Rendezés:

Összes találat: 0 db
További eladó lakások közül is válogathatsz.
Összes eladó lakás
A megadott feltételekkel jelenleg nincs aktív hirdetés, ezért a kereséshez kapcsolódó további ingatlanokból kerestünk Neked olyanokat, amik érdekelhetnek.
Eladó Téglási tégla lakás hirdetés (55629449)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Téglás központjában eladó egy 14 lakásos társasházban új építésű, harmadik emeleti, penthouse jellegű garzonlakás. A lakáshoz ...
49 900 000 HUF
1 018 367 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (35363577)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 18 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Sürgős az eladása! Minigarzon - a képeken látható összes bútorral együtt - eladó Debrecenben – kiváló befektetés! IRÁNYÁR: ...
27 500 000 HUF
1 527 777 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (37973733)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 17 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Dobozi lakótelepen eladó egy 18 nm-es, felújított, részben bútorozott garzonlakás. Az 1. emeleti lakás főzőfülkés, fürdőszobá...
27 500 000 HUF
1 617 647 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (32124535)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 23 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó garzonlakás! Debrecenben az Ibolya utcában eladó, felújított 23 m2-es, 1 szobás garzonlakás a 3. emeleten. Minimális re...
39 900 000 HUF
1 734 782 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (14275693)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Elhelyezkedése: Lakótelepen Emeleti elhelyezkedés: Emeleten Emelet száma: 3 Épület emeleteinek száma: 6 Tájolása: Keleti tájolá...
41 500 000 HUF
1 296 875 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (49354961)
85 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Projekt bemutatása EXKLUZÍV új építésű lakások Debrecen BELVÁROSÁBAN PRÉMIUM életminőség | időtálló érték | bevezető ár: 1. 39...
42 386 000 HUF
1 513 785 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (85267568)
85 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
46 444 000 HUF
1 366 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (29368437)
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Libakertben eladó erkélyes garzonlakás! Debrecen közkedvelt részén, a Libakertben eladó egy jó állapotú, bútorozott, 1 szobás...
46 900 000 HUF
1 302 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (35792856)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Debrecenben, a Fészek lakóparkban kínáljuk megvásárlásra ezt a 2005-ben épült, tégla falazatú társasház első emeletén lévő, 39 ...
48 500 000 HUF
1 243 589 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (66589854)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecen belvárosának egyik legkeresettebb részén, a Bethlen utcán kínálok eladásra egy 35 m²-es, délkeleti fekvésű, első emele...
49 900 000 HUF
1 425 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (24779641)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Debrecen Belvárosában eladó egy tégla építésű lakás eladó! - a lakás 38 m2-es, tégla építésű társasház 2. emeletén található....
50 000 000 HUF
1 315 789 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (78935673)
85 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
52 435 000 HUF
1 498 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (25923663)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó 38 nm-es, 2021-ben épült garzonlakás! Megvételre kínálunk egy világos, jó elosztású, 38 nm-es garzonlakást modern, tégl...
53 000 000 HUF
1 394 736 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (52968323)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Új ütem indult – kompakt, könnyen kiadható lakások a belváros KÖZELÉBEN! Debrecenben, a belváros közelében, a nagy sikerű els...
53 298 000 HUF
1 402 578 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (64278631)
87 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Új otthonok, új lehetőségek Debrecen belvárosának közelében! - II. Ütem indul A nagy sikerű első ütem után folytatódik a moder...
53 676 000 HUF
1 533 600 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (73987875)
85 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
46 444 000 HUF
1 366 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (94554433)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Debrecen Fészek lakóparkban, csendes helyen lévő 39 nm-es garzonlakás eladó! Jellemzői: * 2005-ben épült, tégla falazatú társ...
48 500 000 HUF
1 243 589 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (31734392)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
50 000 000 HUF
1 315 789 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (34945424)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kíváncsi lett? Ne habozzon, keressen még ma, hogy megtekinthesse ezt a csodálatos ingatlant, és tegye meg az első lépést álmai ...
53 000 000 HUF
1 394 736 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (67245884)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
48 500 000 HUF
1 243 589 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való garzon lakástHajdúböszörményben?

Hasznos tudnivalók

Eladó garzon lakás Hajdúböszörményben? Akkor ezen az oldalon tuti jó helyen jársz, mert itt listázódnak az eladó garzon lakások. Ha már tudod, hogy milyen típusú eladó garzon lakást keresel, akkor válassz alkategóriát a keresőben, hogy még pontosabb találati listából válogathass. Ha mégis inkább kiadó Hajdúböszörményi garzon lakást keresel, akkor állítsd át a keresőt, vagy kattints a linkekre. Ha úgy gondolod, hogy nem jó oldalon jársz, akkor visszamehetsz a megveszLAK főoldalára, ahonnan kiindulva tudsz választani a menüből. Esetleg egyből megnézheted az eladó ingatlanok aloldalt, ahol az összes eladó ingatlant megtalálod, vagy az eladó Hajdúböszörményi ingatlanokat listázó oldalt.
Találd meg álmaid eladó garzon lakását a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó ingatlanok között a vágyott eladó garzon lakás hirdetéseket. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes garzon lakás típus megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd a saját hirdetésed itt látni a listában, akkor add fel mielőbb, hogy vevőre találhass. Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.

© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal