Eladó új építésű ingatlanok (22 336 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 22 336 db
Eladó Siófoki tégla lakás hirdetés (64442454)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Az update vip ingatlaniroda KINÁLATÁBÓL: SIÓFOK ezüstparton újépítésű, vízparti, balatoni panorámás, medencés lakás ELADÓ! AZ...
179 104 640 HUF
2 058 674 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
youtube videó Eladó Siófoki tégla lakás hirdetés (13134923)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Az update vip ingatlaniroda KINÁLATÁBÓL: SIÓFOK széplak/ezüstpart határán, újépítésű, VÍZPARTI, ÖRÖKPANORÁMÁS, medencés laká...
102 304 650 HUF
1 461 495 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
youtube videó Eladó Siófoki tégla lakás hirdetés (82788998)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
209 623 050 HUF
2 096 230 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
youtube videó Eladó Siófoki tégla lakás hirdetés (74527429)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
107 564 625 HUF
1 605 442 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonföldvári tégla lakás hirdetés (33239153)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 103 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Az update vip ingatlaniroda KÍNÁLATÁBÓL: BALATONFÖLDVÁRON, prémium kivitelezésű, luxus, wellnesses lakás ELADÓ! PRÉMIUM minősé...
151 923 000 HUF
1 474 980 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (74745349)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 231 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Debrecen egyik legexkluzívabb újépítésű projektjében, a Lóverseny utcai 6 lakásos társasházban eladó egy lenyűgöző, panorámás p...
176 426 000 HUF
763 748 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (93723339)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 131 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
4 Hálós, nagy teraszos újépítésű lakás eladó – Debrecen, Nyulas Debrecen egyik legexkluzívabb újépítésű társasházában, a Lóvers...
168 347 000 HUF
1 285 091 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (32322293)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Újépítésű modern lakás eladó – debrecen, nyulas Eladó világos, modern, 1. emeleti újépítésű lakás Debrecen közkedvelt részén, ...
122 094 000 HUF
1 436 400 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (59336536)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Újépítésű, kertkapcsolatos 2 hálószobás lakás eladó – Debrecen, Nyulas Debrecen egyik legexkluzívabb újépítésű társasházában, ...
115 921 000 HUF
1 525 276 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (95479335)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 164 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 4
18. kerület legkedveltebb részén, Almáskertben Almáskertben modern környezetben eladó új építésű ikerházfél. A kivitelező sok...
149 900 000 HUF
914 024 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi ikerház hirdetés (51336499)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 163 m2
Telekterület: 658 m2
Szobaszám: 5
Almáskertben modern környezetben eladó új építésű, 163 nm-es, nappali + 4 hálószobás, egyszintes önálló családi ház. A kivite...
159 900 000 HUF
980 981 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi ikerház hirdetés (73284353)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 164 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 4
149 900 000 HUF
914 024 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi tégla lakás hirdetés (37654351)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Azonnal költözhető új építésű kertes lakások panel áron! Soroksár legjobb részén, Újtelepen kínálok most eladó új építésű lak...
61 000 000 HUF
1 033 898 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (44749758)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 114 m2
Telekterület: 404 m2
Szobaszám: 3
Amerikai konyhás nappali + 2 hálószobás, 114 nm-es új építésű családiház 404 nm-es saját telken. Eladó Budapest 18. kerületének...
133 000 000 HUF
1 166 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi ikerház hirdetés (76584233)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 137 m2
Telekterület: 375 m2
Szobaszám: 5
18. kerület legkedveltebb részén AlmáskertbenAlmáskertben modern környezetben eladó új építésű ikerházfél. a kivitelező sok éve...
149 900 000 HUF
1 094 160 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi ikerház hirdetés (68621323)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 530 m2
Szobaszám: 5
Eladó új építésű 5 szobás 180 m2-es 2 szintes, garázzsal kialakított ikerház a 18. Ik kerületben. Több éves tapasztalattal, sok...
173 000 000 HUF
961 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi ikerház hirdetés (53835843)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 163 m2
Telekterület: 658 m2
Szobaszám: 5
18. kerület legkedveltebb részén AlmáskertbenAlmáskertben modern környezetben eladó új építésű egyszintes önálló családi ház. ....
159 900 000 HUF
980 981 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (33946486)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 164 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 4
149 900 000 HUF
914 024 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi ikerház hirdetés (44287528)