Eladó átlagos állapotú ház - Csákvár
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Csákvár
- Kategória:Ház
- Alkategória:Családi ház
- Alapterület:140 m2
- Telekterület:561 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Építés éve:1983
- Szobaszám:5
- Állapot:Átlagos állapotú
- Hány szintes az ingatlan:Földszintes
- Tetőtér:nincs megadva
- Komfortosság:nincs megadva
- Pince:nincs megadva
- Parkolási lehetőség:nincs megadva
- Fűtés:Gáz
- Bútorozottság:nincs megadva
- Fényviszony:Jó
- Tájolás:DK
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Klíma:nincs megadva
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:Van
- Víz:Van
- Gáz:Van
- Csatorna:Van
- Kapcsolatfelvétel

Kurgya György
+36-(30)-925-2391
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: HZ032241
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Eladó ház, Csákvár, Eladó átlagos állapotú ház - Csákvár
Csákvár frekventált részén eladó családi ház! Az ingatlan hasznos alapterülete: 140 nm + 47 nm szuterénTelek méret: 561 nm Elosztása:Szuterén: garázs, kazánház, tároló helyiségekFöldszint: beépített előtér+ terasz, közlekedő, nappali, 2 szoba, konyha, kamra, zuhanyzó+ wcEmelet: szoba, félszoba, fürdő+wc, közlekedőAz ingatlan jellemzői:- 1983- ban épült- szerkezetileg, statikailag kiváló állapotú- tető szerkezet jó: vasbeton födém, a tartógerendák és a lécek jó állapotúak, pala cseréppel fedett- kombinált fűtés ( gáz+ vegyes tüzelésű kazán )- a ház melegvíz ellátását villany bojler biztosítja. - 3 Fázisú ipari áram- garázs- téli kert - Az udvarban akár 3 autó kényelmes parkolására van lehetőség- Kiváló telekadottság- Jó elhelyezkedés- Családias lakóközösség- Közelben óvoda, iskola, bevásárlási lehetőség elérhető. Bővebb tájékoztatásért és az ingatlan megtekintésével kapcsolatban keressen bizalommal!
Ingyenes hitelügyintézéssel, igény szerint ügyvédi támogatással várom hívását!
+36-30-925-2391
Referencia szám: hz032241 FIX 3% lakáshitelre megvehető
Tetszett ez az eladó Csákvári átlagos állapotú 5 szobás családi ház? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó családi házról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó ház Csákvár oldal hirdetései között. Ennek az eladó háznak az ára 64900000 Ft és mivel az alapterülete 140 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 463571 HUF/m2.
Az eladó ház menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Kurgya György összes hirdetése között, vagy akár a/az Duna House Székesfehérvár, Vörösmarty tér összes hirdetése között is.

