Rendezés:

Összes találat: 4 db
További eladó lakások közül is válogathatsz.
Összes eladó lakás
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (14555453)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
XXI. kerületben, a Mansfeld Péter utcában eladó garzon lakás Mérete: 38nm Ára: 32. 900. 000. - Ft Teljesen felújított, új víz v...
32 900 000 HUF
865 789 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (45223746)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 20 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
XXI. kerületben, a Mansfeld Péter utcában eladó garzon lakás Mérete: 20nm Ára: 21. 000. 000. - Ft Teljesen felújított, új víz v...
21 000 000 HUF
1 050 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (78274187)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 20 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Csepel belvárosához közel, felújított, kulcsrakész lakás eladó! Csepelen, a HÉV-vonal mentén, a Karácsony Sándor utcai megálló ...
19 500 000 HUF
975 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (78334644)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 19 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó hangulatos, belső kétszintes sorházi ingatlan Csepelen, kiváló közlekedéssel! Budapesten, a XXI. kerületben a Csepel Pl...
34 000 000 HUF
1 789 473 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
A megadott feltételekkel 4 hirdetést találtunk, ezért a kereséshez kapcsolódó további ingatlanokból kerestünk Neked olyanokat, amik érdekelhetnek.
Kiadó Budapest XX. kerületi panel lakás hirdetés (71264485)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kiadó a XX. kerületben, Pesterzsébet kedvelt sétálóutcájában🌳, a Berkenye sétányon egy egyszobás, 37 nm2-es garzon. 🏡 a ház k...
200 000 HUF/Hó
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (35985878)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 22 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
2024-Ben épült garzon eladó Budapest XX. kerületében teljes bútorzattal, tehermentes! Eladásra kínáljuk Budapest XX. kerületé...
26 200 000 HUF
1 190 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (42592826)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 22 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
22 Nm-es, földszinti garzonlakás, rendezett, közös udvaros társasházban Kossuthfalván.  A lakás felújítandó állapotú, ugyanakk...
26 900 000 HUF
1 222 727 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (77334254)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 24 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest XX. kerületében, Pesterzsébet csendes, nyugodt részén, a Pacsirtatelepeneladó egy 1. emeleti garzonlakás, egy kis léts...
29 000 000 HUF
1 208 333 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (62493469)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Teljeskörűen felújított GARZONLAKÁS! XX. kerület csendes mellékutcájában kínálunk eladásra egy 26 nm-es, 1 szobás társasházi ...
29 900 000 HUF
1 150 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (47948933)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 18 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Budapesten, a XX. kerületben egy 26 m²-es, földszinti garzonlakás egy 10 lakásos, csendes társasházbÚjdonság! Kattints a ...
29 900 000 HUF
1 661 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (99483863)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 20 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Ráday UTCA GARZON FELÚJÍTOTT IGÉNYES ELADÓ ez a csodás kis lakás a belváros SZÍVÉBEN! ! ! A lakás a méltán kedvelt és ismert...
36 900 000 HUF
1 845 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (27338436)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Haller utcai garzon Eladó 32 m²-es, felújított garzon a Haller utcában – belsőkertre néző, alacsony fenntartású, kiváló befekte...
44 800 000 HUF
1 400 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi egyéb lakás hirdetés (22724248)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 23 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Felújított garzon a corvin NEGYEDNÉL Eladásra kínálom ezt a világos, igényesen felújított, 23 m²-es garzonlakást 6 m²-es galér...
45 490 000 HUF
1 977 826 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Kiadó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (74453442)
58 napja a megveszLAK-on