Garzon lakás Budapest V. kerület (26 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 26 db
További eladó lakások közül is válogathatsz.
Összes eladó lakás
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (34494367)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 24 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest v. kerületében, a belváros szívében, a közkedvelt Nyáry Pál utcában kínálunk megvételre egy 24 négyzetméteres, 1 szobá...
54 900 000 HUF
2 287 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (72948519)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Magas Hozamú Befektetést Keres? Vagy Kiemelkedő Presztízsű Környékre Költöztetné Vállalkozását? Esetleg Egy Patinás Környéken, ...
134 000 000 HUF
1 614 457 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (34857374)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 21 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest v. kerületében, a Károly körúton, a Deák Ferenc tér közvetlen közelében kínálunk megvételre egy 21 m²-es, galériás, te...
53 500 000 HUF
2 547 619 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (32437446)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4+ 1 fél
Otthon Starttal is megvásárolható kivételes befektetés a Fővám téren, a Szabadság híd lábánál. Budapest egyik legértékállóbb,...
109 900 000 HUF
1 526 388 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (65539363)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
*** Eladó garzon, Budapest klasszikus belvárosában! *** Kiváló elhelyezkedéssel kínálunk megvételre egy 28 nm-es, 1 szobás lak...
59 900 000 HUF
2 139 285 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (73762344)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4+ 1 fél
Kivételes befektetés a Fővám téren, a Szabadság híd lábánál. Budapest egyik legértékállóbb, turisztikailag és bérbeadási szem...
109 900 000 HUF
1 526 388 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (38334583)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4+ 1 fél
109 900 000 HUF
1 526 388 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (79548722)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4+ 1 fél
109 900 000 HUF
1 526 388 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (55436443)
70 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4+ 1 fél
109 900 000 HUF
1 526 388 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (57947873)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladásra kínálok a Parlament közvetlen szomszédságában a Kossuth téren, egy 34 nm-es 4. emeleti garzonlakást gyönyörű szép lift...
69 000 000 HUF
2 029 411 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (33458237)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
️ Reformkori elegancia az Erzsébet tér és a Budapest Eye szomszédságában Vannak épületek, amelyeknek tartásuk van. Ez az 1840-...
79 999 999 HUF
2 051 282 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (53379645)
85 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4+ 1 fél
Kettős bevételi potenciál a Fővám téren, Befektetés a Szabadság híd lábánál. ENGLISH description BELOW! ! ! Budapest egyik l...
109 900 000 HUF
1 526 388 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (77474997)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kedves Érdeklődő! Figyelmedbe ajánlom ezt az Egyetem tér közvetlen szomszédságában található, tetőteraszos, jacuzzival felsze...
189 000 000 HUF
3 315 789 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (42647264)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
V. Kecskeméti utcában, jelenleg felújítás alatt lévő társasházban eladó egy 2. emeleti garzonlakás. Az ingatlan teljeskörű fel...
62 900 000 HUF
2 246 428 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (78638393)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
V. kerületben, az Országháztól egy saroknyira, az egyik legszebb szecessziós épületben, 40 nm-es, felújított lakás eladó. a bel...
129 000 000 HUF
3 225 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (32422992)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 310 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 9+ 1 fél
Kivételes körpanorámás penthouse a Belvárosban A belváros frekventált részén az Egyetem térhez közel található társasház legfel...
679 889 700 HUF
2 193 192 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (43465711)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
C I T Y C a R T E L INTERNATIONAL luxury real estate AGENCY bemutatja: Eladásra kínálunk egy gyönyörű dunai panorámás, 44 nm...
239 057 995 HUF
5 433 136 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Kiadó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (55444391)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
C I T Y C a R T E L INTERNATIONAL luxury real estate AGENCY bemutatja: Kiadásra kínálunk a Belgrád rakparton, a Szabadság hí...
358 586 HUF/Hó
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (47265867)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó világos, 27 m²-es kislakás a belváros szívében, a Molnár utcában! Budapest egyik legkeresettebb részén, a Váci utca és ...
53 000 000 HUF
1 962 962 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (96777745)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 310 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 6
V. kerület frekventált részén, közel az Egyetemekhez kínálom értékesítésre ezt a  kb. 310 Nm-es, 4 lakásból álló, legfelső emel...
732 080 017 HUF
2 361 548 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való garzon lakástBudapest V. kerületben?
← Előző oldal1 / 2 Következő oldal →

Hasznos tudnivalók

Garzon lakás Budapest V. kerületben? Akkor ezen az oldalon tuti jó helyen jársz, mert itt listázódnak a garzon lakások. Ha már tudod, hogy milyen típusú garzon lakást keresel, akkor válassz alkategóriát a keresőben, hogy még pontosabb találati listából válogathass. Ha azt már eldöntötted magadban, hogy eladó Budapest V. kerületi garzon lakást, vagy kiadó Budapest V. kerületi garzon lakást keresel, akkor állítsd át a keresőben, vagy kattints a linkekre. Ha úgy gondolod, hogy nem jó oldalon jársz, akkor visszamehetsz a megveszLAK főoldalára, ahonnan kiindulva tudsz választani a menüből. Esetleg egyből megnézheted az eladó ingatlanok aloldalt, ahol az összes eladó ingatlant megtalálod, vagy az eladó Budapest V. kerületi ingatlanokat listázó oldalt.
Találd meg álmaid garzon lakását a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az ingatlanok között a vágyott garzon lakás hirdetéseket. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes garzon lakás típus megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd a saját hirdetésed itt látni a listában, akkor add fel mielőbb, hogy vevőre találhass. Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.