Eladó újszerű állapotú ház - Csabdi
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Csabdi
- Kategória:Ház
- Alkategória:Családi ház
- Alapterület:156 m2
- Telekterület:1117 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Építés éve:1985
- Szobaszám:5
- Állapot:Újszerű, kitűnő
- Hány szintes az ingatlan:Földszintes
- Tetőtér:nincs megadva
- Komfortosság:nincs megadva
- Pince:nincs megadva
- Parkolási lehetőség:nincs megadva
- Fűtés:Gáz
- Bútorozottság:nincs megadva
- Fényviszony:Napfényes
- Tájolás:DNY
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Klíma:nincs megadva
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:F
- Villany:nincs megadva
- Víz:nincs megadva
- Gáz:nincs megadva
- Csatorna:nincs megadva
- Kapcsolatfelvétel

Pongrácz Csilla
+36-(70)-394-5036
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: HZ089906
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Eladó ház, Csabdi, Eladó újszerű állapotú ház - Csabdi
Álmai otthona! Csodálatos természeti környezetben eladó Csabdi örök panorámás részén egy rendkívül jó állapotú. Családi ház. Csabdi 1100 lakosú kistelepülés a Gerecse aljában a Zsámbéki medence fölötti első dombok közti völgyben. a település Budapesttől 40 km-re fekszik, az M1-es autópályán gyorsan elérhető. Messze a város zajától, de mégis pillanatok alatt megközelíthető üzletek és egyéb infrastrukturális lehetőségek, Bicske 1 perc autónyi távolságra. Az ingatlan végig aszfaltos úton közelíthető meg, az út kissé emelkedős, de pontosan ezért örök panoráma tárul élénk. . a telek mérete 1117 nm , parkosított, rendszeresen gondozott, egyedi hangulatot ad, kerti öntözőrendszerrel kiépítve, hatalmas szalettivel, amint meglátja beleszeret. a ház 1980. Ban épült, téglából/ a tetőtér, könnyűszerkezetes/ cseréptetővel, 15 cm-es homlokzati szigeteléssel ellátva, illetve az utóbbi 7-8 évben folyamatos felújítások során esett át, nyílászárók, burkolatok stb. a fűtést gázkazán biztosítja illetve egy vegyes kazánnal is működik a fűtésrendszer. Az ingatlan három szintes összesen 156 nm , az alagsor akár szinten egy külön lakrészként is használható. a ház mögött egy fedetlen terasz rész helyezkedik el, ami akár szintén beépíthető. Az autó beállás telken belül 3-4 autó részére is adott. Üzletek, iskola, ovi stb. Pár perces sétával elérhetőek. Komoly érdeklődés esetén várom mielőbbi hívását. Készpénzes vevők tudják csak megvásárolni! FIX 3% lakáshitelre megvehető
Tetszett ez az eladó Csabdi újszerű állapotú 5 szobás családi ház? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó családi házról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó ház Csabdi oldal hirdetései között. Ennek az eladó háznak az ára 49000000 Ft és mivel az alapterülete 156 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 314103 HUF/m2.
Az eladó házak menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Pongrácz Csilla összes hirdetése között, vagy akár a/az Duna House Érd, Diósdi út összes hirdetése között is.

