Rendezés:

Összes találat: 1 db
További eladó lakások közül is válogathatsz.
Összes eladó lakás
Eladó Érdi tégla lakás hirdetés (18367699)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 208 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 13
Eladó Érd központjában egy 208 nm lakóterületű körbejárható családiház, 580 nm-es telken, melyen 4 lakás lett kialakítva, és to...
185 000 000 HUF
889 423 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
A megadott feltételekkel 1 hirdetést találtunk, ezért a kereséshez kapcsolódó további ingatlanokból kerestünk Neked olyanokat, amik érdekelhetnek.
Kiadó Budaörsi tégla lakás hirdetés (47953936)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Napfény Otthon, luxus körülmények között! Vendégház prémium kategóriában! Jó hír az érintetteknek, a jól ismert, közel negyv...
600 000 HUF/Hó
árcsökkenés figyelő
Eladó Budaörsi tégla lakás hirdetés (37337973)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
40 000 000 HUF
888 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi tégla lakás hirdetés (38464774)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladásra kínálok Budafok központi részén a vasútállomás közelében egy 3 felé osztott tégla épület 43 nm-es lakását. Az ingatla...
48 900 000 HUF
1 137 209 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi tégla lakás hirdetés (94534366)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok Budafok központi részén a vasútállomás közelében egy 3 felé osztott tégla épület 78 nm-es lakását. Az ingatla...
79 900 000 HUF
1 024 358 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Kiadó Budapest XI. kerületi panel lakás hirdetés (94448543)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Bikás park mellett hangulatos, felújított lakás kiadó! ? Kis garzon lakás keresi új, igényes lakóját május 1-től a XI. kerület...
170 000 HUF/Hó
árcsökkenés figyelő
Kiadó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (77396336)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Hosszútávú bérlőjét keresi Szentimrevárosban, a Móricz Zsigmond körtérnél egy 27 m2-es, 3. emeleti, belső udvarra néző, világos...
170 000 HUF/Hó
árcsökkenés figyelő
Kiadó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (87764354)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kiadó felújított, galériás garzon a XII. kerületben, a Márvány utcábanBudapest egyik legkedveltebb részén, a XII. kerületben, a...
170 000 HUF/Hó
árcsökkenés figyelő
Kiadó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (72957733)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
XII Svábhegyen garzon kiadó 189e + rezsiért Déli-től 10 percre ( Ukrán követségnél), csendes, fsz-i, előtte viakolor burkolatú ...
189 000 HUF/Hó
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Kiadó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (99383332)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Széchenyi-hegy legszebb panorámájú részén, a Melinda úton kiadó igényesen felújított, 31 m2-es, nagy erkélyes garzon lakás. a l...
238 000 HUF/Hó
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (78274187)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 20 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Csepel belvárosához közel, felújított, kulcsrakész lakás eladó! Csepelen, a HÉV-vonal mentén, a Karácsony Sándor utcai megálló ...
19 500 000 HUF
975 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (45223746)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 20 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
XXI. kerületben, a Mansfeld Péter utcában eladó garzon lakás Mérete: 20nm Ára: 21. 000. 000. - Ft Teljesen felújított, új víz v...
21 000 000 HUF
1 050 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (14555453)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
XXI. kerületben, a Mansfeld Péter utcában eladó garzon lakás Mérete: 38nm Ára: 32. 900. 000. - Ft Teljesen felújított, új víz v...
32 900 000 HUF
865 789 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (78334644)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 19 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó hangulatos, belső kétszintes sorházi ingatlan Csepelen, kiváló közlekedéssel! Budapesten, a XXI. kerületben a Csepel Pl...
34 000 000 HUF
1 789 473 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (99445996)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 21 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó felújított, galériás garzon a XII. kerületben, a Márvány utcában! Budapest egyik legkedveltebb részén, a XII. kerületben,...
37 900 000 HUF
1 804 761 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (67983735)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 20 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Ne hagyja ki ezt az egyedülálló lehetőséget, hogy egy csodálatos garzon lakás tulajdonosa legyen Budapest egyik legelitebb rész...
45 000 000 HUF
2 250 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (98444475)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Új építésű garzon erkéllyel – Etele Square, XI. KERÜLET Vasút utca, Budapest XI. kerület Eladó egy modern, 26, 8 m²-es, 1. em...
45 285 000 HUF
1 677 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (85394463)
6 hónapja a megveszLAK-on