Rendezés:

Összes találat: 3 db
További eladó lakások közül is válogathatsz.
Összes eladó lakás
Eladó Vecsési tégla lakás hirdetés (87144147)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Vecsés központi részén mégis csendes kertvárosias utcában eladó az alapoktól megújított 7 lakásos társasház lakásai. a ház beto...
40 000 000 HUF
1 142 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vecsési tégla lakás hirdetés (12957768)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Vecsés központi részén, mégis csendes kertvárosias utcában eladó az alapoktól megújított 7 lakásos társasház lakásai. A ház b...
40 000 000 HUF
1 142 857 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Vecsési tégla lakás hirdetés (34279433)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
40 000 000 HUF
1 142 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
A megadott feltételekkel 3 hirdetést találtunk, ezért a kereséshez kapcsolódó további ingatlanokból kerestünk Neked olyanokat, amik érdekelhetnek.
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (49573961)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Alacsony rezsi, maximális komfort –Felújított garzon azonnali költözéssel! ​Eladásra kínálunk egy fiatalos, 31 nm-es, tehermen...
34 900 000 HUF
1 125 806 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (85385319)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Saját terasszal rendelkező garzonlakás eladó Pestszentlőrincen Budapest XVIII. kerületében, Pestszentlőrincen eladó egy 30 nm-...
35 500 000 HUF
1 145 161 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi egyéb lakás hirdetés (41279679)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest, XVIII. kerület Rendessytelepen eladó egy 30 nm-es saját kertkapcsolatos, földszinti, 1 szobás garzonlakás. A felújít...
35 500 000 HUF
1 145 161 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (98492857)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
18. kerület egyik kedvelt részén Pestimre kertvárosában 14 lakásos társasházban 2 darab tetőtéri padlástér besorolású ingatlan,...
39 900 000 HUF
867 391 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Üllői egyéb lakás hirdetés (24939341)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó egy szuper kis garzonlakás, melynek vételára 22 000 000 huf. a meghitt otthon azok számára ideális, akik egy új vagy első...
24 900 000 HUF
778 125 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi tégla lakás hirdetés (42344441)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Felújított lakás kerttel és tárolóval! Eladásra kínálok Kispest kedvelt részén a Jáhn Ferenc utcában egy igényesen felújított 2...
33 900 000 HUF
1 356 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi egyéb lakás hirdetés (93894452)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest, XVIII. kerület Rendessytelepen eladó egy 30 nm-es, átlagos állapotú, saját kertkapcsolatos, földszinti, 1 szobás garz...
35 500 000 HUF
1 145 161 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi panel lakás hirdetés (76453743)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Az uszoda környékén parkos környezetben, négy emeletes házban várja új tulajdonosát ez a 4. emeleti garzon lakás. Konyhája abla...
44 900 000 HUF
1 662 962 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi panel lakás hirdetés (33744465)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Kispesten zöldövezeti garzonlakás, akár befektetésre! ! ! Eladásra kínálok a XIX. kerületben Kispest zöldövezetében egy...
51 900 000 HUF
1 922 222 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (78274187)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 20 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Csepel belvárosához közel, felújított, kulcsrakész lakás eladó! Csepelen, a HÉV-vonal mentén, a Karácsony Sándor utcai megálló ...
19 500 000 HUF
975 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (45223746)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 20 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
XXI. kerületben, a Mansfeld Péter utcában eladó garzon lakás Mérete: 20nm Ára: 21. 000. 000. - Ft Teljesen felújított, új víz v...
21 000 000 HUF
1 050 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (33364627)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapesten eladó felújított, 25 m²-es stúdió jellegű ingatlan a x. KERÜLETBEN. Lakhatásra, irodának vagy városi bázisnak kivá...
22 700 000 HUF
908 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (44367773)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 15 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Felújított minigarzon a x. kerület óhegyi részén! X. kerület Óhegyen, a Bolgár utcában, kívül-belül rendezett, tégla építésű,...
22 900 000 HUF
1 526 666 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (54213234)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 15 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
23 900 000 HUF
1 593 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Üllői egyéb lakás hirdetés (34242878)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
24 900 000 HUF
778 125 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (77443485)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 12 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó ez a 12 nm-es felújítandó minigarzon a Városliget mellett. Az ingatlan lakás besorolású, 1/1-es tulajdonban van, tulajdo...
18 900 000 HUF
1 575 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (36195335)
89 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest x. kerületében eladó egy teljeskörűen felújított, 25 m²-es garzonlakás! Kiváló elhelyezkedésű, polgári tégla társash...
22 700 000 HUF
908 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való garzon lakástVecsésen?

Hasznos tudnivalók

Eladó garzon lakás Vecsésen? Akkor ezen az oldalon tuti jó helyen jársz, mert itt listázódnak az eladó garzon lakások. Ha már tudod, hogy milyen típusú eladó garzon lakást keresel, akkor válassz alkategóriát a keresőben, hogy még pontosabb találati listából válogathass. Ha mégis inkább kiadó Vecsési garzon lakást keresel, akkor állítsd át a keresőt, vagy kattints a linkekre. Ha úgy gondolod, hogy nem jó oldalon jársz, akkor visszamehetsz a megveszLAK főoldalára, ahonnan kiindulva tudsz választani a menüből. Esetleg egyből megnézheted az eladó ingatlanok aloldalt, ahol az összes eladó ingatlant megtalálod, vagy az eladó Vecsési ingatlanokat listázó oldalt.
Találd meg álmaid eladó garzon lakását a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó ingatlanok között a vágyott eladó garzon lakás hirdetéseket. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes garzon lakás típus megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd a saját hirdetésed itt látni a listában, akkor add fel mielőbb, hogy vevőre találhass. Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.