Eladó jó állapotú ház - Debrecen
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Debrecen
- Kategória:Ház
- Alkategória:Családi ház
- Alapterület:350 m2
- Telekterület:470 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Építés éve:1986
- Szobaszám:5
- Állapot:Jó állapotú
- Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
- Tetőtér:nincs megadva
- Komfortosság:nincs megadva
- Pince:nincs megadva
- Parkolási lehetőség:nincs megadva
- Fűtés:Gáz (cirko)
- Bútorozottság:nincs megadva
- Fényviszony:nincs megadva
- Tájolás:DK
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Klíma:nincs megadva
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:Van
- Víz:Van
- Gáz:Van
- Csatorna:Van
- Kapcsolatfelvétel

Visi Ferenc
+36-(70)-388-5216
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Debrecenben, a klasszikus Nagyerdőn, a Nagyerdei körútból nyíl...
Debrecenben, a klasszikus Nagyerdőn, a Nagyerdei körútból nyíló csendes kis utcában, 276 nm -es (+ 42 nm -es dupla garázs) alapterületű, nappali + nagy konyha-étkezős + 4 nagy hálós + 2 fürdő + wc-s + a szuterén szinten külön fürdő és wc-s, a nyolcvanas években, 470 nm -es telken épült kétszintes (+a szuterén szint) gáz-cirkó fűtéses önálló családi ház eladó.
A ház 2020-ban teljeskörű belső felújításon esett át (villany és gáz vezetékek cseréje, kondenzációs kazán, burkolatok, stb) kivéve a konyhai burkolat és a konyhaszekrény melyek régebbiek.
A ház tégla falazatán 10 cm szigetelés van, a tetőn Bramac cserép, műanyag nyílászárók redőnnyel részben rovarhálóval ellátva, van riasztó és elektromos kapu, a szuterén szinten szauna hozzá tartozó zuhanyzóval és téglával kirakott borospince található valamint 42 nm -es 2 állásos garázs, a parkosított kertben szalonnasütő és kiépített öntözőrendszer, kerti csap Hitel.hu - Hasonlítsa össze a bankok lakáshitel ajánlatait
Tetszett ez az eladó Debreceni jó állapotú 5 szobás családi ház? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó családi házról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó ház Debrecen oldal hirdetései között. Ennek az eladó háznak az ára 295000000 Ft és mivel az alapterülete 350 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 842857 HUF/m2.
Az eladó ház menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Visi Ferenc összes hirdetése között, vagy akár a/az Otthon Centrum Debrecen - Hatvan utca összes hirdetése között is.

