 350 m2
Szobaszám: 5
Megvételre kínálunk Vácrátót egyik legszebb részén a Szent István lakóparkban, egy hószivattyús, teraszos, 108 nm-es, 5 szobás,...
94 500 000 HUF
875 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vácrátóti családi ház hirdetés (88644813)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 112 m2
Telekterület: 350 m2
Szobaszám: 5
Megvételre kínálunk Vácrátót egyik legszebb részén a Szent István lakóparkban, egy hószivattyús, teraszos, 112 nm-es, 5 szobás,...
99 900 000 HUF
891 964 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vácrátóti családi ház hirdetés (77112835)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 450 m2
Szobaszám: 4
Megvételre kínálunk Vácrátót egyik legszebb részén a Szent István lakóparkban, egy hószivattyús, teraszos, 91 nm-es, 4 szobás, ...
89 900 000 HUF
987 912 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vácrátóti családi ház hirdetés (87742348)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: 450 m2
Szobaszám: 4
Megvételre kínálunk Vácrátót egyik legszebb részén a Szent István lakóparkban, egy hószivattyús, teraszos, 94 nm-es, 4 szobás, ...
86 500 000 HUF
920 212 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vácrátóti családi ház hirdetés (27385365)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: 1081 m2
Szobaszám: 4
Eladó új építésű, egyszintes családi ház Vácrátóton – Szent István lakódomb Vácrátóton, a Szent István lakódomb új építésű lak...
86 500 000 HUF
994 252 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vácrátóti családi ház hirdetés (44933343)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: 925 m2
Szobaszám: 4
86 500 000 HUF
994 252 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vácrátóti ikerház hirdetés (95612223)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 100 m2
Szobaszám: 5
Eladó új építésű ikerház Vácrátóton – mindkét lakás elérhető Vácrátót közkedvelt, csendes, családi házas övezetében kínálok el...
91 000 000 HUF
1 070 588 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vácrátóti ikerház hirdetés (54575154)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: 1137 m2
Szobaszám: 4
89 900 000 HUF
1 021 590 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vácrátóti ikerház hirdetés (84338225)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 4
Kedves Otthonkereső! Vácrátót kedvelt részén eladó egy 97 nm területű, modern kialakítású, földszintes, ikerházi lakás, nappa...
111 500 000 HUF
1 149 484 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Vácrátóti családi ház hirdetés (45773943)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 450 m2
Szobaszám: 4
88 000 000 HUF
1 100 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vácrátóti ikerház hirdetés (34342876)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 429 m2
Szobaszám: 4
Vácrátóton a Szent István lakóparkban épülő ikerház mindkét fele eladó! A két lakás csak a külső tárolóval kapcsolódik egymás...
104 500 000 HUF
1 148 351 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való új építésű ingatlant Vácrátóton?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal