Eladó új építésű ingatlanok (22 336 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 22 336 db
Eladó Budapest XVIII. kerületi ikerház hirdetés (19792552)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 186 m2
Telekterület: 530 m2
Szobaszám: 5
Eladó új építésű 186 m2-es 2 szintes, garázzsal kialakított ikerház a 18. Ik kerületben. Több éves tapasztalattal, sok referenc...
173 000 000 HUF
930 107 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Komáromi tégla lakás hirdetés (79539375)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Az Openhouse Komárom Ingatlaniroda kínálatában eladó a #177231 hivatkozási számú komáromi társasházi lakás. Huszár lakópark e...
67 490 000 HUF
950 563 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Komáromi tégla lakás hirdetés (63173695)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Az Openhouse Komárom Ingatlaniroda kínálatában eladó a #177237 hivatkozási számú komáromi társasházi lakás. Huszár lakópark e...
64 990 000 HUF
970 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Komáromi tégla lakás hirdetés (77987219)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Az Openhouse Komárom Ingatlaniroda kínálatában eladó a #177234 hivatkozási számú komáromi társasházi lakás. Huszár lakópark e...
51 990 000 HUF
1 019 411 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Komáromi tégla lakás hirdetés (73346622)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Az Openhouse Komárom Ingatlaniroda kínálatában eladó a #177246 hivatkozási számú komáromi társasházi lakás. Huszár lakópark e...
65 990 000 HUF
1 015 230 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (84193972)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: 450 m2
Szobaszám: 4
Kecskemét legkedveltebb városrészében eladó egy új építésű családi ház. Foglalja le most és 2026 nyarán már az iskola kezdés e...
105 000 000 HUF
1 117 021 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonszemesi tégla lakás hirdetés (14974712)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Balaton Déli part, Balatonszemes, közvetlen vízparti, 106 m2 lakás eladó. Az ingatlan a Balaton egyik legszebb vízparti lakópar...
180 487 528 HUF
1 718 928 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonszemesi tégla lakás hirdetés (37464967)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Balaton Déli part, Balatonszemes, közvetlen vízparti, 61 m2 lakás eladó. Az ingatlan a Balaton egyik legszebb vízparti lakópark...
97 322 856 HUF
1 595 456 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szombathelyi teremgarázs hely hirdetés (49733893)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 15 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Termgarázs Eladó! Szombathelyen a Hajdú utcában található teremgarázsban eladó egy beállóhely. a területre csak a tulajdonosok ...
6 900 000 HUF
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (24353351)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Azonnal költözhető újépítésű lakások zugló szívében az OTP ingatlanpont kínálatában! Fedezze fel Zugló egyik legkedveltebb ré...
126 700 000 HUF
1 759 722 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (79735623)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 117 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Azonnal költözhető újépítésű lakások zugló szívében az OTP ingatlanpont kínálatában! NAPPALI+3 hálószobás+ 61 nm TERASSZAL! ...
197 700 000 HUF
1 689 743 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Péceli családi ház hirdetés (38954973)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 214 m2
Telekterület: 459 m2
Szobaszám: 4
Pécelen örökpanormás dombtetőn - minimál-stíluban épülő, extravagáns ház ELADÓ Pécelen nívós környezetben, panorámás dombtetőn...
210 000 000 HUF
981 308 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Péceli ikerház hirdetés (48938277)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 166 m2
Telekterület: 503 m2
Szobaszám: 5
Páskomliget lakóparkban, panorámás, újépítésű, hőszivattyús, 5 szobás otthon garázzsal! Akit a modern építészeti stílus, a kö...
137 000 000 HUF
825 301 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Péceli ikerház hirdetés (22624985)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 166 m2
Telekterület: 503 m2
Szobaszám: 5
137 000 000 HUF
825 301 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Helvéciai családi ház hirdetés (57314737)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 4
Helvécián újépítésű nappali+ 3 szobás 75 nm-es ikerház 200 nm-es telken eladó. Szerződéskötéstől számítottan 8-10 hónap kulcsr...
72 000 000 HUF
960 000 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (74343444)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kecskeméten a Belvároshoz közel 5 lakásos újépítésű társasházban eladó i. emeleti 59 nm-es erkélyes 2 szoba+nappalival rendelez...
73 185 000 HUF
1 240 423 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (54433311)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kecskeméten a Belvároshoz közel 5 lakásos újépítésű társasházban eladó földszinti 65 nm-es, saját  20 nm-es terasszal,  2 szoba...
89 250 000 HUF
1 190 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (35935923)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 4
Helvécián újépítésű nappali+ 3 szobás 90 nm-es ház 400 nm-es telken eladó. Szakaszos fizetési ütemezéssel a készenélti állapot ...
81 600 000 HUF
906 666 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Bicskei családi ház hirdetés (71363524)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: 396 m2
Szobaszám: 4
A Sikeres Ingatlaniroda kínálatában eladó Bicskén, kertes lakóövezetben épült családi ház. Az új építésű családi ház magas mű...
89 990 000 HUF
978 152 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai családi ház hirdetés (34615382)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: 700 m2
Szobaszám: 4
Az új építésű könnyűszerkezetes családi házak kiváló hőszigetelési tulajdonságuknak köszönhetően, kedvezőbb fűtési költséget je...
45 567 600 HUF
495 300 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való új építésű ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal