Rendezés:

Összes találat: 1 db
További eladó lakások közül is válogathatsz.
Összes eladó lakás
Eladó Dunakeszi tégla lakás hirdetés (27582323)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Dunakeszi frekventált részén kínálunk megvételre egy felújított 3 szobás sorházi lakást, elszeparált udvarral - 78 nm lakótér ...
75 900 000 HUF
973 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
A megadott feltételekkel 1 hirdetést találtunk, ezért a kereséshez kapcsolódó további ingatlanokból kerestünk Neked olyanokat, amik érdekelhetnek.
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (28328744)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 22 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó galériás garzon újpesten, a bródy imre gimnázium közelében! 🏡 Az Újpesti Bródy Imre Gimnázium közelében, 1 emele...
24 900 000 HUF
1 131 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (39867293)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó garzonlakás Újpest szívében – csendes, központi helyen! Eladásra kínálok egy 25 m²-es, közös udvaros, tehermentes garzo...
31 000 000 HUF
1 240 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi tégla lakás hirdetés (99346349)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 22 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó a XV. kerületben, Rákospalotán, csendes, családi házas övezetben, egy 22 nm-es, felújított, galériás, mini garzon. A Cs...
31 900 000 HUF
1 450 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi egyéb lakás hirdetés (27955979)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 17 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Van az úgy, hogy az ember nem palotát keres, csak egy szerethető, saját kis kuckót. Olyat, ami csendes, világos, ahol minden el...
31 980 000 HUF
1 881 176 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (43124374)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kis rezsijű garzonlakás eladó Újpesten! Eladó Újpesten, a Csokonai utcában egy 25 m-es + galériás garzonlakás, amely átlagos á...
32 000 000 HUF
1 280 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (27342959)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Garzon, kis lakásszámú rendezett udvarban, kertvárosi környezetben! Kiváló lehetőség Újpest kertvárosában, csendes nyugodt körn...
38 000 000 HUF
1 187 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (75927985)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Újpest zöldövezetében 27 m2-es, 1 szobás Erkélyes, Egyedi Mérőórás panel lakás, kulturáltan felújított négyemeletes házban! Ú...
38 500 000 HUF
1 425 925 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (41399978)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó felújított, teraszos garzon az újpesti piac KÖZELÉBEN! Újpesten, az Újpesti Piac közelében, csendes mellékutcában kínál...
42 400 000 HUF
1 462 068 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (14443228)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó felújított garzon kiváló lokációban – IV. kerület, Tomori utca Újpest kedvelt részén, a IV. kerületben, az Tomori utcába...
46 500 000 HUF
1 453 125 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi tégla lakás hirdetés (48634464)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
XV. kerületben: újpest szomszédságában, eladó egy, 2000-ben épült, 39 m2, jó állapotú, földszinti garzonlakás, zárt Udvari AUTÓ...
50 900 000 HUF
1 305 128 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (99838933)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Újpesten a Városkapuhoz és az Újpest központhoz közel eladó egy felújított, galériázott 29 m2-es garzonlakás. A lakás déli tá...
52 000 000 HUF
1 793 103 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (27267577)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 16 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
* * * Eladó minigarzon a XIII. kerület egyik frekventált részén! * * * Budapest XIII. kerületének belső részében, közel a Belv...
17 000 000 HUF
1 062 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (64586997)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 17 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest XIII. kerületében, Angyalföld csendes, parkos övezetében kínálunk megvételre egy praktikus elosztású, alagsori garzonl...
18 000 000 HUF
1 058 823 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (82643832)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 19 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Befektetők figyelem! Haszonélvezeti joggal terhelt garzon eladó! Budapest 13. kerületében, Újlipótvárosban, egy 6 emeletes tá...
27 000 000 HUF
1 421 052 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (24493134)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Befektetők FIGYELEM! Budapest 13. kerületben 19 nm-es 1 szobás garzon eladó Befektetők számára távlatban az airBnB-s fizetőve...
27 000 000 HUF
1 080 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (83435359)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 16 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó hangulatos mini garzon Zugló kertvárosi részén tökéletes első lakásnak vagy befektetésnek! Zugló egyik legkedveltebb, ker...
29 900 000 HUF
1 868 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (21933377)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 9 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó újszerű, berendezett mini-garzon zuglóban! (1/1 Tulajdon) Budapest 14. kerületében (Alsórákos), a Kassai térhez közel kín...
29 900 000 HUF
3 322 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (57333547)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 16 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
17 000 000 HUF
1 062 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (77443485)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 12 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó ez a 12 nm-es felújítandó minigarzon a Városliget mellett. Az ingatlan lakás besorolású, 1/1-es tulajdonban van, tulajdo...
18 900 000 HUF
1 575 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való garzon lakástDunakeszin?

Hasznos tudnivalók

Eladó garzon lakás Dunakeszin? Akkor ezen az oldalon tuti jó helyen jársz, mert itt listázódnak az eladó garzon lakások. Ha már tudod, hogy milyen típusú eladó garzon lakást keresel, akkor válassz alkategóriát a keresőben, hogy még pontosabb találati listából válogathass. Ha mégis inkább kiadó Dunakeszi garzon lakást keresel, akkor állítsd át a keresőt, vagy kattints a linkekre. Ha úgy gondolod, hogy nem jó oldalon jársz, akkor visszamehetsz a megveszLAK főoldalára, ahonnan kiindulva tudsz választani a menüből. Esetleg egyből megnézheted az eladó ingatlanok aloldalt, ahol az összes eladó ingatlant megtalálod, vagy az eladó Dunakeszi ingatlanokat listázó oldalt.
Találd meg álmaid eladó garzon lakását a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó ingatlanok között a vágyott eladó garzon lakás hirdetéseket. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes garzon lakás típus megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd a saját hirdetésed itt látni a listában, akkor add fel mielőbb, hogy vevőre találhass. Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.

© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal