Eladó új építésű lakások 50 millió alatt (858 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó új építésű lakások 50 millió alatt

Rendezés:

Összes találat: 858 db
Eladó Kőszegszerdahelyi tégla lakás hirdetés (33329396)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kínálatunkban egy új, kiváló állapotú 34 négyzetméteres garzon lakás található Kőszegszerdahelyen. a modern, prémium kivitelezé...
34 500 000 HUF
1 014 705 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kőszegszerdahelyi tégla lakás hirdetés (99594594)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Fedezze fel ezt a rendkívüli lehetőséget, amely tökéletes választás lehet középkorú családok, fiatal párok vagy befektetők szám...
44 900 000 HUF
976 086 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Egeri tégla lakás hirdetés (52237674)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eger, Almagyar város részben, örök panorámás telken lévő társasházban, 1 szobás, 29m2-es lakás eladó. Frekventált helyen, új é...
39 000 000 HUF
1 344 827 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri tégla lakás hirdetés (27689633)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Heves megye, Eger belvárosától 10 percre, új építésű lakások eladók! ! ! Az ingatlanok az Érsekkert és a strand szomszédságában...
44 340 000 HUF
1 266 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri tégla lakás hirdetés (32997444)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Heves megye, Eger belvárosától 10 percre, új építésű lakások eladók! ! ! Az ingatlanok az Érsekkerttől és a strandtól rövid sét...
45 900 000 HUF
1 240 540 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri tégla lakás hirdetés (43374936)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
45 180 000 HUF
1 255 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri tégla lakás hirdetés (25474772)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
37 500 000 HUF
1 250 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (39952234)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladásra kínálunk Nyíregyháza belvárosában ( a Szent István utca közelében) új építésű társasházban egy 36 nm-s lakást! A tár...
44 900 000 HUF
1 247 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (53798787)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladásra kínálunk Nyíregyháza belvárosában ( a Szent István utca közelében) új építésű társasházban egy 36 nm-s, erkélyes lakás...
41 900 000 HUF
1 163 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci tégla lakás hirdetés (74665852)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Exklúzív társasházi lakások a duna PARTHOZ KÖZEL! VÁC hiánypótló építkezése NÁLUNK! Váci Duna-parti Társasház Projekt – Az ...
46 200 000 HUF
1 490 322 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi tégla lakás hirdetés (44337492)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
1. emelet 7. -Es lakás. Amerikai konyhás nappali + 1 szoba Bruttó: 33, 67 m2 Nettó: 26, 88 m2 Szeged- Felsővároson a Csaba utc...
39 900 000 HUF
1 246 875 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi tégla lakás hirdetés (97343395)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
1. emelet 6. -Es lakás. Amerikai konyhás nappali + 1 szoba Bruttó: 33, 67 m2 Nettó: 26, 88 m2 Szeged- Felsővároson a Csaba utc...
39 900 000 HUF
1 246 875 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki tégla lakás hirdetés (92732547)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
A CasaNetWork Ingatlanhálózat ceglédi irodája eladásra kínálja  174602182 id számú lakást liftes társasházban. ELADÓ Szolnokon...
40 800 000 HUF
1 200 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (22784432)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1