Eladó átlagos állapotú ház - Bölcske (71652756)
+ 10 fotó
hirdetés 1. fotó

Eladó átlagos állapotú ház Bölcske

árcsökkenés figyelő
Kedvencbe Megosztás Árfigyelő
FIX 3% lakáshitelre megvehető
34 500 000 HUF

Ingatlan adatai

  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Bölcske
  • Kategória:Ház
  • Alkategória:Családi ház
  • Alapterület:100 m2
  • Telekterület:860 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Építés éve:1980
  • Szobaszám:2
  • Állapot:Átlagos állapotú
  • Hány szintes az ingatlan:Földszintes
  • Tetőtér:nincs megadva
  • Komfortosság:nincs megadva
  • Parkolási lehetőség:Udvaron
  • Fűtés:Gáz (cirko)
  • Bútorozottság:nincs megadva
  • Fényviszony:
  • Tájolás:nincs megadva
  • Kilátás:nincs megadva
  • Internet:nincs megadva
  • Akadálymentesített:nincs megadva
  • Energiatanúsítvány:nincs megadva
  • Villany:Van
  • Víz:Van
  • Gáz:Van
  • Csatorna:Van
INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
  • Üzenetküldés
  • Hívás
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom
Uzner György
Uzner György
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: M321068
ingatlan mutatása térképen

Hitel ajánlat

Ingatlan hirdetés leírása

Eladó Ház, Bölcske, Eladó átlagos állapotú ház - Bölcske

Természetközeli otthon Bölcske szívében? Nagy kerttel, közvetlen erdőkapcsolattal! Eladó egy bájos, 2 szobás családi ház Bölcske központi, mégis rendkívül csendes részén. Ez az ingatlan tökéletes választás mindazoknak, akik nyugalomra, természetközeli életre vágynak, de nem szeretnének lemondani a központi elhelyezkedés előnyeiről sem. a közelben 2 élelmiszerbolt, virágbolt, templom, dohánybolt található. Néhány perc sétával gyógyszertár, orvosi rendelő (felnőtt és gyermek) is elérhető. a faluban bölcsőde, óvoda és általános iskola is működik. Dunaföldvár 8 km, Paks 20 km, Dunaújváros 30 km távolságra van. a ház stabil szerkezetű, tégla építésű, két világos szobával, klasszikus parkettás burkolattal, felújított fürdőszobával. a fűtést gázkazán biztosítja radiátorokon keresztül. a házhoz tartozik egy tágas padlás, valamint egy nagyobb méretű melléképület is, amely tárolónak ideális. a fedett terasz kiváló helyszíne lehet a reggeli kávézásnak vagy egy nyugodt délutáni pihenésnek. a kert különlegessége, hogy nemcsak tágas és gondozható, de a telekhez tartozik egy erdős rész is? Páratlan lehetőség a természet szerelmeseinek vagy akár állattartóknak is! Főbb jellemzők: 2 kényelmes szoba, szép állapotú parkettával Felújított, kádas és zuhanyzós fürdőszoba Gázfűtés radiátorokkal Tágas padlás és melléképület Fedett terasz Nagy kert, közvetlen kapcsolódás az erdővel. Csendes, mégis központi elhelyezkedés Bölcske szívében Ez az ingatlan ideális választás lehet állandó lakhatásra, nyaralónak vagy akár befektetésnek is. Ne hagyja ki ezt a különleges lehetőséget? Jöjjön el, és szeressen bele FIX 3% lakáshitelre megvehető

Tetszett ez az eladó Bölcskei átlagos állapotú 2 szobás családi ház? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó családi házról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó ház Bölcske oldal hirdetései között. Ennek az eladó háznak az ára 34500000 Ft és mivel az alapterülete 100 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 345000 HUF/m2.

Az eladó ház menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Uzner György összes hirdetése között, vagy akár a/az OTPip Szekszárd Mészáros Lázár utca 7 - OTP Ingatlanpont Iroda összes hirdetése között is.

Hasonló ingatlan hirdetések




Felhívom
© megveszLAK.hu
Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal