Eladó jó állapotú ház - Debrecen
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Debrecen
- Kategória:Ház
- Alkategória:Családi ház
- Alapterület:405 m2
- Telekterület:787 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Építés éve:1987
- Szobaszám:9
- Állapot:Jó állapotú
- Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
- Tetőtér:nincs megadva
- Komfortosság:nincs megadva
- Pince:nincs megadva
- Parkolási lehetőség:nincs megadva
- Fűtés:Gáz (cirko)
- Bútorozottság:nincs megadva
- Fényviszony:nincs megadva
- Tájolás:DNY
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Klíma:nincs megadva
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:Van
- Víz:Van
- Gáz:Van
- Csatorna:Van
- Kapcsolatfelvétel

Arany Zsuzsanna
+36-(70)-388-5441
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Debrecen, frekventált övezetében, Nyulason, csendes kertvárosi...
Debrecen, frekventált övezetében, Nyulason, csendes kertvárosi környezetben, 9 szobás, 5 fürdőszobás, 300 nm -es családi ház eladó!
Az ingatlan főbb jellemzői:
- B 38-as tégla falazat
- hőszigetelt műanyag nyílászárók, szúnyoghálóval
- minőségi konyhabútor, beépített háztartási gépekkel
- tágas, világos terek
- riasztó, kamerás kaputelefon
- praktikus, tágas elrendezés
- 50 nm -es terasz
- 150 nm -es pince
- dupla garázs különálló épületben
- csendes, erdő közeli elhelyezkedés
A földszinten egy közel 65 nm -es egy légterű nappali-konyha-étkező került kialakításra közvetlen teraszkapcsolattal.
A földszinten található még egy dolgozó, vendég szoba, valamint 3 db nagyméretű hálószoba, és 3 db fürdőszoba.
A földszinten több szobából közvetlen kijárat van a teraszra.
Emeleti részen található konyha-étkezővel, nappali valamint 3 db nagyméretű hálószoba melyek mindegyike 20 nm feletti. emeleten egy fürdőszoba került kialakításra.
Az egész ingatlanban nagyon sok beépített szekrény található.
A földszinten padló az emeleten radiátoros fűtési rendszer található.
A teljes lakótér alatt pince található, ahol konyha, háztartási helyiség, kazánház, spájz és egyéb helyiségek találhatóak. a pince alapterülete 150 nm , így az ingatlan összterülete 450 nm .
Az udvaron található külön épületben a dupla garázs, mely két autó elhelyezésére kiválóan alkalmas.
A kertben fűthető medence is kialakításra került.
Az egész ingatlant tágas, napfényes terek jellemzik.
Amennyiben hirdetésem felkeltette érdeklődését, várom telefonos megkeresését!
Az ingatlanról teljes körű videó felvétel készült, a megtekintése érdekében weboldalunkon keresse a h447042 regisztrációs számon vagy keressen telefonon közvetlenül.
Debrecen, Nyulas, 9 szoba, 5 fürdőszoba, tágas, világos, tégla, dupla garázs, eladó Hitel.hu - Hasonlítsa össze a bankok lakáshitel ajánlatait
Tetszett ez az eladó Debreceni jó állapotú 9 szobás családi ház? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó családi házról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó ház Debrecen oldal hirdetései között. Ennek az eladó háznak az ára 249900000 Ft és mivel az alapterülete 405 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 617037 HUF/m2.
Az eladó házak menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Arany Zsuzsanna összes hirdetése között, vagy akár a/az Otthon Centrum Debrecen - Csapó utca összes hirdetése között is.

