Eladó újszerű állapotú ház - Maglód
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Maglód
- Kategória:Ház
- Alkategória:Családi ház
- Alapterület:245 m2
- Telekterület:7945 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Építés éve:2011
- Szobaszám:7
- Állapot:Újszerű, kitűnő
- Hány szintes az ingatlan:Földszintes
- Tetőtér:nincs megadva
- Komfortosság:nincs megadva
- Pince:nincs megadva
- Parkolási lehetőség:nincs megadva
- Fűtés:Elektromos
- Bútorozottság:nincs megadva
- Fényviszony:Jó
- Tájolás:DK
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Klíma:nincs megadva
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:nincs megadva
- Víz:nincs megadva
- Gáz:nincs megadva
- Csatorna:nincs megadva
- Kapcsolatfelvétel

Fekete Zsófia Anna
+36-(30)-148-3879
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: HZ071656
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Eladó ház, Maglód, Eladó újszerű állapotú ház - Maglód
Eladó Maglód külterületén egy bruttó 190 nm -es és egy bruttó 54 nm -es kiváló állapotban lévő, nagyon jó elrendezésű, kettő darab egy szintes családi ház, 7945m-es rendezett telken, 0, 5 hektáros különféle halfajokkal telepített halastó partján!
Telek:
7945 nm -es, külön helyrajzi számon lévő körbekerített, parkosított és gondozott telek, abszolút szomszédságtól mentes.
Ezen terül el az érvényes vízügyi engedéllyel ellátott, telepített (pontyok, koi pontyok, harcsák, süllők, csukák, keszegfélék) saját 0, 5 hektáros halastó.
3 Db fúrt kút is található, amikkel a telket tudjuk locsolni illetve a halas tavat táplálni ha szükséges.
A halastó körül teljes partvédelem került megépítésre. Átlagmélysége 1, 5-1, 8 méter.
Bizonyos partszakaszai lassan mélyülő ezért kis gyermekkel is ideális fürdőzési lehetőséget nyújt!
Körbe a tavon több stég is található.
A tó körül díszfák, díszcserjék és további különleges növények kaptak helyet.
A térkövezett udvarból, egy nagy teraszon át jutunk be az ingatlanokba.
Parkolás:
Az épülethez tartozik egy 4 állásos fedett parkoló. Illetve a házhoz vezető úton további autóknak van még hely.
Finanszírozás:
Az ingatlan jelenleg csak készpénzzel vásárolható meg.
Épület:
Belépés után az 50 nm -es nappaliba és az étkezőbe érkezünk, mely nemrégiben új prémium minőségű burkolatot, és falfestést kapott. a teljes falhosszon elhelyezett üvegezett felületeknek köszönhetően rendkívül világos, és a kilátás a tóra néz.
Az étkezőből nyílik a gépesített, középen konyhaszigettel rendelkező, közvetlen kertkapcsolatos 13 nm -es, ablakozott konyha, melyből nyílóan egy 4 nm kamra található. a nappali mellett találhatóak a fürdőszobák WC-vel. Egy tágas, ablakos, 10 nm -es, kádas elrendezésű, ami nemrégiben került befejezésre, így teljesen új burkolatokkal, szaniterekkel rendelkezik, illetve egy 4 nm -es, melyben épített zuhany lett kialakítva.
A nappaliból tovább haladva balra egy rendkívül tágas „l” alakban kialakított közlekedőbe érkezünk. Innen nyílik a másik lakóépület irányába egy ajtó, ami által egyenesen a halastó mentén átsétálhatunk a másik épületbe.
A közlekedőből nyílik egy gardrób szoba és további három hálószoba is. a bal oldalon lévő 30 nm -es szobában kialakított 3. Kijárat által közvetlen kert és terasz kapcsolatos. a közlekedő jobb oldalán egymás mellett található a további két 12 nm -es hálószoba.
Műszaki:
A házak 2011-ben épültek meg szerkezetileg, viszont műszakilag és külső illetve a belső esztétikát az utóbbi időben alakították ki, így a kornak megfelelően modern és új stílusúak.
A kis házon 10cm-es, a nagy házon 5 cm-es homlokzati szigetelés található.
Redőnyös műanyag ablakokat kapott a ház.
A nagy házban a fűtést radiátorok és inverteres klíma készülékek adják.
A kis házban az elektromos fűtési rendszer mellett vízteres kandalló biztosítja a fűtést.
Környék:
Maglód Budapest vonzáskörzetében helyezkedik el, Az M0-ás csomópont percek alatt megközelíthető, így Budapest és a környező települések is gyorsan megközelíthetőek
Maglód központ 2 percre található.
A környéken megtalálhatók a mindennapi élethez szükséges boltok, gyógyszertárak, óvodák és iskolák.
Érdeklődni a hét bármely napján lehet, ha kérdése van, vagy szeretne időpontot egyeztetni, Forduljon hozzám Bizalommal!
***** Ha Hitelt Venne Fel, Vegye Fel a Legjobbtól, Személyre szabott ajánlatért hívjon, vagy küldjön üzenetet! *****
***** Hitel, CSOK és Babaváró ügyintézés garantáltan a leggyorsabb, legjobb feltételekkel, díjmentes előzetes tanácsadással! *****
Referencia szám: hz071656 Hitel.hu - Hasonlítsa össze a bankok lakáshitel ajánlatait
Tetszett ez az eladó Maglódi újszerű állapotú 7 szobás családi ház? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó családi házról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó ház Maglód oldal hirdetései között. Ennek az eladó háznak az ára 335000000 Ft és mivel az alapterülete 245 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 1367347 HUF/m2.
Az eladó házak menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Fekete Zsófia Anna összes hirdetése között, vagy akár a/az Duna House Maglód összes hirdetése között is.

