Garzon lakás Budapest (1374 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 1 374 db
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (73775993)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó felújított galériás garzon a XII. kerület szívében, a Márvány utcában. Eladásra kínálunk egy 32 nm-es, felújított, galé...
53 900 000 HUF
1 633 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (69435533)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó felújított, galériás garzon a XII. kerületben, a Márvány utcában! Budapest egyik legkedveltebb részén, a XII. kerületben,...
53 900 000 HUF
1 633 333 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (59836144)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Remek kis garzon fiataloknak! Első lakásra vágyóknak ajánlom. a nagy erkélyen egy csésze kávé, vagy egy pohár bor mellett jóidő...
73 146 150 HUF
1 924 898 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (28746399)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Felújítás alatt álló galériás garzon eladó a VI. kerületben, irodának is tökéletes! Székely Bertalan utca 28 m² + 13, 5 m² gal...
48 900 000 HUF
1 746 428 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (32333358)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Stílusos, frissen felújított garzon az Erkel színház közelében! Eladó egy 28 nm-es, földszinti, design berendezéssel frissen fe...
51 900 000 HUF
1 853 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (49954944)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest belvárosában jó állapotú kedves hangulatú galériás garzon eladó. Befektetésnek vagy Egyetemistásoknak kiváló. a közlek...
57 000 000 HUF
1 583 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (54443375)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 175 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Egy újabb ritkaság a bazilika SZOMSZÉDSÁGÁBAN! Bazilikához közel a 6. kerület Dessewffy utca egyik legszebb, liftes házának a 4...
199 000 000 HUF
1 137 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (94741246)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 134 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Eladó 5 lakás EGYBEN! Eladó tulajdoni lapon 134nm-es, 5 garzonlakássá alakított ingatlan a Rózsák terénél. Teljeskörű felújítás...
244 900 000 HUF
1 827 611 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (37721354)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó garzonlakás! Eladó tulajdoni lapon 134nm-es, 5 garzonlakássá alakított ingatlan egyik lakása a Rózsák terénél. Teljeskörű...
43 900 000 HUF
1 513 793 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (35426263)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A VIII. kerület rohamosan fejlődő, újépítéses társasházakkal tarkított Orczy negyedében, a Visi Imre utcában eladó egy világos,...
45 000 000 HUF
1 406 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (64747892)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 175 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
30 Milliós árengedmény! Egy újabb ritkaság a bazilika SZOMSZÉDSÁGÁBAN! Bazilikához közel a 6. kerület Dessewffy utca egyik legs...
199 000 000 HUF
1 137 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (96331654)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Belvárosi barátságos garzon eladó! Ligetváros egyik legkedveltebb utcájában, a Bajza utcában kínálok megvételre egy világos b...
64 900 000 HUF
1 802 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (27397792)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 106 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
***Kizárólag Nálunk! *** Felújított, világos lakás a Corvin negyedben! 2 Lakás egyben! OSP-vel is! Budapest VIII. kerület, a ...
108 500 000 HUF
1 023 584 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (38793853)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
XIII. kerület - újlipótváros! Teljesen felújított Dráva parkra néző, III. emeleti, utcai nézetű 29 nm-es + galériázott világos ...
50 000 000 HUF
1 724 137 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (39358344)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 106 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Felújított, világos lakás a Corvin negyedben! 2 Lakás egyben (Otthon Start támogatásra is alkalmas! ) Budapest VIII. kerületéb...
108 500 000 HUF
1 023 584 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (24638233)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 106 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Felújított, világos lakás a Corvin negyedben, 2 lakás egyben! Otthon Start támogatásra alkalmas ENGLISH description BELOW! ! !...
108 500 000 HUF
1 023 584 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (57544445)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
IX. kerület, Haller parknál kínálunk egyedi, berendezett garzon lakásokat befektetésre vagy saját használatra. Eladó egy felúj...
53 900 000 HUF
1 540 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (44446855)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Hamarosan átadásra kerülő újépítésű lakások eladók a Keleti pályaudvar közelében. Kínálatunk 33nm-es garzontól a 98nm-es 4 szob...
101 380 000 HUF
1 536 060 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (85525254)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Befektetők figyelem! Felújított garzon eladó a 9. kerület legkeresettebb részén! A Ferenc körút és Tompa utca sarkán, kiváló ...
57 000 000 HUF
1 727 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi egyéb lakás hirdetés (24714959)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest VI. kerületében, a Lovag utcában található ingatlan egyszerre felel meg jogilag egy lakásnak és funkcionálisan három k...
100 000 000 HUF
1 818 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való garzon lakástBudapesten?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal