Rendezés:

Összes találat: 1 db
További eladó lakások közül is válogathatsz.
Összes eladó lakás
Eladó Szigetszentmiklósi tégla lakás hirdetés (73839573)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Szigetszentmiklóson, a közkedvelt Losonczi utcában, rendezett, zárt lakóparkban kínálunk megvételre egy világos, napfényes, 1 s...
48 900 000 HUF
1 481 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
A megadott feltételekkel 1 hirdetést találtunk, ezért a kereséshez kapcsolódó további ingatlanokból kerestünk Neked olyanokat, amik érdekelhetnek.
Eladó Dunaharaszti tégla lakás hirdetés (59324392)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Saját kert, kocsibeállóval! Dunaharaszti alsó városában eladó, igazi ritkaság, 2016-ban épült 4 lakásos társasházban, 38nm, n...
49 900 000 HUF
1 313 157 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (78274187)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 20 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Csepel belvárosához közel, felújított, kulcsrakész lakás eladó! Csepelen, a HÉV-vonal mentén, a Karácsony Sándor utcai megálló ...
19 500 000 HUF
975 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (45223746)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 20 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
XXI. kerületben, a Mansfeld Péter utcában eladó garzon lakás Mérete: 20nm Ára: 21. 000. 000. - Ft Teljesen felújított, új víz v...
21 000 000 HUF
1 050 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi tégla lakás hirdetés (37139465)
Már
megnézted
Alapterület: 20 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Jó állapotú felújított galériás garzon tulajdonostól eladó. Hűtő-fűtő klímával, alacsony rezsivel, jó közlekedéssel.
24 900 000 HUF
1 245 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (14555453)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
XXI. kerületben, a Mansfeld Péter utcában eladó garzon lakás Mérete: 38nm Ára: 32. 900. 000. - Ft Teljesen felújított, új víz v...
32 900 000 HUF
865 789 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (78334644)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 19 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó hangulatos, belső kétszintes sorházi ingatlan Csepelen, kiváló közlekedéssel! Budapesten, a XXI. kerületben a Csepel Pl...
34 000 000 HUF
1 789 473 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi tégla lakás hirdetés (45964946)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó a XXIII. Ker csibuk utcában egy 40nm-es, földszinti, jelenleg két hálószobás, teljesen felújított, elektromos fűtéssel re...
47 951 200 HUF
1 198 780 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi tégla lakás hirdetés (38464774)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladásra kínálok Budafok központi részén a vasútállomás közelében egy 3 felé osztott tégla épület 43 nm-es lakását. Az ingatla...
48 900 000 HUF
1 137 209 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi tégla lakás hirdetés (79534595)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Modern otthon, zöld környezet, minden karnyújtásnyira! Budapest XXIII. kerületének dinamikusan fejlődő, kertvárosi övezetében...
58 227 000 HUF
1 532 289 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi tégla lakás hirdetés (27889274)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
58 242 000 HUF
1 532 684 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi tégla lakás hirdetés (21796359)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
58 817 000 HUF
1 508 128 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi tégla lakás hirdetés (49572965)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Szerintem ez a lakás csakis Önre vár! -Ha befektetésnek vásárolna; -ha saját célra keres otthont. Eladó egy felújított lakás ...
59 400 000 HUF
836 619 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi tégla lakás hirdetés (94534366)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok Budafok központi részén a vasútállomás közelében egy 3 felé osztott tégla épület 78 nm-es lakását. Az ingatla...
79 900 000 HUF
1 024 358 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (35985878)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 22 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
2024-Ben épült garzon eladó Budapest XX. kerületében teljes bútorzattal, tehermentes! Eladásra kínáljuk Budapest XX. kerületé...
26 200 000 HUF
1 190 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (42592826)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 22 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
22 Nm-es, földszinti garzonlakás, rendezett, közös udvaros társasházban Kossuthfalván.  A lakás felújítandó állapotú, ugyanakk...
26 900 000 HUF
1 222 727 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (77334254)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 24 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest XX. kerületében, Pesterzsébet csendes, nyugodt részén, a Pacsirtatelepeneladó egy 1. emeleti garzonlakás, egy kis léts...
29 000 000 HUF
1 208 333 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (62845645)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 18 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Budapesten, a XX. kerületben egy 26 m²-es, földszinti garzonlakás egy 10 lakásos, csendes társasházbÚjdonság! Kattints a ...
29 900 000 HUF
1 661 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (77443485)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 12 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó ez a 12 nm-es felújítandó minigarzon a Városliget mellett. Az ingatlan lakás besorolású, 1/1-es tulajdonban van, tulajdo...
18 900 000 HUF
1 575 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (33364627)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapesten eladó felújított, 25 m²-es stúdió jellegű ingatlan a x. KERÜLETBEN. Lakhatásra, irodának vagy városi bázisnak kivá...
22 700 000 HUF
908 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való garzon lakástSzigetszentmiklóson?

Hasznos tudnivalók

Eladó garzon lakás Szigetszentmiklóson? Akkor ezen az oldalon tuti jó helyen jársz, mert itt listázódnak az eladó garzon lakások. Ha már tudod, hogy milyen típusú eladó garzon lakást keresel, akkor válassz alkategóriát a keresőben, hogy még pontosabb találati listából válogathass. Ha mégis inkább kiadó Szigetszentmiklósi garzon lakást keresel, akkor állítsd át a keresőt, vagy kattints a linkekre. Ha úgy gondolod, hogy nem jó oldalon jársz, akkor visszamehetsz a megveszLAK főoldalára, ahonnan kiindulva tudsz választani a menüből. Esetleg egyből megnézheted az eladó ingatlanok aloldalt, ahol az összes eladó ingatlant megtalálod, vagy az eladó Szigetszentmiklósi ingatlanokat listázó oldalt.
Találd meg álmaid eladó garzon lakását a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó ingatlanok között a vágyott eladó garzon lakás hirdetéseket. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes garzon lakás típus megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd a saját hirdetésed itt látni a listában, akkor add fel mielőbb, hogy vevőre találhass. Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.