Eladó jó állapotú ház - Debrecen
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Debrecen
- Kategória:Ház
- Alkategória:Családi ház
- Alapterület:163 m2
- Telekterület:507 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Építés éve:2001
- Szobaszám:6
- Állapot:Jó állapotú
- Hány szintes az ingatlan:Földszintes
- Tetőtér:nincs megadva
- Komfortosság:nincs megadva
- Pince:nincs megadva
- Parkolási lehetőség:nincs megadva
- Fűtés:Gáz (cirko)
- Bútorozottság:nincs megadva
- Fényviszony:Napfényes
- Tájolás:DNY
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Klíma:nincs megadva
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:nincs megadva
- Víz:nincs megadva
- Gáz:nincs megadva
- Csatorna:nincs megadva
- Kapcsolatfelvétel

Vig Viktória
+36-(30)-444-2122
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: HZ095798
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Csapókert frekventált részén.
Debrecenben, a Csapókertben kínálok eladásra egy bruttó 240 nm -es, ( 163 nm -es lakóterű) nappali + 5 szobás, napfényes, duplakomfortos, szigetelt 2001 - es építésű, családi házat, 507 nm -es telken. Az ingatlan 2011-ben lett felújítva belülről, amikor új beépített bútorok lettek kialakítva és a teljes ház kifestése megtörtént. a ház kitünő lokációval rendelkezik, minden megtalálható a közelében, amire a mindennapokban szükségünk lehet, akár séta távolságon belül is.
A környék biztonságos, így ideális választás családok számára is. a közlekedési lehetőségek kiválóak, hiszen a város tömegközlekedési hálózata könnyen elérhető, és az autóval való közlekedés is egyszerű, hiszen a város főbb pontjai gyorsan megközelíthetők.
Főbb jellemzői:
- az ingatlan 38-as Porotherm téglából épült, szigetelt, betoncserép tetővel fedett
- a házhoz egy 32 nm -es, fűtött dupla garázs, egy 20 nm -es, külön garázs és egy 10 nm -es kertkapcsolatos fedett, terasz valamint egy kisebb kerti bútor tároló és tartozik
- fűtése: gázcírkó fűtés, radiátoros hőleadókkal és a nappaliban található hangulatos cserépkályhával megoldott
- nyilászárói: műanyag nyílászárók, rovarhálóval és reluxával ellátva és Velux tetőtéri ablakok
- a konyhabútor teljesen gépesített, (indukciós főzőlap, külön sütő, beépített mikró, páraelszívó, mosogatógép és hűtő)
- a ház duplakomfortos: a földszinti fűrdőszobában : wc+ zuhanyzó, amíg a fentiben egy sarokkád és egy zuhanyzó található, emellett az emeleti szinten egy külön helyiségben egy wc és egy bidé került kialakításra
- fekvése: kelet-nyugati
- riasztórendszer és kamerarendszer kiépítve
- 5 db klíma található, ( nappaliban és minden szobában egyaránt)
- a kertben öntöző és csepegtető rendszer lett kiépítve
- elektromos kapu és garázskapu
- a házhoz sétatávolságon belül megtalálható: Lidl, kisebb élelmiszerboltok, iskola, óvoda, játszótér, buszmegálló,
- az ingatlan per teher és igénymentes
Amennyiben az ingatlan felkeltette érdeklődését, kérdése van, vagy szeretné megtekinteni, hétvégén is szívesen fogadom hívását!
BIZTOS hiteltanácsadói és ügyvédi háttérrel is SEGÍTJÜK
ÜGYFELEINKET a vásárlás és az eladás teljes FOLYAMATÁBAN.
Eladó ingatlanok Debrecenben, a legnagyobb számban a Duna House kínálatában!
Hitelre van szüksége? Vegye igénybe Credipass szolgáltatásunkat, szakmailag magasan képzett hitel tanácsadónk segítségét!
Vásárlóink részére minden szolgáltatásunk ingyenes!
Www. Dh. Hu
Forduljon hozzám bizalommal a Duna House teljes kínálatával kapcsolatban, illetve eladási szándékával!
Szolgáltatásaink között megtalálható:
-Ingyenes hitelügyintézés a nemzetközileg elismert Credipass segítségével, garantáltan a legjobb feltételekkel és a leggyorsabb ügyintézéssel.
-Teljes körű ügyintézés ingatlan eladásához és vételéhez.
-Energetikai tanúsítvány készítése gyorsan és megbízhatóan.
-Ingyenes tanácsadás és értékbecslés, hogy a legjobb döntést hozhassa meg.
-Megbízható ügyvédi háttér biztosítása az adásvétel zökkenőmentes lebonyolításához.
Érd: Vig Viktória, e-mail: viktoria. Vig@dh. Hu, tel: +36/30 444 2122
Referencia szám: hz095798 Hitel.hu - Hasonlítsa össze a bankok lakáshitel ajánlatait
Tetszett ez az eladó Debreceni jó állapotú 6 szobás családi ház? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó családi házról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó ház Debrecen oldal hirdetései között. Ennek az eladó háznak az ára 159900000 Ft és mivel az alapterülete 163 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 980982 HUF/m2.
Az eladó házak menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Vig Viktória összes hirdetése között, vagy akár a/az Duna House Villa Gyömrő összes hirdetése között is.

