Rendezés:

Összes találat: 1 db
További eladó lakások közül is válogathatsz.
Összes eladó lakás
Eladó Érdi tégla lakás hirdetés (18367699)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 208 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 13
Eladó Érd központjában egy 208 nm lakóterületű körbejárható családiház, 580 nm-es telken, melyen 4 lakás lett kialakítva, és to...
185 000 000 HUF
889 423 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
A megadott feltételekkel 1 hirdetést találtunk, ezért a kereséshez kapcsolódó további ingatlanokból kerestünk Neked olyanokat, amik érdekelhetnek.
Eladó Budaörsi tégla lakás hirdetés (37337973)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Napfény Otthon, luxus körülmények között! Vendégház prémium kategóriában! Jó hír az érintetteknek, a jól ismert, közel negyv...
40 000 000 HUF
888 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi tégla lakás hirdetés (38464774)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladásra kínálok Budafok központi részén a vasútállomás közelében egy 3 felé osztott tégla épület 43 nm-es lakását. Az ingatla...
48 900 000 HUF
1 137 209 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi tégla lakás hirdetés (94534366)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok Budafok központi részén a vasútállomás közelében egy 3 felé osztott tégla épület 78 nm-es lakását. Az ingatla...
79 900 000 HUF
1 024 358 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (78274187)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 20 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Csepel belvárosához közel, felújított, kulcsrakész lakás eladó! Csepelen, a HÉV-vonal mentén, a Karácsony Sándor utcai megálló ...
19 500 000 HUF
975 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (45223746)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 20 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
XXI. kerületben, a Mansfeld Péter utcában eladó garzon lakás Mérete: 20nm Ára: 21. 000. 000. - Ft Teljesen felújított, új víz v...
21 000 000 HUF
1 050 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (14555453)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
XXI. kerületben, a Mansfeld Péter utcában eladó garzon lakás Mérete: 38nm Ára: 32. 900. 000. - Ft Teljesen felújított, új víz v...
32 900 000 HUF
865 789 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (78334644)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 19 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó hangulatos, belső kétszintes sorházi ingatlan Csepelen, kiváló közlekedéssel! Budapesten, a XXI. kerületben a Csepel Pl...
34 000 000 HUF
1 789 473 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (18388846)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 21 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest egyik legkedveltebb részén, a XII. kerületben, a Márvány utcában eladó egy 21 m²-es, földszinti, udvarra néző, kifejez...
37 900 000 HUF
1 804 761 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (31837155)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 20 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó egy gyönyörű, frissen felújított mini garzon a festői Budapest 12. kerületében, a csendes Németvölgyi úton, egy impozáns ...
45 000 000 HUF
2 250 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (98444475)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Új építésű garzon erkéllyel – Etele Square, XI. KERÜLET Vasút utca, Budapest XI. kerület Eladó egy modern, 26, 8 m²-es, 1. em...
45 285 000 HUF
1 677 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (85394463)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapesten XI. kerületben (xii. Szélén) Hegyalja út - Dayka Gábor utca sarkán épült társasházban garzon lakás eladó. Mivel sp...
47 000 000 HUF
1 740 740 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (27758928)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Modern új építésű otthonok újbudán, KELENFÖLDÖN! Ez az Etele Pláza közelében épülő, új építésű, 144 lakásos modern lakópark i...
48 424 000 HUF
1 793 481 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi tégla lakás hirdetés (73839573)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Szigetszentmiklóson, a közkedvelt Losonczi utcában, rendezett, zárt lakóparkban kínálunk megvételre egy világos, napfényes, 1 s...
48 900 000 HUF
1 481 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (55567737)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Árcsökkenés BUDÁN! Budapest XII. kerület, Kiss János altábornagy utca 27nm-es, 2. emeleti, teljeskörűen felújított lakás eladó...
49 000 000 HUF
1 814 814 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi panel lakás hirdetés (73399942)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Gazdagrét közkedvelt részén egy 28 m²-es, parkra néző, földszinti garzonlakás. A lakás alacsony fenntartási költségű, a...
52 900 000 HUF
1 889 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (69435533)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó felújított, galériás garzon a XII. kerületben, a Márvány utcában! Budapest egyik legkedveltebb részén, a XII. kerületben,...
53 900 000 HUF
1 633 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (98363925)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó újszerű garzon a XI. kerületi Kondorosi lakóparkban Budapest XI. kerületének egyik legkedveltebb részén, a Kondorosi lak...
55 000 000 HUF
2 200 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (15754329)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó a 11. kerületben - nagyon közel a BAH. Csomóponthoz és a 12. kerületi mom Parkhoz is - egy 32nm. Alapterületű, első emele...
55 900 000 HUF
1 746 875 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (77443485)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 12 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó ez a 12 nm-es felújítandó minigarzon a Városliget mellett. Az ingatlan lakás besorolású, 1/1-es tulajdonban van, tulajdo...
18 900 000 HUF
1 575 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való garzon lakástÉrden?

Hasznos tudnivalók

Eladó garzon lakás Érden? Akkor ezen az oldalon tuti jó helyen jársz, mert itt listázódnak az eladó garzon lakások. Ha már tudod, hogy milyen típusú eladó garzon lakást keresel, akkor válassz alkategóriát a keresőben, hogy még pontosabb találati listából válogathass. Ha mégis inkább kiadó Érdi garzon lakást keresel, akkor állítsd át a keresőt, vagy kattints a linkekre. Ha úgy gondolod, hogy nem jó oldalon jársz, akkor visszamehetsz a megveszLAK főoldalára, ahonnan kiindulva tudsz választani a menüből. Esetleg egyből megnézheted az eladó ingatlanok aloldalt, ahol az összes eladó ingatlant megtalálod, vagy az eladó Érdi ingatlanokat listázó oldalt.
Találd meg álmaid eladó garzon lakását a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó ingatlanok között a vágyott eladó garzon lakás hirdetéseket. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes garzon lakás típus megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd a saját hirdetésed itt látni a listában, akkor add fel mielőbb, hogy vevőre találhass. Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.

© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal