Garzon lakás Budapest (1374 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 1 374 db
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (35434246)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
605 Lakás 55 nm Terasz: 8. 5 Nm tetőkert: 12. 5 Nm A Társasház Budapest VII. kerületében, Erzsébetváros nyüzsgő belvárosi körn...
104 800 000 HUF
1 905 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (84975297)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 22 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Minigarzon eladó! 7. kerületben, Szinva utcában, rendezett társasház magasföldszintjén, 89 nm alapterület + 46 nm ingatlan, 5 l...
43 800 000 HUF
1 990 909 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (61475645)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
110 -Es lakás 68 nm + 8 nm terasz A Társasház Budapest VII. kerületében, Erzsébetváros nyüzsgő belvárosi környezetben mégis cs...
123 300 000 HUF
1 712 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (36538372)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
105-Ös lakás 36 nm + 5 nm erkély A Társasház Budapest VII. kerületében, Erzsébetváros nyüzsgő belvárosi környezetben mégis cse...
68 800 000 HUF
1 911 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (13846445)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
503 Lakás Belső kétszintes kialakítás, dupla fürdőszoba+ wc! A Társasház Budapest VII. kerületében, Erzsébetváros nyüzsgő bel...
146 100 000 HUF
1 897 402 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (81745313)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó egy jó állapotú, 32 nm-es garzon lakás Budapest 13. kerületében! Ez a téglaépítésű, 50 cm vastag falakkal rendelkező ing...
53 900 000 HUF
1 684 375 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (46732746)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó 40 m2-es, azonnal költözhető lakás a XIII. kerületben, a Balzac utcában! Budapest XIII. kerületének közkedvelt részén, ...
84 900 000 HUF
2 070 731 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (63721328)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
***Vii. kerület, dohány utcában, a kőrúton belül, felújított, galériás, berendezett garzon eladó! *** Ez a nagypolgári stílusb...
67 900 000 HUF
1 656 097 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (59547858)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó egy kivételes, luxus garzonlakás Budapest belvárosában, a Belső VI. kerületben, egy exkluzív, medencés társasházban a nyü...
86 000 000 HUF
2 687 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
youtube videó Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (35537922)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
605 Lakás Terasz: 8. 5 Nm tetőert: 12. 5 Nm A Társasház Budapest VII. kerületében, Erzsébetváros nyüzsgő belvárosi környezetbe...
104 800 000 HUF
1 871 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
youtube videó Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (31743487)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
F02 lakás Terasz: 4 nm Kert: 26 nm A Társasház Budapest VII. kerületében, Erzsébetváros nyüzsgő belvárosi környezetben mégis c...
137 100 000 HUF
1 828 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
youtube videó Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (33543477)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
602 Lakás Terasz: 19 Tetőkert: 21 A Társasház Budapest VII. kerületében, Erzsébetváros nyüzsgő belvárosi környezetben mégis cs...
163 900 000 HUF
1 862 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
youtube videó Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (93958513)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
110 Lakás A Társasház Budapest VII. kerületében, Erzsébetváros nyüzsgő belvárosi környezetben mégis csendes mellékutcában épül...
123 300 000 HUF
1 712 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
youtube videó Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (75593777)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
503 Lakás Belső kétszintes kialakítás A Társasház Budapest VII. kerületében, Erzsébetváros nyüzsgő belvárosi környezetben mégi...
146 100 000 HUF
1 922 368 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (39173317)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
XIII. kerület, Angyalföld – 40 nm-es, világos garzon a Forgách utcai metró közelében Eladó Angyalföld csendes részén, a Forgách...
49 800 000 HUF
1 245 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (89268397)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 129 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Befektetők figyelem! 3 Lakás egyben a budai vár közelében, működő airbnb BEVÉTELLELKivételes befektetési lehetőség Budapest egy...
134 900 000 HUF
1 045 736 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (44335467)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Eladó lakás - 5 garzonra osztott befektetési lehetőség a Kálvin tér közelében! Rendezett, nagy polgári társasház 3. emeletén e...
115 900 000 HUF
1 704 411 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (59898539)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 134 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Eladó 5 lakás EGYBEN! Eladó tulajdoni lapon 134nm-es, 5 garzonlakássá alakított ingatlan a Rózsák terénél. Teljeskörű felújítás...
244 900 000 HUF
1 827 611 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (31673819)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
***Eladó felújított garzon lakás a Palotanegyedben*** Megvételre kínálok Budapest VIII. kerület frekventált részén a Palotaneg...
74 900 000 HUF
2 675 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (41424933)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Prémium új építésű otthonok Zuglóban, ahol az infrastruktúra és a nyugalom találkozik. Eladó 2 szobás: nappali plussz 1 hálószo...
89 880 000 HUF
2 090 232 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való garzon lakástBudapesten?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal