Eladó ház - Kecskemét (82116363)
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 12 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 9 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotóhirdetés 9. fotóhirdetés 10. fotóhirdetés 11. fotóhirdetés 12. fotóhirdetés 13. fotóhirdetés 14. fotóhirdetés 15. fotó

Ingatlan adatai

  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Kecskemét
  • Kategória:Ház
  • Alkategória:Családi ház
  • Alapterület:90 m2
  • Telekterület:600 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Építés éve:2024
  • Szobaszám:5
Lévay-Bordi Regina
+36-(70)-342-5598
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Irsai lakóparkban eladó hamarosan beköltözhető 90m2-es 4 szoba...

Irsai lakóparkban eladó hamarosan beköltözhető 90m2-es 4 szoba +nappali családi ház. Az utca és az itt lakók csendes, rendezett, nyugodt környezetben élik a mindennapjaikat. a 600m2-es telekhez aszfaltozott út vezet, buszközlekedés, boltok a közelben.

Tervezésben és műszaki tartalomban is magas színvonalú minőséget képvisel a ház, így az ide költözők élhető könnyed mindennapok mellet prémium körülmények között tudnak koncentrálni a mindennapok kihívásaira. Pár hónapon belül használatba vehető az ingatlan így ideális a költözés előtt állóknak, vagy azoknak akiknek még fel kell szabadítaniuk az értékeiket.

Pontosabb tájékoztatást, esetleg személyes megtekintést, időpont egyeztetés után tudok biztosítani.

Ebben a városrészben ez az utolsó ingatlanok egyike, így mindenképpen csapjon le rá, mielőtt késő lesz.

KMUK1175

Kecskés Milán
+36 20 437 9773 FIX 3% lakáshitelre megvehető

Tetszett ez az eladó Kecskeméti 5 szobás családi ház? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó családi házról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó ház Kecskemét oldal hirdetései között. Ennek az eladó háznak az ára 60000000 Ft és mivel az alapterülete 90 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 666667 HUF/m2.

Az eladó házak menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Lévay-Bordi Regina összes hirdetése között.

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal