Rendezés:

Összes találat: 1 db
További eladó lakások közül is válogathatsz.
Összes eladó lakás
Eladó Dunaharaszti tégla lakás hirdetés (59324392)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Saját kert, kocsibeállóval! Dunaharaszti alsó városában eladó, igazi ritkaság, 2016-ban épült 4 lakásos társasházban, 38nm, n...
49 900 000 HUF
1 313 157 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
A megadott feltételekkel 1 hirdetést találtunk, ezért a kereséshez kapcsolódó további ingatlanokból kerestünk Neked olyanokat, amik érdekelhetnek.
Eladó Budapest XXIII. kerületi tégla lakás hirdetés (37139465)
Már
megnézted
Alapterület: 20 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Jó állapotú felújított galériás garzon tulajdonostól eladó. Hűtő-fűtő klímával, alacsony rezsivel, jó közlekedéssel.
24 900 000 HUF
1 245 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi tégla lakás hirdetés (59173425)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó a XXIII. Ker csibuk utcában egy 40nm-es, földszinti, jelenleg két hálószobás, teljesen felújított, elektromos fűtéssel re...
47 951 200 HUF
1 198 780 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi tégla lakás hirdetés (73839573)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Szigetszentmiklóson, a közkedvelt Losonczi utcában, rendezett, zárt lakóparkban kínálunk megvételre egy világos, napfényes, 1 s...
48 900 000 HUF
1 481 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi tégla lakás hirdetés (79534595)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Modern otthon, zöld környezet, minden karnyújtásnyira! Budapest XXIII. kerületének dinamikusan fejlődő, kertvárosi övezetében...
58 227 000 HUF
1 532 289 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi tégla lakás hirdetés (27889274)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
58 242 000 HUF
1 532 684 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi tégla lakás hirdetés (46557973)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
58 817 000 HUF
1 508 128 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi tégla lakás hirdetés (73344541)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Szerintem ez a lakás csakis Önre vár! -Ha befektetésnek vásárolna; -ha saját célra keres otthont. Eladó egy felújított lakás...
59 400 000 HUF
836 619 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Kiadó Gyáli egyéb lakás hirdetés (49649242)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 21 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Teljeskörűen felújított, április 01-től költözhető, alacsony fenntartású garzonlakás kiadó Gyálon! Gyálon a Bánki Donát Ipari P...
160 000 HUF/Hó
árcsökkenés figyelő
Kiadó Gyáli egyéb lakás hirdetés (79419469)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 21 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
180 000 HUF/Hó
árcsökkenés figyelő
Kiadó Gyáli egyéb lakás hirdetés (94647477)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 20 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
180 000 HUF/Hó
árcsökkenés figyelő
Kiadó Gyáli egyéb lakás hirdetés (42462734)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
200 000 HUF/Hó
árcsökkenés figyelő
Kiadó Budapest XX. kerületi panel lakás hirdetés (71264485)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kiadó a XX. kerületben, Pesterzsébet kedvelt sétálóutcájában🌳, a Berkenye sétányon egy egyszobás, 37 nm2-es garzon. 🏡 a ház k...
200 000 HUF/Hó
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (78274187)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 20 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Csepel belvárosához közel, felújított, kulcsrakész lakás eladó! Csepelen, a HÉV-vonal mentén, a Karácsony Sándor utcai megálló ...
19 500 000 HUF
975 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (45223746)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 20 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
XXI. kerületben, a Mansfeld Péter utcában eladó garzon lakás Mérete: 20nm Ára: 21. 000. 000. - Ft Teljesen felújított, új víz v...
21 000 000 HUF
1 050 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (35985878)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 22 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
2024-Ben épült garzon eladó Budapest XX. kerületében teljes bútorzattal, tehermentes! Eladásra kínáljuk Budapest XX. kerületé...
26 200 000 HUF
1 190 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (42592826)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 22 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
22 Nm-es, földszinti garzonlakás, rendezett, közös udvaros társasházban Kossuthfalván.  A lakás felújítandó állapotú, ugyanakk...
26 900 000 HUF
1 222 727 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (44434992)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 24 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest XX. kerületében, Pesterzsébet csendes, nyugodt részén, a Pacsirtatelepeneladó egy 1. emeleti garzonlakás, egy kis léts...
29 000 000 HUF
1 208 333 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (39953346)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 18 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Budapesten, a XX. kerületben egy 26 m²-es, földszinti garzonlakás egy 10 lakásos, csendes társasházbÚjdonság! Kattints a ...
29 900 000 HUF
1 661 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Kiadó Gyáli egyéb lakás hirdetés (16738269)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 21 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
160 000 HUF/Hó
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való garzon lakástDunaharasztin?

Hasznos tudnivalók

Garzon lakás Dunaharasztin? Akkor ezen az oldalon tuti jó helyen jársz, mert itt listázódnak a garzon lakások. Ha már tudod, hogy milyen típusú garzon lakást keresel, akkor válassz alkategóriát a keresőben, hogy még pontosabb találati listából válogathass. Ha azt már eldöntötted magadban, hogy eladó Dunaharaszti garzon lakást, vagy kiadó Dunaharaszti garzon lakást keresel, akkor állítsd át a keresőben, vagy kattints a linkekre. Ha úgy gondolod, hogy nem jó oldalon jársz, akkor visszamehetsz a megveszLAK főoldalára, ahonnan kiindulva tudsz választani a menüből. Esetleg egyből megnézheted az eladó ingatlanok aloldalt, ahol az összes eladó ingatlant megtalálod, vagy az eladó Dunaharaszti ingatlanokat listázó oldalt.