Rendezés:

Összes találat: 1 db
További eladó lakások közül is válogathatsz.
Összes eladó lakás
Eladó Szigetszentmiklósi tégla lakás hirdetés (73839573)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Szigetszentmiklóson, a közkedvelt Losonczi utcában, rendezett, zárt lakóparkban kínálunk megvételre egy világos, napfényes, 1 s...
48 900 000 HUF
1 481 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
A megadott feltételekkel 1 hirdetést találtunk, ezért a kereséshez kapcsolódó további ingatlanokból kerestünk Neked olyanokat, amik érdekelhetnek.
Eladó Dunaharaszti tégla lakás hirdetés (59324392)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Saját kert, kocsibeállóval! Dunaharaszti alsó városában eladó, igazi ritkaság, 2016-ban épült 4 lakásos társasházban, 38nm, n...
49 900 000 HUF
1 313 157 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (78274187)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 20 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Csepel belvárosához közel, felújított, kulcsrakész lakás eladó! Csepelen, a HÉV-vonal mentén, a Karácsony Sándor utcai megálló ...
19 500 000 HUF
975 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (45223746)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 20 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
XXI. kerületben, a Mansfeld Péter utcában eladó garzon lakás Mérete: 20nm Ára: 21. 000. 000. - Ft Teljesen felújított, új víz v...
21 000 000 HUF
1 050 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi tégla lakás hirdetés (37139465)
Már
megnézted
Alapterület: 20 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Jó állapotú felújított galériás garzon tulajdonostól eladó. Hűtő-fűtő klímával, alacsony rezsivel, jó közlekedéssel.
24 900 000 HUF
1 245 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (14555453)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
XXI. kerületben, a Mansfeld Péter utcában eladó garzon lakás Mérete: 38nm Ára: 32. 900. 000. - Ft Teljesen felújított, új víz v...
32 900 000 HUF
865 789 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (78334644)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 19 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó hangulatos, belső kétszintes sorházi ingatlan Csepelen, kiváló közlekedéssel! Budapesten, a XXI. kerületben a Csepel Pl...
34 000 000 HUF
1 789 473 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi tégla lakás hirdetés (59173425)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó a XXIII. Ker csibuk utcában egy 40nm-es, földszinti, jelenleg két hálószobás, teljesen felújított, elektromos fűtéssel re...
47 951 200 HUF
1 198 780 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi tégla lakás hirdetés (38464774)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladásra kínálok Budafok központi részén a vasútállomás közelében egy 3 felé osztott tégla épület 43 nm-es lakását. Az ingatla...
48 900 000 HUF
1 137 209 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi tégla lakás hirdetés (79534595)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Modern otthon, zöld környezet, minden karnyújtásnyira! Budapest XXIII. kerületének dinamikusan fejlődő, kertvárosi övezetében...
58 227 000 HUF
1 532 289 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi tégla lakás hirdetés (27889274)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
58 242 000 HUF
1 532 684 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi tégla lakás hirdetés (46557973)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
58 817 000 HUF
1 508 128 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi tégla lakás hirdetés (73344541)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Szerintem ez a lakás csakis Önre vár! -Ha befektetésnek vásárolna; -ha saját célra keres otthont. Eladó egy felújított lakás...
59 400 000 HUF
836 619 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi tégla lakás hirdetés (94534366)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok Budafok központi részén a vasútállomás közelében egy 3 felé osztott tégla épület 78 nm-es lakását. Az ingatla...
79 900 000 HUF
1 024 358 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Kiadó Gyáli egyéb lakás hirdetés (49649242)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 21 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Teljeskörűen felújított, április 01-től költözhető, alacsony fenntartású garzonlakás kiadó Gyálon! Gyálon a Bánki Donát Ipari P...
160 000 HUF/Hó
árcsökkenés figyelő
Kiadó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (77396336)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Hosszútávú bérlőjét keresi Szentimrevárosban, a Móricz Zsigmond körtérnél egy 27 m2-es, 3. emeleti, belső udvarra néző, világos...
170 000 HUF/Hó
árcsökkenés figyelő
Kiadó Budapest XI. kerületi panel lakás hirdetés (94448543)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Bikás park mellett hangulatos, felújított lakás kiadó! ? Kis garzon lakás keresi új, igényes lakóját május 1-től a XI. kerület...
170 000 HUF/Hó
árcsökkenés figyelő
Kiadó Gyáli egyéb lakás hirdetés (52439545)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 20 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Teljeskörűen felújított, április 01-től költözhető, alacsony fenntartású garzonlakás kiadó Gyálon! Gyálon a Bánki Donát Ipari...
180 000 HUF/Hó
árcsökkenés figyelő
Kiadó Gyáli egyéb lakás hirdetés (59579757)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 21 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1