Eladó átlagos állapotú ház - Biharkeresztes
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Biharkeresztes
- Kategória:Ház
- Alkategória:Családi ház
- Alapterület:65 m2
- Telekterület:1900 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Építés éve:1960
- Szobaszám:2

Mezeiné Kmecz Anna Mária
+36-(30)-749-8826
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: HZ072530
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Eladó ház, Biharkeresztes
Otthon + nagy telek = lehetőség Biharkeresztesen! Eladó egy 65 m²-es családi ház hatalmas, 1900 m²-es telken tökéletes választás, ha szereted a teret és a nyugodt környezetet! Széles telek, zöld, élhető udvarMelléképületekKonvektor + hangulatos cserépkályhaCserépfedésTégla alap, vályog falazatBővebb információért forduljon hozzám bizalommal! FIX 3% lakáshitelre megvehető
Tetszett ez az eladó Biharkeresztesi átlagos állapotú 2 szobás családi ház? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó családi házról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó ház Biharkeresztes oldal hirdetései között. Ennek az eladó háznak az ára 19500000 Ft és mivel az alapterülete 65 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 300000 HUF/m2.
Az eladó házak menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Mezeiné Kmecz Anna Mária összes hirdetése között, vagy akár a/az Duna House Debrecen - költözés alatt összes hirdetése között is.