Eladó új építésű ingatlanok (22 341 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 22 341 db
Eladó Zalacsányi tégla lakás hirdetés (39348837)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
A lido home Keszthely eladásra kínálja zalacsányi luxus társasházi LAKÁSÁT! A lido home Keszthely által kínált zalacsányi társ...
269 900 EUR
1 712 693 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki tégla lakás hirdetés (92314275)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
A Szolnoki CasaNetWork ingatlaniroda megvételre kínál egy új építésű, belvárosi, lakást. Néhány lényeges jellemző: a lakás 2...
92 000 000 HUF
1 150 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Siófoki tégla lakás hirdetés (82155437)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
1. emeleti erkèlyes lakás. Igen, lesz medence itt is…tetővel, fűtéssel, automata vegyszeradagolóval. Projekt bemutatása Siófo...
64 500 000 HUF
1 172 727 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúsámsoni családi ház hirdetés (25286429)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 127 m2
Telekterület: 728 m2
Szobaszám: 3
Hajdúsámson csendes részén, rövid időn belül beköltözhető, modern családi ház eladó! Az ingatlan egy 93 m²-es, új építésű, ko...
97 500 000 HUF
767 716 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni ikerház hirdetés (35393452)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 170 m2
Telekterület: 235 m2
Szobaszám: 4
Prémium belvárosi élettér – luxus ikerház DEBRECENBEN! Debrecen egyik legcsendesebb, mégis abszolút belvárosi utcájában, kíná...
199 000 000 HUF
1 170 588 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (74891462)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Projekt bemutatása Debrecen – Hatvan utcai kert Modern, energiahatékony újépítésű lakások eladók – már csak 3 lakás leköthető!...
55 990 000 HUF
1 302 093 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Vácrátóti ikerház hirdetés (55127192)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 235 m2
Szobaszám: 5
Újépítésű ikerház Vácrátóton, az Alborétum Lakóparkban! Egy 88, 5 m²-es, kétszintes otthon jól átgondolt elrendezéssel és tág...
89 500 000 HUF
942 105 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Felsőzsolcai tégla lakás hirdetés (35264436)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 3 fél
Felsőzsolca főutcáján, földszint + tetőtér kialakítású, 4 lakásos társasházban lévő, új építésű, 38-as porotherm falazatú, ener...
59 500 000 HUF
668 539 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri tégla lakás hirdetés (84347397)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Győr-Nádorvárosban 25 lakásos liftes társasház ötödik emeletén, 78 m² hasznos alapterülettel, egy 9, 52 m2-es és egy 12, 64 m2-...
109 800 000 HUF
1 193 478 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri tégla lakás hirdetés (35944392)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Győr-Nádorvárosban 25 lakásos liftes társasház harmadik emeletén, 79 m² hasznos alapterülettel, három 10 m2 feletti különlálló ...
98 400 000 HUF
1 261 538 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri tégla lakás hirdetés (99798997)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Győr-Nádorvárosban 25 lakásos liftes társasház harmadik emeletén, 49 m² hasznos alapterülettel, 12, 21 m2-es szobával és tágas ...
63 100 000 HUF
1 190 566 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri tégla lakás hirdetés (47479924)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Győr-Nádorvárosban 25 lakásos liftes társasház első emeletén, 49 m² hasznos alapterülettel, 12, 21 m2-es szobával és tágas napp...
63 100 000 HUF
1 190 566 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Diósdi ikerház hirdetés (43192495)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 179 m2
Telekterület: 372 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Csendes utcában, családiházas övezetben, erdősávval határolt területen egy exkluzív újépítésű lakóparkban garázsos ikerházfelek...
197 000 000 HUF
1 100 558 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Diósdi ikerház hirdetés (95358326)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 265 m2
Telekterület: 704 m2
Szobaszám: 5
Csendes utcában, családiházas övezetben, erdősávval határolt területen egy exkluzív újépítésű lakópark duplagarázsos önálló csa...
264 900 000 HUF
999 622 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (78994634)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 137 m2
Telekterület: 470 m2
Szobaszám: 5
A két különálló családi ház 927 nm-es telekre épül. Az 2-es családi házhoz, kb. 470 Nm-es telek tartozik. A ház Porotherm 3...
149 000 000 HUF
1 087 591 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (83295436)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 137 m2
Telekterület: 470 m2
Szobaszám: 5
A két különálló családi ház 927 nm-es telekre épül. Az 1-es családi házhoz, kb. 470 Nm-es telek tartozik. A ház Porotherm 3...
149 000 000 HUF
1 087 591 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei családi ház hirdetés (77845456)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 178 m2
Telekterület: 1076 m2
Szobaszám: 5
Új építésű, önálló családi ház eladó Szentendrén, Pismány csendes részén. Telek mérete: 1076 nm. Ház nettó alapterülete 178...
209 900 000 HUF
1 179 213 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei ikerház hirdetés (49993225)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 290 m2
Telekterület: 750 m2
Szobaszám: 7
Szentendrén örök panorámás, 290 nm-es ikerházfél eladó. Telek mérete: 750 nm. Építés éve: 2025. A mai kornak és technológ...
359 000 000 HUF
1 237 931 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi ikerház hirdetés (42446833)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 162 m2
Szobaszám: 3
Új építésű otthon prémium műszaki tartalommal minden benne van, ami a minőségi élethez KELL! Vásároljon olyan modern otthont,...
106 000 000 HUF
1 413 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (24764785)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 6000 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálunk egy nettó 70 nm lakóterű, amerikai konyhás nappali + 2 szobás, prémium műszaki tartalommal, extra alacsony re...
75 000 000 HUF
1 071 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való új építésű ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal