Eladó jó állapotú ház - Székesfehérvár (47754428)
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 14 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 11 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotóhirdetés 9. fotóhirdetés 10. fotóhirdetés 11. fotóhirdetés 12. fotóhirdetés 13. fotóhirdetés 14. fotóhirdetés 15. fotóhirdetés 16. fotóhirdetés 17. fotó

Ingatlan adatai

  • Feladva:14 órája a megveszLAK-on
  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Székesfehérvár
  • Kategória:Ház
  • Alkategória:Családi ház
  • Alapterület:55 m2
  • Telekterület:969 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Építés éve:1980
  • Szobaszám:1
Tóth Zoltán
+36-(70)-412-5206
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Maroshegy csendes utcájában hangulatosan berendezett 1 szobás ...

Maroshegy csendes utcájában hangulatosan berendezett 1 szobás ház eladó!

A nettó 40. 5 M² (bruttó 55 m²) lakóterű ház 969 m²-es összközműves telken található.
A lakásban 2015-ben a teljes felújítás keretében a villany-, víz- és szennyvízhálózat cseréje megtörtént. Ezzel egyídőben 3 rétegű üveggel szerelt műanyag ablakok lettek beépítve, illetve a szaniterek és burkolatok is cserélve lettek.

A fűtést gáz cirkó kazán biztosítja radiátoros hőleadással, a melegvizet is ez a készülék szolgáltatja. Átmeneti időszakban illetve nyáron a klíma segít a megfelelő hőmérséklet előállításában.
Az épület 10 cm hungarocell szigetelést kapott kívülről, ennek köszönhetően a rezsi rendkívül kedvező.

A parkolás az épület előtti területen 3 éve épített fedett beállóval megoldott.

Jöjjön el, nézze meg, szeressen bele!

Kérdése van? Szeretné megnézni személyesen? Hívjon most!
Ne maradjon le róla, nézze meg mielőtt elkel!

Ha a vásárláshoz a jelenlegi ingatlanját kell eladnia, akkor abban is szívesen együttműködöm Önnel!

Ez az ingatlan a "Felező csomag" megbízási portfólióhoz tartozik. Részletek az Otthon Centrum weboldalán. FIX 3% lakáshitelre megvehető

Tetszett ez az eladó Székesfehérvári jó állapotú 1 szobás családi ház? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó családi házról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó ház Székesfehérvár oldal hirdetései között. Ennek az eladó háznak az ára 35000000 Ft és mivel az alapterülete 55 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 636364 HUF/m2.

Az eladó házak menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Tóth Zoltán összes hirdetése között, vagy akár a/az Otthon Centrum Székesfehérvár - Szent István tér összes hirdetése között is.

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal